Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018.06.20  Ignalinos kultūros darbuotojai ieško naujų idėjų kūrybinių industrijų praktikai

Ignalinos rajono savivaldybės administracija parengė ir Švietimo mainų paramos fondui (Erasmus + programos  suaugusiųjų švietimo sektoriui) pateikė projektą „Kūrybinių industrijų plėtra Portugalijos kultūros įstaigose“. Projektas tapo vienu iš dešimties geriausiai įvertintų ir gavo finansavimą.

 

2018.06.20  Kino vakaras bibliotekoje

Birželio 20 d. kviečiame į filmų peržiūrą!
18.30 val. „Nalšios krašto girios“ (autorius kino operatoriumi, režisieriumi Eugenijus Ostašenkovas)
19.00 val. „Ignalinos kraštas paukščio akimis“ (autorius Aukštaitijos Nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko Kraštotvarkos skyriaus vyr. specialistas Algirdas Panavas). Vakaras skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Renginys vyks Vaikų literatūros skyriuje (įėjimas iš kairės bibliotekos pusės)

2018.06.20  Joninės Ignalinoje

Birželio 23 d. nuo 17 val. kviečiame Ignalinos kultūros ir sporto centro kiemelyje palydėti trumpiausią metų naktį su visa Ignalina švenčiant Jonines. Jūsų laukia įdomūs užsiėmimai ir linksmybės, liaudiška ir pramoginė muzika, ugnies šou ir Joninių šokiai... 

2018.06.20  Joninės Naujajame Daugėliškyje

Birželio 23 d.  Naujojo Daugėliškio seklyčioje vyks popietė "Duonos kelias" ir Joninių šventė. Programa pridedama.

2018.06.20  Joninių šventės sporto renginiai

Šį savaitgalį, birželio 23 d. Ignalinoje vyks Joninių šventės sporto renginiai. Dalyviai išbandys savo jėgas šaškių, šachmatų bei tinklinio rungtyse. Vyks futbolo rajono pirmenybių finalinės rungtynės.

2018.06.20  Antaninių šventė Ceikiniuose

Birželio 17 d. Ceikiniuose džiaugtasi Antaninių švente: nuo 10.30 val. Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnytėlėje vyko Šv. Antano atlaidai bei procesija su Švč. Sakramentu, o nuo 12 val. skambėjo tradicinis Antaninių koncertas, visus pakvietęs į jaukią Ceikinių estradą.

2018.06.20  Skelbimas apie parengtus sprendimų dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektus

Informuojame, kad 2018 m. birželio 20 d. parengti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėjo sprendimų projektai dėl žemės sklypų kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2018.06.20  Europos sveikatos draudimo kortelė: kas nėra apmokama?

Daugelis lietuvių jau žino, kad ruošiantis atostogoms Europos šalyse į kelionės lagaminą verta įsidėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), nes ji garantuoja būtinąją medicinos pagalbą. Tačiau neretai užsienyje pasisvečiavę kraštiečiai atskuba tiesiai į teritorines ligonių kasas (TLK) ir reikalauja apmokėti jų sąskaitas už tokias paslaugas, kurios nėra kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Kokie tai atvejai?

2018.06.20  Kaip elgtis per karščius? Saugiai elkitės vandenyje!

Kaitra –tai gamtinio pobūdžio ekstremalus įvykis, kai dienos maksimali oro temperatūra yra didesnė kaip 30 laipsnių ir tai tęsiasi ne trumpiau kaip 3 dienas. Tokiu atveju šalyjegali būti skelbiama ekstremali situacija.

2018.06.20  Ugniagesiai įspėja: būkite atsargūs miškuose!

Lietuvoje laikantis karštiems ir sausiems orams, gaisringumas kai kuriuose miškuose pasiekė stichinį lygį. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos duomenimis vyrauja ketvirtos, Pietų Lietuvoje, Kupiškio ir vietomis Mažeikių apylinkėse  penktos, Vidurio Lietuvoje vietomis išliks trečios klasės miškų gaisringumas.

2018.06.19  Netrukus startuos naujas Ignalinos viešosios bibliotekos projektas „Dvarų istorija žadina vaizduotę“

Liepos mėnesį Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka bendruomenę pakvies į projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, pristatymą. Tai tarsi tęsinys 2017 m. vykdyto, Piliakalnių metams skirto, kultūrinio pažintinio projekto „Piliakalnių istorija žadina vaizduotę“, į kurio veiklas aktyviai įsitraukė daug rajono gyventojų ir svečių.

