Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.09.22
Akcija „Kūrenkime saugiai“ jau prasidėjo

Ignalinos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja, kad š. m. rugsėjo – spalio mėn. vyksta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos inicijuojama akcija „Kūrenkime saugiai“, kurios tikslas padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimo.


 

Akcijos metu valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai stengsis aplankyti kuo daugiau rajono gyventojų, kurių namuose yra kietojo kuro krosnys. Apsilankymų metu gyventojai bus tik konsultuojami (tikrai ne baudžiami) ne tik dėl tinkamo kietojo kuro krosnių įrengimo ir eksploatavimo, bet ir dėl elektros instaliacijos ar kitų įrenginių, dėl kurių gali kilti gaisras, jiems bus suteikiama informacija kaip minėtus trūkumus pašalinti.

 Beje, rajono gyventojai, turi puikią galimybę, akcijos metu (rugsėjo – spalio mėn.) paskambinę į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą telefonu Nr.  8-386-50605, patys pasikviesti ugniagesį į namus ir gauti išsamią priešgaisrinę konsultaciją (norime pabrėžti jog jiems tai nieko nekainuos).

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

  
 

 
 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.