Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Teatro genas
Teatro genas 2020.09.24 Ignalinos rajono kultūros centras kartu su partneriu – Molėtų kultūros centru – rugsėjo ir lapkričio mėnesiais vykdo dėl pandemijos iš pavasario į rudenį perkeltą projektą TEATRO GENAS, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Šio, kaip ir daugelio kitų teatrinių projektų, sumanytoja  – režisierė ir teatro mokytoja Jolanta Narbutaitienė. Plačiau >
Gyventojų dėmesiui!
Gyventojų dėmesiui! 2020.09.24 Rugsėjo 26-27 d. Ignalinos rajone vyks Lietuvos kariuomenės pratybos. Plačiau >
Savivaldybės įmonės "Kompata" informacija
Savivaldybės įmonės "Kompata" informacija 2020.09.24

Šiuo metu įmonėje yra diegiama nauja abonentų apskaitos programa. Dėl techninių trukdžių vėluoja sąskaitų išsiuntimas gyventojams, gyventojai gauna sąskaitas ir el.paštu, ir paprastu paštu. Prašome kantrybės ir supratingumo.

Plačiau >
Kviečiame prekiauti Rudens gėrybių mugėje
Kviečiame prekiauti Rudens gėrybių mugėje 2020.09.24

Spalio 3 d. Ignalinos miesto aikštėje  vyks Rudens mugė. Kviečiame tautodailininkus, amatininkus, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovus, sodininkus ir daržininkus teikti dokumentus prekiauti mugėje. Iškilus klausimams kreipkitės tel. (8 386) 52197. Informacija apie leidimo išdavimą, prašymo forma pridedama. 

Plačiau >
Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas: pagalba šeimai ir vaikams
Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas: pagalba šeimai ir vaikams 2020.09.24

Devintą darbo mėnesį skaičiuojančios Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) Mobilios komandos (MK) specialistės įsitikinusios: sunkumus patiriančioms šeimoms pagalba reikalinga, tačiau svarbiausia – į šeimą vykti be išankstinės nuomonės, atsiribojus nuo neigiamos informacijos apie šeimos gyvenimo būdą ir tarpusavio santykius. 

Plačiau >
Gyventojų dėmesiui
Gyventojų dėmesiui 2020.09.24

Siekiant užtikrinti Lietuvos gyventojų aprūpinimą kalio jodido tabletėmis branduolinės avarijos atveju Astravo atominėje elektrinėje, savivaldybės įpareigotos kalio jodidą išduoti per seniūnijas. Ignalinos miesto ir rajono gyventojai gali atsiimti kalio jodido tabletes seniūnijose, kuriose gyvena.

Plačiau >
Šventė Taujūnuose
Šventė Taujūnuose 2020.09.23 Rugsėjo 26 d. 15 val. Taujūnuose vyks tradicinė Mykolinių šventė. Koncertuos vietiniai muzikantai ir kazitiškiečiai, bus pristatyta nuotraukų paroda.  Plačiau >
Ignalinos rajono poliklinikos informacija
Ignalinos rajono poliklinikos informacija 2020.09.23

VšĮ Ignalinos rajono poliklinika pradeda nemokamai skiepyti keturvalente gripo vakcina pacientus, prisirašiusius prie įstaigos, priklausančius rizikos grupėms (sergantys lėtinėmis ligomis (onkologinėmis, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ir kt., nėščiosios, vyresni nei 65 metų amžiaus, gyvenantys globos ir slaugos įstaigose). 

Plačiau >
Pamoka savivaldybėje
Pamoka savivaldybėje 2020.09.23 Šiandien savivaldybėje svečiavosi Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos ketvirtokai. Jiems pasakota apie ekologiją, gamtos saugojimą, atliekų tvarkymą ir rūšiavimą, invazinius augalus ir savivaldybės darbus rūpinantis aplinka. Rodytos įdomios, nuotaikingos gamtos fotografų nuotraukos iš gyvūnų gyvenimo.  Plačiau >
Turizmo klausimams skirta diena
Turizmo klausimams skirta diena 2020.09.23

Tęsiamas susitikimų-diskusijų su Lietuvos regionų turizmo verslo ir savivaldybių atstovais ciklas. Rugsėjo 22 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, ministro patarėjas Darius Liutikas ir Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas. 

Plačiau >
„Lūšių rudenėlis"
„Lūšių rudenėlis" 2020.09.23 Rugsėjo 26 dieną nuo 10 val. Palūšėje šurmuliuos amatininkų ir ūkininkų mugė, bus verdama žuvienė, koncertuos ignaliniečiai ir svečiai iš Švenčionių.  Plačiau >
„Aukso vainikas" tęs kelionę regione
„Aukso vainikas" tęs kelionę regione 2020.09.23

Rugsėjo 29 d. 14 val. kiečiame į konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas“ uždarymo renginį Ignalinos krašto muziejuje. Jo metu bus apdovanoti visi dalyviai ir paskelbti laureatai, kurie keliaus į regioninį turą. Paroda skirta tautodailės metams paminėti.