2018.06.18  Ignalinos rajono vietos veiklos grupė kviečia į mokomąjį renginį

Birželio 26 d. (antradienį) 10 val. organizuojamas mokomasis renginys „Teorija ir praktika: sėkmingo rezultato link“ (VII ir VIII kvietimai). Renginys aktualus tiems, kas rengia vietos projektų paraiškas pagal Ignalinos rajono vietos veiklos grupės paskelbtus kvietimus priemonėms:  „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas, verslo, socialinio verslo kūrimo ir vystymo srityse", „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas". Renginio metu bus pristatyti vietos projekto paraiškos pildymo praktiniai aspektai, aptartos pasitaikančios klaidos.

2018.06.18  Istorinės atminties renginys Tverečiuje

Tverečiaus seniūnija, krašto bendruomenė ir Didžiasalio "Ryto" gimnazija kviečia į Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirtą renginį "Krašto istorijos keliu", kuris vyks Tverečiuje birželio 22 d. 12 val. Bus atidengtos atminimo lentos profesoriui Zigmui Žemaičiui, 1990-ųjų Nepriklausomybės akto signatarui Česlovui Kudabai, Tverečiaus krašto savanoriams, šventinamas kryžius.

2018.06.18  Kviečiame į Kačergiškę

Birželio 24 d., sekmadienį,  12.00 val. kviečiame į jubiliejinius bažnyčios atlaidus ir tradicinę Joninių šventę.

2018.06.18  Ankstyvosios intervencijos programa

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. sausio 18 d. įsakymu  Nr. V-60/V-39 patvirtintas Ankstyvosios intervencijos programos vykdymo tvarkos aprašas. Šio teisės akto pagrindu Ignalinos rajone, bendradarbiaujant Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro ir Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro specialistams, balandžio–gegužės mėnesiais vyko pirmieji Ankstyvosios intervencijos programos grupės užsiėmimai (8 val. trukmės).

2018.06.18  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.06.18  Savivaldybės vadovai domėjosi verslo įmonių veikla

Praeitą savaitę savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis aplankė kelias verslo įmones Ignalinoje ir rajone. Tai uždarosios akcinės bendrovės „Resta ES“, „Pas Egidijų“, „Legra“, „Agrokoncerno“ filialas Ignalinos rajone. Savivaldybės vadovai domėjosi šių įmonių veikla,  plėtros galimybėmis, susitiko su vadovais  ir aptarė klausimus, kuriuos gali padėti išspręsti vietos valdžia.

2018.06.18   Ignalinos rajono savivaldybės mero Henriko Šiaudinio darbotvarkė

2018 METŲ 25-OJI SAVAITĖ (2018-06-18  –  2018-06-24)

2018.06.18  Projektas „Pažinkime gimtojo krašto paukščius“

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena. 5–III g klasių mokiniai, klasių vadovai, mokytojai susiruošė prie Birvėtos tvenkinių stebėti paukščių. Ryte mokiniai susirinko mokykloje, buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis ir išvyko prie tvenkinių.

2018.06.18  SĮ "Kompata" informacija

Atšilus orams siekiant išvengti nemalonių kvapų ir ligų pavojaus, Ignalinos miesto gyventojams, kuriems penktadieniais teikiama komunalinių atliekų išvežimo paslauga, 2018 m. birželio 22 d. nuo 7 val. bus organizuojamas papildomas komunalinių atliekų išvežimas.

2018.06.18  Kviečiame rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 3 dienos Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais. 

2018.06.15  Konkursas „Mes - bendruomenė“

Informuojame, kad konkursui „Mes – bendruomenė“ Jūsų atsiųsti projektai jau patalpinti svetainėje MAXIMA.LT. Raginame siekti daugiau palaikymo savo projektams - dalinkitės jais socialiniuose tinkluose ir kvieskite už juos balsuoti. Už projektus balsuoti galima vieną kartą per dieną. Balsavimas vyks iki 2018 birželio 22 dienos (imtinai). Daugiausiai palaikymo balsų MAXIMA LT interneto svetainėje sulaukusios nuotraukos autoriai – projekto teikėjai, gaus 10 papildomų balų. Antros vietos laimėtojai – 8, atitinkamai trečioje vietoje esančios nuotraukos autoriai – 5 balus.

