Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.04.18
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko metodinė – praktinė pedagogų konferencija „Ugdymo kaitos iššūkiai“

Balandžio 13 d., mokinių pavasario  atostogų metu, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko metodinė - praktinė rajono pedagogų konferencija ,,Ugdymo kaitos iššūkiai“, skirta mokyklos 70-ajam jubiliejui paminėti. Konferenciją organizavo progimnazijos metodinė taryba. Lietuvių kalbos mokytoja Sandra Šilienė trumpai supažindino svečius su garbinga mokyklos istorija ir pristatė dokumentinį filmą ,,Mokykla anksčiau ir dabar“. Konferencijos dalyvius ir svečius sveikino Ignalinos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė ir progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Smagiu šokiu pedagogus pasveikino progimnazijos šokių kolektyvas ,,Dringelė“. Neseniai susikūręs mokytojų ansamblis konferencijos dalyviams dovanojo dvi nuostabias dainas. 


 


 
 
 
Konferencijoje gerąja patirtimi dalijosi ir pranešimus skaitė Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Audronė Trapikienė. Ji pateikė išsamius tyrimus, kokios pamokos labiausiai norėtų šiuolaikinis mokinys. "Šaltinėlio“ mokyklos muzikos mokytoja ekspertė Vida Ksenzovienė su mažaisiais auklėtiniais, kurie ir pašoko, ir padainavo bei pagrojo pagal savo vadovės neseniai išleistą knygą. Apie interaktyvios lentos galimybes pranešimą skaitė Audronė Kupetienė, Ignalinos gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė. Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymo praktika dalijosi Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio mokyklos- daugiafunkcio centro mokytojos: Marytė Čeponienė, Lina Gladkauskienė, Bronė Česliokienė.


 
Pranešimą apie netradicines matematikos pamokas skaitė Ona Šaučiulienė, Ignalinos progimnazijos mokytoja metodininkė, o Judita Motiejonienė, Ignalinos gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė, pristatė biologijos pamokų sėkmės garantą- praktinę veiklą. Apie antrus metus vykdomą tarptautinį projektą ,,Keturi regionai- viena Europa“ kalbėjo šio projekto koordinatorius Rolandas Česliokas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos anglų kalbos vyresnysis mokytojas. Stendinį pranešimą apie mokymąsi tyrinėjant  pasaulio pažinimo pamokose pristatė Ilona Pakalkienė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė. ,,Šaltinėlio“ mokyklos vyresnioji logopedė Sigita Janutėnaitė atskleidė bendradarbiavimo su įstaigos pedagogais svarbą, šalinant vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimus. Kaip mokymasis netradicinėje aplinkoje skatina ugdymosi motyvaciją kalbėjo progimnazijos katalikų tikybos vyresnioji mokytoja Audronė Urbonienė.
 

 
 
 
 
 
 Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko informacijos ir kultūros paveldo vyresnioji specialistė- kultūrologė Sigutė Mudinienė pristatė gamtos mokyklos ir Europos savanorių tarnybos edukacines programas. Na o edukacinę viktoriną- protmūšį ,,Ką tu bitute‘‘ galėjo atlikti ir konferencijos dalyviai. Tie, kurie daugiausiai žinojo apie bitininkystės raidą ir papročius Lietuvoje, buvo apdovanoti prizais.

Kiekvienas konferencijos dalyvis atrado tai, kas jam svarbiausia, pasidalino patirtimi, įžvalgomis, pasidžiaugė konstruktyviais rezultatais.

Parengė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja  Virginija Maskoliūnienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 







 

 



 
 



 
 

 
 

  
 
 
 

 




 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.