Plačiau >
Situacija Ignalinos rajone
Situacija Ignalinos rajone 2020.09.23

Šiuo metu Ignalinos rajone yra  4 atvejai, kai nustatyti COVID-19 teigiami testai. Visi šie asmenys yra saviizoliacijoje. 

Plačiau >
Informacija apie įregistruotus adresus
Informacija apie įregistruotus adresus 2020.09.22

Informacija apie įregistruotus adresus Miliaučiškės kaime, Kazitiškio seniūnijoje.

Plačiau >
Savivaldybė perka socialinius būstus
Savivaldybė perka socialinius būstus 2020.09.22

Ignalinos rajono savivaldybė  skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – vieno kambario butus Dūkšto mieste, Ignalinos mieste, Vidiškių k., bei    dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Pradėti eksploatuoti požeminiai konteineriai
Pradėti eksploatuoti požeminiai konteineriai 2020.09.22

Šią savaitę pradedami eksploatuoti pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai, įrengti aštuoniose atliekų surinkimo aikštelėse Ignalinos mieste. Kviečiame gyventojus naudotis jais atsakingai ir rūpestingai  rūšiuoti atliekas.

Plačiau >
Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą
Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą 2020.09.22 Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugsėjo 21 d. įsakymu Nr. V2-245 patvirtintas žemės sklypo, esančio Liepų g. 15, Ignalinos mieste, Ignalinos r. sav., formavimo ir pertvarkymo projektas. Plačiau >
Planuojama tęsti projekto „Ignalina yra Arti“ veiklas
Planuojama tęsti projekto „Ignalina yra Arti“ veiklas 2020.09.22

Šiais laikais, kai nedideli Lietuvos miesteliai užgožiami dominuojančia didmiesčių kultūra, yra labai svarbu juos puoselėti ir ieškoti išskirtinumo galimybių, skatinti  menines raiškas. Meniniai objektai viešose erdvėse pamažu kuria miesto „veidą“, suteikia patrauklumo, žaismingumo, gyvybės.

Plačiau >
Europos judumo savaitei – žygis pėsčiomis!
Europos judumo savaitei – žygis pėsčiomis! 2020.09.22 Dėkojame visoms šaunioms moterims, rugsėjo 21 dieną dalyvavusioms žygyje pėsčiomis ir prisidėjusioms prie Europos judumo savaitės ,,Judumas be jokios taršos" paminėjimo. Nužygiuota 6,74 km. Plačiau >
Kvietimas teikti vietos projektų paraiškas
Kvietimas teikti vietos projektų paraiškas 2020.09.22

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė kviečia teikti vietos projektus pagal dvisektorės Ignalinos rajono kaimo ir žuvininkystės plėtros strategijos 2014–2020 m. priemones „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas", „Sąlygų rekreacinei žvejybai sudarymas bei gerinimas" ir „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra".

Plačiau >
Gražus ir meniškas renginys Ginučiuose
Gražus ir meniškas renginys Ginučiuose 2020.09.22

30+ laisvės langų ir (ne)paprastos kultūros paveldo pamokos: Europos kultūros paveldo dienos  Aukštaitijos macionaliniame parke

Plačiau >
Pasirašytas memorandumas dėl savivaldos stiprinimo
Pasirašytas memorandumas dėl savivaldos stiprinimo 2020.09.22

Memorandumas  „Dėl glaudesnės centrinės ir vietos valdžios partnerystės siekiant stiprinti Lietuvos savivaldybių savarankiškumą ir atsakomybę“.

Plačiau >
Prisiminta Ignalinos miesto legenda
Prisiminta Ignalinos miesto legenda 2020.09.21

„Skambančios Ignalinos legendos“, aplankę Ladakalnį ir Palūšę,  trečiam renginiui stabtelėjo ant Paplovinio ežero kranto, prie Ignalinos vardo atsiradimą simbolizuojančios Igno ir Linos skulptūros.

Plačiau >
Ignalina – geležinkelio išaugintas miestas
Ignalina – geležinkelio išaugintas miestas 2020.09.21

Rugsėjo 18 d.  Ignalinos krašto muziejuje pristatyta įdomi edukacinė ekspozicija „Kelionė geležinkelio istorijos bėgiais". Surinkta daug vertingos istorinės medžiagos, kuri pateikta patraukliai, interaktyviai, pritaikyta ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tai magnetinės lentos, žaislai, kubai. 

Plačiau >
Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas
Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas 2020.09.21

Vasarai pasibaigus, rugsėjo 19-20 dienomis, Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje,  vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyviai varžėsis sprinto laisvuoju stiliumi ir distancijos klasikiniu stiliumi rungtyse.

Plačiau >
Vaikų dienos centro „Eldoradas" informacija
Vaikų dienos centro „Eldoradas" informacija 2020.09.21

Prieš naujųjų mokslo metų pradžią, vasaros pabaigoje, Ignalinos vaikų dienos centre ,,Eldoradas‘‘ vyko dieninė stovykla ,,Fizinė, pažintinė veikla, kaip vaikų užimtumo forma‘‘, rugsėjo pradžioje surengta mokslo metų pradžios šventė. 

