Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.10.29
Česlovo Kudabos progimnazijoje pristatytas tarptautinis projektas

Projekto „Four regions – One Europe“ (Keturi regionai – viena Europa) vykdomo pagal Erasmus + programą įgyvendinimo koordinatoriai iš Lenkijos, Vokietijos ir Prancūzijos susitiko Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje pristatyti  savo regionų, projekto veiklos  bei pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. 
 
 
Mokyklos bendruomenė susitikimo metu supažindinta su projekto tikslais, veikla bei dalyviais. Savo regionų veiklą pristatė: Agnes Lachkar ir Anais Matthews Coupeau (Prancūzija), Marta Lorenc ir Maria Skowronek (Lenkija), Paola Eggert ir Eddie Stratz (Vokietija).


 
 
 

Lietuvą ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją projekte atstovaujanti mokytoja Astra Daugėlienė pasidžiaugė galimybe dalyvauti šiame projekte, kuris bus vykdomas 2 metus ir mokyklos bendruomenė turės galimybes pamatyti kitas pasaulio šalis bei geriau pažinti savo kraštą, pasidalinti sukaupta patirtimi, praplėsti akiratį, tobulėti. 


 

Projekto eigoje numatomos  moksleivių ir mokytojų mainų kelionės į Lenkiją, Vokietiją ir Prancūziją, o šių šalių moksleiviai ir mokytojai viešės Ignalinoje. Projekto dalyviai bus apgyvendinti šeimose, todėl turės galimybes susipažinti su šalies tradicijomis iš arčiau.

Kviečiame į projekto  veiklas  įsitraukti  Ignalinos krašto žmones  ir tikimės, kad  jis bus naudingas ir sulauks pasisekimo.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.