2018.06.15  Strigailiškio kaimo gyventojus kviečiame į kraštiečių šventę „Takelis veda vėl namo“

Birželio  16 d. 18 val. visus, visus, didelius ir mažus, jaunus ir pagyvenusius, buvusius ir esamus Strigailiškio kaimo gyventojus kviečiame į kraštiečių šventę „Takelis  veda  vėl  namo“.

2018.06.15  Antaninės Ceikiniuose

Birželio 17 d. kviečiame į Ceikinius: 10.30 val. – Šv. Antano atlaidai Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnytėlėje, 12.00 val. – Antaninių koncertas Ceikinių estradoje. Jus linksmins: Mielagėnų saviveiklininkai, Lukas Lazinka, Judita, Joneta ir Jaunius Čibirai, Aida Čičiurkaitė, Ceikinių folkloro ansamblis „Babutės kuperkas“, Ceikinių kaimo kapela „Keiziai“.  

2018.06.15  Prevencinis projektas prieš krūties vėžį "Nedelsk" kviečia moteris pasitikrinti krūtis

Mielos moterys, kviečiame nemokamai pasitikrinti krūtis!

2018.06.15  Paminėta Gedulo ir vilties diena

Gedulo ir vilties diena birželio 14-ąją paminėta Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Už mirusius ir gyvus tremtinius buvo aukojamos šv. Mišios, koncertavo Užpalių kanklininkių ansamblis „Pasagėlė“. Prieš mišias savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Vytautas Gimžauskas padėjo gėlių ir uždegė žvakeles prie kryžiaus tremtiniams,  prie akmens žuvusiems už Lietuvos laisvę, taip pat nuvažiavo į Ignalinos kapines ir pagerbė keturių nežinomų partizanų atminimą.

2018.06.15  Parengtas įsakymo projektas

 

Parengtas įsakymo „Dėl adreso Moliakalnio k. Naujojo Daugėliškio sen., suteikimo“ projektas.

2018.06.15  Gyventojų dėmesiui

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad birželio 16 - 17 d. Ignalinos rajone vyks karinės pratybos.

2018.06.14  Sveikatos apsaugos ministro vizitas ir pokalbiai apie ligoninės ateitį

Seimo nario Gintauto Kindurio iniciatyva ir kvietimu, Ignalinos ligoninėje apsilankė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Jį lydėjo Seimo nariai G. Kindurys ir Vytautas Rastenis, Panevėžio ligonių kasų direktorius Jonas Narbutas, rajono meras Henrikas Šiaudinis, rajono savivaldybės gydytoja Asta Laurinaitienė, G. Kindurio padėjėja Ona Zaleckienė. Pradžioje svečiai pusvalandį kalbėjosi ligoninės direktorės Drąsuolės Jatulienės kabinete, vėliau susitiko su ligoninės medikais.

2018.06.14  Ignalinos jaunieji paramedikai šauniai pasirodė respublikinėse varžybose

Birželio 8-10 dienomis Varėnos rajone, Burokaraistėlės kaime esančioje stovyklavietėje „Dzūkijos šilas" įvyko respublikinės „Jaunųjų mokyklos paramedikų" varžybos, kurias organizavo Maltos ordino pagalbos tarnyba. Varžėsi 11 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Komandos turėjo parodyti teorines žinias, gebėjimą dirbti kartu ir palaikyti vienas kitą. Suvaidintomis situacijomis buvo tikrinama komandos reakcija, greitis, kritinis mastymas, teikiamos pirmosios pagalbos kokybė. 

2018.06.14  ES Ignalinos AE uždarymo programa. Ar Ignalinos AE uždarymui siūloma pakankama finansinė parama?

Europos Komisija šiandien pateikė išplėstinį pasiūlymą dėl Europos Sąjungos finansinės paramos Ignalinos branduolinės jėgainės uždarymui. Dokumente numatytas  ne tik siūlomas ES įnašas naujojoje finansinėje perspektyvoje (2021-27), bet ir finansavimo sąlygos, tarp jų - ir pačios Lietuvos indėlio dydis.

2018.06.14  Gedulo ir vilties diena

Ši diena mums primena masinių lietuvių areštų ir trėmimų pradžią 1941 metų birželio 14-ąją. Skausmo, kančios, neteisybės ir teroro prisiminimas – tai ne skundo ar keršto balsas, o kvietimas šiandienos gyvenime atrasti daugiau solidarumo, patriotiškumo, žmogiškumo, džiaugtis dėl laisvės, kurią turime. Pabūkime kartu maldoje ir skambant muzikai. Birželio 14 d. 17 val. Gedulo ir vilties dienai skirtas renginys vyks Ignalinos bažnyčioje.

2018.06.14  Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia!

BIRŽELIO 14 D. 17 VAL IGNALINOS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE Lietuvos visuomenės, kultūros ir politikos veikėjo, rašytojo, publicisto, nusipelniusio aplinkosaugininko Šarūno Laužadžio knygos SAKMĖS IR PADAVIMAI APIE NALŠIOS ŽEMĘ pristatymas.

2018.06.14  Pirmojo etapo reabilitacijos procedūros apmokamos iš PSDF biudžeto

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) specialistai nuolat sulaukia gyventojų klausimų dėl pirmojo etapo medicininės reabilitacijos paslaugų apmokėjimo. Žmonės skundžiasi, kad už didžiąją dalį procedūrų jų prašoma susimokėti.

2018.06.14  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.06.13  Apdovanoti gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai

Birželio 12 dieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre buvo paskelbti nacionalinio gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai. Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

2018.06.13  Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už gegužės – birželio mėn. bus dalinami  birželio 15-21 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2018.06.13  Nenugalimoji kvadrato komanda

Šie mokslo metai buvo labai sėkmingi Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos mergaičių, gimusių 2005 m. ir jaunesnių, kvadrato komandai. Dvejose respublikinėse varžybose jos pelnė prizines vietas. Dar vasario mėnesį Jonavoje žaista Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finalinėse varžybose atstovaujant miestui, laimėta III vieta. Birželio pradžioje ta pati komanda vyko į Panevėžį žaisti už kaimo mokyklas. Čia vyko įtempta kova, net trys komandos surinko vienodai taškų, bet mūsų sportininkės turėjo daugiau laimėtų kėlinių ir iškovojo pirmąją vietą!

2018.06.13  Susigrąžinus PSD įmokas, gali likti žala

Iš Lietuvos į kitas Europos šalis emigravę lietuviai, sumanę apsidrausti sveikatą dviejose šalyse, patys sau gali paspęsti spąstus. Nekreipdami dėmesio į tai, kad mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas reikia tik vienoje šalyje (paprastai ten, kur dirbama ir mokami mokesčiai), kai kurie tautiečiai nedeklaruoja išvykimo iš Lietuvos, savarankiškai moka joje PSD įmokas tam, kad galėtų nemokamai gydytis mūsų šalyje. Tuo pat metu sveikatos draudimo bei kitus mokesčius jie moka ir užsienio šalyje, kurioje gyvena, dirba.

2018.06.13  Informacija apie įregistruotą sprendimo projektą

Įregistruotas sprendimo „Dėl pavadinimų gatvėms suteikimo“ projektas.

2018.06.13   Tarmė — mūsų visų turtas

Birželio 6 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, vyko  Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvės „Tarmių lobynai“ ir „Atverk tautos lobynų gelmes“. Varžytuvėse dalyvavo 100 mokinių ir mokytojų iš visų Lietuvos etnografinių regionų.  Aukštaitijos regionui atstovavo trys didžiasaliečiai, kuriuos konkursui ruošė mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė.

2018.06.13  Daugėliškėnai kūrė atvirukus

Birželio 12 d. Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčioje vyko kūrybinis užsiėmimas "Atvirukų - kvietimų gaminimas" į kurį atvyko nemažas būrys lankytojų. Mūsų nuoširdžiosios pagalbininkės mokytoja Olia Kajėnienė ir tautodailininkė Zofija Laurinėnienė parodė bei paaiškino, kaip galima pasigaminti įspūdingo grožio atviruką. Labai džiugu,kad dalyviai noriai ėmėsi darbo ir netrukus galėjome džiaugtis savo kūrybos rezultatais.

2018.06.13  Informacija apie projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”

Informacija apie projektą  „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”, kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai  naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu.

2018.06.12  Informacija apie įregistruotą sprendimo projektą

Įregistruotas sprendimo „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2011 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. T-233 „Dėl pavadinimų gatvėms suteikimo“ pakeitimo ir pavadinimų gatvėms suteikimo“ projektas.

2018.06.12  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugpjūčio 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

2018.06.12  Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą

Informuojame, kad 2018 m. birželio 11 d. parengtas sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4540/0011:0221), esančio Krivasalio k., Linkmenų sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2018.06.12  Rimšės saviveiklininkai aplankė Zarasų socialinės globos namus

Birželio 11 dieną  Rimšės saviveiklininkai svečiavosi Zarasų socialinės globos namuose. Atvežė ne tik lietutį, kurio visi laukia, bet ir koncertuką globos namų gyventojams. Koncertą sudarė dvi dalys -  iš programos "Tau motule" ir iš Joninių programos.

2018.06.11  Atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes“

Gyvename pasaulyje, kuriame profesinis pažinimas ir veiklinimas yra labai svarbus ir nuolat kintantis. Lietuvoje ir visame pasaulyje vertinami žmonės, turintys kelias profesijas. Profesinis lankstumas užtikrina pakankamas pajamas, todėl Ignalinos gimnazijoje įvairių Ugdymo karjerai veiklų kasmet vis daugėja.

2018.06.11  Pratęsiama pakoreguoto Ignalinos miesto bendrojo plano viešinimo procedūra

Informuojame, kad pakoreguoto Ignalinos miesto bendrojo plano viešinimo procedūra pratęsiama* iki birželio 25 d.

Susipažinti su pakoreguoto bendrojo plano sprendiniais galima Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) ir Ignalinos rajono savivaldybės interneto svetainėje.

2018.06.11  Reikalingi mokytojai

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras skelbia atranką  muzikos ir etikos mokytojų pareigoms užimti.

2018.06.11  Įdomus ir naudingas projektas vyresnio amžiaus žmonėms

Ignalinoje pradedamas įgyvendinti projektas "Savanorystės kelrodis: mes reikalingi",  parengtas pagal priemonę 08.3.2-ESFA-K-415 "54+". Renkama žingeidžių, norinčių pažinti save, norinčių keistis ir keisti, turinčių gyvenimiškos patirties žmonių grupė, kuri aktyviai dalyvautų visose projekto veiklose. Projekto dalyviai - asmenys vyresni nei 55 metai. Projekto dalyvių skaičius ribotas, visi renginiai nemokami. 

2018.06.11  Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių mokytojo pareigoms užimti

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką lietuvių mokytojo pareigoms užimti nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

2018.06.11  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Dūkštelių k., Dūkšto sen., ir Pažemiškio k., Dūkšto sen., pakeitimo“ projektas.

2018.06.11  Ignalinos rajono savivaldybės mero Henriko Šiaudinio darbotvarkė

2018 METŲ 24-OJI SAVAITĖ (2018-06-11  –  2018-06-17)

2018.06.08  Atvirų durų diena Vilniaus pataisos namuose

Siekiant formuoti pozityvų bausmių vykdymo sistemos įvaizdį, skleisti  teisingą ir objektyvią informaciją apie bausmių vykdymo sistemą, skatinti pasirinkti pataisos pareigūno profesiją, viešinti visuomenei pataisos pareigūno darbo svarbą ir reikšmingumą, kviečiame registruotis į atvirų durų dieną Vilniaus pataisos namuose, kuri įvyks Vilniaus pataisos namuose 2018 m. birželio 15 d., nuo 13.30 val.

2018.06.06  Rajono mažojo futbolo pirmenybių tvarkaraštis

Birželio 8, 15 ir 22 dienomis futbolo komandos išmėgins savo jėgas rungdamiesi tarpusavyje rato sistema. Birželio 23 d. dvi pajėgiausias komandos rungsis finale.

2018.06.06  Ignalinoje poilsiauja mokiniai iš Serocko, Lenkijoje - ignaliniečiai

Birželio 4-10 dienomis Ignalinoje vieši 40 mokinių grupė iš Serocko miesto (Lenkija), o panaši ignaliniečių grupė šiuo metu poilsiauja Serocke. Mokiniai turi puikias galimybes susipažinti su šalies, kurioje vieši, kultūra, tradicijomis, aplankyti gražiausias vietoves ir objektus, pabuvoti mokyklose ir pabendrauti su bendraamžiais. Birželio 6 d. svečiai tradiciškai priimti savivaldybėje.

2018.06.06  Susitikimas su Lietuvos diplomatu Vygaudu Ušacku

Birželio 7 d. 17.00 val. Ignalinos savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Atgimimog. 20) kviečiame susitikti su KTU Europos instituto direktoriumi, ambasadoriumi Vygaudu Ušacku.

2018.06.06  Meras susitiko su ligoninės darbuotojais

Birželio 5 dieną  savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis susitiko su Ignalinos rajono ligoninės darbuotojais aptarti įstaigos veiklos ir darbo užmokesčio klausimų. Kalbėta ir apie ligoninės ateitį, kuri iki šiol neaiški.

2018.06.05  Ignalinos dviratininkų proveržis dviračių kroso finalinės varžybos

Praėjusį šeštadienį birželio 2 d. Panevėžyje vyko mokinių kalnų dviračių kroso finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos moksleiviai. Dalyvių amžius iki 14 metų.

2018.06.05  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Kviečiame ignaliniečius kiekvieną trečiadienį į dviračių žygius.

2018.06.05  Popietė "Mano svajonių diena" Linkmenyse

Vaikai – mūsų visų brangiausias turtas, o jų šypsenos veiduose - pati didžiausia dovana. Tik svajojantys vaikai gali būti laimingi, nes gyvenimo tikslai ir siekiai prasideda nuo svajonės.

2018.06.04  Vaikų dienos ir vasaros šventėje pasveikinti patys mažiausieji

Birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną,  Laisvės aikštėje surengta spalvinga šventė. Ignalina atvėrė vartus vasarai ir tradiciškai pasveikino mažiausius rajono gyventojus. Vaikus visą dieną  kvietė atrakcionai, žaidimai, kreivų veidrodžių karalystė, animacinių filmų ir Pelėdos Paulės palapinės, teatralizuota fotosesijų alėja, piešinių ant asfalto konkursai. Visi norintys galėjo  dalyvauti smagiame pasirodyme „Aš ir mano augintinis pasitinka vasarą“. Koncertavo rajono vaikų kolektyvai, šaunūs solistai ir 100-mečio Dainų šventės dalyviai, kurie buvo simboliškai išlydėti ir pasveikinti. Vakare visus linksmino atlikėjų duetas „Du Donatai“.

2018.06.04  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės seniūnaitijų, kuriose  gyventojų skaičius iki 500, gyventojų susirinkimuose išrinktų seniūnaičių sąrašas.

2018.06.04  Rajono mažojo futbolo pirmenybės birželio 8 - 23 d.

Šį penktadienį, birželio 8 dieną, prasideda rajono mažojo futbolo pirmenybės.

Birželio 8, 15 ir 22 dienomis futbolo komandos išmėgins savo jėgas rungdamiesi tarpusavyje rato sistema. Birželio 23 d. dvi pajėgiausios komandos rungsis finale.

2018.06.04  Džiugas Karklelis iš Rygos grįžo su trimis medaliais

Birželio 1 – 2 dienomis Ignalinos plaukikai dalyvavo tarptautiniame plaukimo turnyre ,,Madwave Challenge Cup of Riga“. Čia susirinko virš 600 plaukikų iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

2018.06.04  Kvietimas teikti vietos projektus

Kviečiame Ignalinos rajono nevyriausybines organizacijas ir biudžetines įstaigas (yra daugiau reikalavimų pareiškėjų tinkamumui) teikti vietos projektus pagal dvisektorės Ignalinos rajono kaimo ir žuvininkystės plėtros strategijos 2014-2020 m. priemones: „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas, verslo, socialinio verslo kūrimo ir vystymo srityse“ (Didžiausia galima paramos suma vienam vietos projektui: 9 820 Eur) ir „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas“ (Didžiausia galima paramos suma vienam vietos projektui: 9 784,86 Eur).

2018.06.04  Tėvo diena Rimšėje

Gražią birželio 1 dienos popietę Rimšėje laisvalaikio organizatorė Ramunė Prakapavičienė sukvietė Rimšės gyventojus ir svečius kartu švęsti Tėvo dieną. Taip šventė ir vadinos "Švęskime Tĕvo dieną kartu".

2018.06.04  "Sidabro vainikėlis" vėl atkeliavo į Ignaliną

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse, Kretingos muziejuje paskelbti Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis" laureatai. Šį konkursą įsteigė Lietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas. Džiugu, kad šiais metais viena iš šešių nugalėtojų tapo ignalinietė. Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos mokinė Livija Žilėnaitė, konkursui pateikusi karpinių paveikslus, laimėjo I vietą ir buvo apdovanota konkurso simboliu sidabro vainikėliu. Ji kartu su savo mokytoja Nijole Trinkūniene dalyvavo šventiniame apdovanojimų renginyje ir džiaugėsi laimėjimu.  

2018.06.04  Vaikų dienos šventė Mielagėnuose

Džiaugiamės Mielagėnuose vykusia Vaikų švente. Smagiai buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena ir paskutinė diena mokykloje-darželyje. Vaikučiai žaidė,  piešė Lietuvai skirtus piešinius. Vaikučiai ir jų tėveliai dėkoja kultūros darbuotojai Aldonai Černiauskienei už gražų renginį ir "Imedos" direktoriui Vytautui Kajėnui už dovanotus ledus.

2018.06.04   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 23-OJI SAVAITĖ (2018-06-04  –  2018-06-10)

2018.06.01  Vasaros poilsio sezonui prie Šiekščio (Žaliojo) ežero pasiruošta

Kiekvieną pavasarį Budrių bendruomenės nariai ir jų kaimynai susirenka į talką, tradiciškai sutvarko paplūdimį prie Šiekščio (Žaliojo) ežero, aplinką ant Budrių kalno.  Balandžio 21 d. budriečiai tvarkė, švarino Šiekščio (Žaliojo) ežero pakrantes, valė, gražino maudyklės vietą, taip pat pastatė lieptelį per griovį nuo Saulėtekio gatvės Budrių kalno link.

2018.06.01  Vaikų ir vasaros šventė Ignalinoje

Birželio 1-ąją kviečiame smagiai švęsti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir pasitikti vasarą Ignalinoje. Laisvės aikštėje šventė prasidės 14 val. Mažųjų lauks žaidimai, kreivų veidrodžių karalystės įspūdžiai, teatralizuota fotosesijų alėja, animacinio filmo ir Pelėdos Paulės palapinės, piešinių ant asfalto konkursai bei galimybė dalyvauti smagiame pasirodyme „Aš ir mano augintinis pasitinka vasarą". Nuo 16 val. bus įteikiami Mažojo ignaliniečio pasai praeitais metais gimusiems mažyliams.

2018.06.01  Kviečia Senoji Palūšės valtinė

Kviečiame dalyvauti  "Senosios Palūšės valtinės" vasaros sezono atidaryme birželio 2 d. 19 val. (Senoji Palūšės valtinė, Lūšių g. 1, Palūšė).

2018.06.01  Priėmimas į Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklą

Kviečiame vaikus, norinčius mokytis Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje, dalyvauti muzikinių duomenų patikrinime -priėmime, kuris vyks 2018 m. birželio 5 ir 6 dienomis 10 val. Detalesnė informacija pridedama.

2018.06.01  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos informacija

Būsimų pirmokų  tėvų dėmesiui!

2018.06.01  Birželis - atvirų durų mėnuo Ignalinos rajono kaimų kultūros įstaigose: Ateik, sužinok, siūlyk, dalyvauk!

Kviečiame ateiti į kultūros namus, bibliotekas ir sužinoti, suprasti kokia veikla čia vykdoma. Išsakykite ar užrašykite Jums kylančias mintis, klausimus, pasiūlymus, pageidavimus, pastabas apie Ignalinos rajono kaimuose veikiančių kultūros namų ar bibliotekų veiklą, teikiamas paslaugas, kultūrines ir edukacines programas.

2018.06.01  Birželio mėnesio renginai

Ignalinos kultūros ir sporto centro, kaimo seklyčių ir Ignalinos krašto muziejaus renginiai. 

2018.06.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Birželio mėnesio renginiai
2018.06.01  Birželio mėnesio sporto varžybų kalendorius

Ignalinos kultūros ir sporto centro sporto skyriaus informacija.

2018.06.01  Priėmimas pas Vyriausybės narius

Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) grafikas.

2018.06.01  Gegužės mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Kompanija ar kampanija?

Nelygu, kas norėta pasakyti. Kompanija – tai įmonė, bendrovė, draugija, būrys (dirbu tarptautinėje kompanijoje). Kampanija – tai veikla, veiksmai, akcija (prasideda rinkimų kampanija).

2018.06.01  Vilniaus pataisos namai kviečia jaunuolius tapti pataisos pareigūnais

Vilniaus pataisos namai kviečia jaunuolius, sulaukusius 18 m. amžiaus ir turinčius ne žemesnį nei vidurinį išsilavinimą, mokytis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre ir tapti pataisos pareigūnais.

2018.06.01  Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu!

Gegužės viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Ignalinos rajono savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.