Plačiau >
Europos paveldo diena Naujajame Daugėliškyje
Europos paveldo diena Naujajame Daugėliškyje 2020.09.21

Daugėliškio krašto bendruomenė kartu su Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos parapijos bažnyčia ir VGTU Architektūros fakulteto Architektūros pagrindų, teorijos ir dailės katedra prisijungė prie Europos paveldo dienų renginių, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į regionų kultūros paveldą didinti supratimą apie jo unikalumą, išsaugojimo būtinybę.

Plačiau >
Reikalingas specialusis pedagogas
Reikalingas specialusis pedagogas 2020.09.18

Visagino švietimo pagalbos tarnybai reikalingas specialusis pedagogas. Plačiau raiste čia.

Plačiau >
Ežerų krašto turizmo informacijos centrų iniciatyva pripažinta geriausia
Ežerų krašto turizmo informacijos centrų iniciatyva pripažinta geriausia 2020.09.18

Siekdamas sutelkti regionų gerąją patirtį, novatoriškas idėjas ir pasidalinti atradimais, Regioninės plėtros departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos organizavo originalių idėjų bei iniciatyvų konkursą tema „Regionai: atradimų žemėlapiai“. Konkurso tikslas – nustatyti ir įvertinti gerosios praktikos pavyzdžius, įkvepiančias ir prasmingas idėjas, kurios keičia žmonių gyvenimus, jų aplinką.

Plačiau >
Pagalba vaikams
Pagalba vaikams 2020.09.17

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikia „Pagalbos vaikams linija“, kurios konsultantai konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius, kurie kreipiasi dėl vaikų bei, kai reikalinga kitų įstaigų ar organizacijų pagalba (vaikas patiria smurtą mokykloje ar namuose, yra neprižiūrimas, žino, kad kitas vaikas yra skriaudžiamas ar kt.), skambinančiojo sutikimu, inicijuoja / organizuoja tolesnės pagalbos vaikui teikimą.

Plačiau >
Parengtas įsakymo projektas
Parengtas įsakymo projektas 2020.09.16

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Ignalinos m., Ignalinos miesto sen., pakeitimo“ projektas.

Plačiau >
Prašome teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams 2020–2021 mokslo metams
Prašome teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams 2020–2021 mokslo metams 2020.09.16

Tėveliams primename, kad iki spalio 5 d. galite teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2020–2021 mokslo metams.

Plačiau >
GIMK mokymai
GIMK mokymai 2020.09.16

Renkama būsimų globėjų/įtėvių grupė GIMK mokymams. Mokymus planuojama pradėti rugsėjo 30 d. Kviečiame registruotis. 

Plačiau >
Informacija apie sprendimo priėmimą
Informacija apie sprendimo priėmimą 2020.09.15

Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, projektą.

Plačiau >
Siūlykime savo krašto amatininkus premijai gauti
Siūlykime savo krašto amatininkus premijai gauti 2020.09.15

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kviečia savivaldybes, miestų ir rajonų kultūros ir švietimo įstaigas, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės bei pavienius asmenis iki rugsėjo 30 dienos  siūlyti kandidatus premijoms gauti.

Plačiau >
Skelbiami jaunimo atstovo į Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai
Skelbiami jaunimo atstovo į Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai 2020.09.14

Jeigu Tau 14 – 29 m., Tu esi iniciatyvus, energingas, entuziastingas, besidomintis savo miesto ir rajono jaunimo dabartimi bei ateitimi, kviečiame Tave prisijungti prie Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos!

Plačiau >
Kiekvienas vaikas nusipelnė mylinčios šeimos
Kiekvienas vaikas nusipelnė mylinčios šeimos 2020.09.11

Priimkite į savo namus pasisvečiuoti vaikų globos įstaigoje augantį vaiką. 

Plačiau >
Informacija apie sprendimo priėmimą
Informacija apie sprendimo priėmimą 2020.09.10

Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, projektą

Plačiau >
Informacija apie sprendimo priėmimą
Informacija apie sprendimo priėmimą 2020.09.09

Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, projektą

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą 2020.09.01

Elektroninis aukcionas bus vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt
Aukciono pradžia 2020-10-19, 09.00 val., pabaiga 2020-10-22, 13.59 val.

Plačiau >
Rugsėjo mėnesio renginiai
Rugsėjo mėnesio renginiai 2020.09.01

Ignalinos kultūros centro ir Ignalinos krašto muziejaus renginių planas. 

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 2020.09.01

Renginiai Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje rugsėjo mėnesį.

Plačiau >
Rugsėjo mėnesio sportiniai renginiai
Rugsėjo mėnesio sportiniai renginiai 2020.09.01

2020 m. rugsėjo mėnesio varžybų kalendorius. 

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata