Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017.12.22  Į tradicinę šventę kviečia Šiūlėnai

Maloniai kviečiame į tradicinę šventę Šiūlėnuose  "Sugrįžkim ir pabūkim kartu" gruodžio mėn. 28 d. 12.00 val. Pasveikinsime  šio krašto garbingus jubiliatus, pasiklausysime šaunių kapelos "Sadūnai" muzikantų.

2017.12.18  Naujųjų metų sutiktuvės

Gruodžio 31 d. 23.30 val. Ignalinos Laisvės aikštėje vyks Naujųjų metų šventinis renginys ir koncertas. Savivaldybė prašo saugiai naudoti pirotechnikos priemones ir primena, kad Ignalinos rajone yra uždrausta  prekyba alkoholiniais gėrimais savivaldybės įstaigų organizuojamose šventėse, masiniuose renginiuose. Už girto asmens pasirodymą viešoje vietoje numatyta administracinė atsakomybė. 

2017.12.14  Jaunųjų talentų šventė

Gruodžio 14 d. 14 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyks Jaunųjų talentų apdovanojimo popietė. Bus apdovanota 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2016-2017  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Šį konkursą kasmet organizuoja Vaiko teisių apsaugos skyrius. 

2017.12.14  Kalėdinė mugė

Artėjant gražiausiai metų šventei - šv. Kalėdoms – gruodžio 16 d. nuo 10 val., Ignalinos kultūros ir sporto centre šurmuoliuos KALĖDINĖ MUGĖ! Kviečiame prekybininkus registruotis ir tikimės, kad Jūsų dirbiniai bei maisto gaminiai atras savo pirkėją, bei taps kiekvieno ignaliniečio šventės puošmena!

2017.12.14  Gimnazijos gimtadienis

Ignalinos gimnazija gruodžio 15 dieną 13 val.  į gimtadienio šventę kviečia esamus ir buvusius mokinius, mokytojus, miesto gyventojus. Šventė vyks Ignalinos kultūros ir sporto centre. 

2017.12.14  Gruodžio 21 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionai

Parduodami šie objektai.

2017.12.14  Kviečia projektas "Vaikų svajonės"

Projektas „Vaikų svajonės" –  savanoriška veikla,  siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti juos patikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, norinčių jiems suteikti džiaugsmo. Ignalinos rajone jau yra išpildytos  137 svajonės, bet dar liko 62. Vaikučiai laukia ir tikisi, kad ir jų svajonės bus pasirinktos. Kviečiame prisijungti prie projekto. Dalinkimės gerumu ir meile, sukurkime vaikams tikrą šventę.  Visą informaciją rasite puslapyje www.vaikusvajones.lt. 

2017.12.14  Baigėsi globėjų ir įtėvių mokymai

Gruodžio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danutė Ropienė pasveikino globėjų ir įtėvių mokymus sėkmingai baigusius žmones. Mokymus vedė Didžiasalio vaikų globos ir paramos šeimai centro socialinės pedagogės Irena Rakštelienė ir Žaneta Meidūnienė. Mokymus baigė 8 asmenys, iš viso yra paruošta 17 globėjų.  

2017.12.14  Laisvalaikio sąlygų gerinimas Vidiškių kaime

2017 m. vasarą buvo paskelbtas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo konkursas. Ignalinos rajono seniūnai turėjo sušaukti išplėstines seniūnaičių sueigas, kurios iš pradžių sprendė, kurių veiklos sričių projektų įgyvendinimas prisidėtų prie gyvenimo sąlygų gerinimo jų seniūnijoje. Vidiškių seniūnijoje nutarta prioritetus skirti projektams susijusiems su vaikų ir jaunimo užimtumu,  sporto ir sveikatinimo veikla.

2017.12.13  Vesta Cicėnaitė - projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalo nugalėtoja

Gabiausių šalies aštuntokų žinių viktorinos finalą laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 b klasės mokinė Vesta Cicėnaitė. Žaidime rungiasi patys sumaniausieji 5–12 klasių mokiniai. Jiems klausimus LRT studijoje užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. Žaidime mokinę lydėjo klasės auklėtoja ir geografijos mokytoja metodininkė Roma Šakalienė.

2017.12.13  Papuoškime namus šv. Kalėdoms

Belaukiant šv. Kalėdų Ignalinos krašto muziejus gruodžio 13-14 d. kvietė  prasmingai praleisti Advento laiką ir dalyvauti edukaciniuose mokymuose  „Papuoškime namus Kalėdoms". Prieš Kalėdas parduotuvės mums pasiūlo tikrai daug įvairių dekoracijų, žaisliukų. Tačiau kur kas maloniau namus puošti pačių kurtomis grožybėmis.

2017.12.13  Nuoširdus pokalbis – geriausia dovana vienišiems senoliams

Lietuvoje mes girdime sakant, kad mūsų visuomenė sensta. Bene sparčiausiai visoje Europos Sąjungoje. Tai reiškia, kad išvykstant jauniems šalies gyventojams, likusiųjų daugumą sudaro vis vyresnio amžiaus žmonės: šiuo metu gyvena apie 500 000 vyresnio amžiaus žmonių, bent pusė jų yra visiškai vieni. Ir kiekvienas, suprantantis tikrąją situaciją, žino: vienatvė, ligos ir prisiminimai – štai kuo gyvena dažnas senolis. Tačiau ši niūri kasdienybė slepia norą bendrauti, dalintis ir užmegzti ryšį.

2017.12.13  Gruodžio mėnesio renginiai ir šventės

Kviečiame susipažinti su renginiais Ignalinos kultūros ir sporto centre, Ignalinos krašto muziejuje ir rajono kaimo seklyčiose.

2017.12.13  Prekyba alkoholiu nuo 2018 m. sausio 1 d.

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigalioja nauji Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai. Nuo 2018 m. sausio 1 d. Lietuvoje trumpinamas prekybos alkoholiu laikas, didinamas amžius, nuo kurio leidžiama įsigyti ir vartoti alkoholį, pradeda veikti alkoholio reklamos draudimas.

2017.12.13  Ignalinos bičiuliai iš Vokietijos atvyko jau 21 kartą

Gruodžio 8-13 dienomis Ignalinoje viešėjo Vokietijos Kronshageno miesto "Raudonojo Kryžiaus" atstovai Klausas Peteris Hirschas ir Bernhardas Ruhlas. Tai buvo jau 21-asis vizitas. Apsirengę raudonomis uniformomis vokiečiai tarsi pirmieji Kalėdų seneliai kūrė šventinę nuotaiką, aplankė Dūkšto globos namuose, taip pat nudžiugino Didžiasalio, Naujojo Daugėliškio globos namuose gyvenančius vaikus. Kiekvienam jų įteikta asmeniškai paruošta dovanėlė.

2017.12.12  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kviečia miško savininkus, valdytojus ir naudotojus iki 2017 m. gruodžio 19 d. teikti prašymus dėl kompensacijos skyrimo už įgyvendintas prevencijos priemones, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui.

2017.12.11  Pasidžiaugusi metų renginiais Lietuvos mažosios kultūros sostinės vardą Palūšė perdavė Užpaliams

Gruodžio 8 dieną Palūšėje iškilmingu šventiniu renginiu užbaigti šio kaimo – 2017-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės  – metai. Garbingas vardas, kurį Palūšė perėmė iš Molėtų rajono Alantos bendruomenės  su geriausiais linkėjimais buvo perduotas Utenos rajono Užpalių miesteliui. Šventėje skambėjo patys gražiausi žodžiai, išdalintos dešimtys padėkų, simbolinių draugystės sagų, džiaugtasi draugyste, bendryste, žmonių širdžių šiluma ir bendruomenėms linkėta viltingo ėjimo į priekį.

2017.12.11  Kaip „Rumpelštilchen“ aukso ieškojo

Seniai, seniai (maždaug prieš metus), išgirdę apie auksą ir turnyrą, kuriame jį galima iškovoti, protingiausi Ignalinos krašto žmonės susibūrę ne po vieną, ir ne po du, o komandomis patraukė į pamiškėje ant aukštos kalvos įsikūrusį restoraną. Kovos buvo ilgos, karštos ir nenuspėjamos, o „aukso“ vis daugėjo ir daugėjo...

2017.12.11  Palūšės dailės plenero atspindžiai Ignalinoje

Gruodžio 8 d. Ignalinos krašto muziejuje pristatyta respublikinio tapybos plenero darbų paroda "Ant bangos". Šis pleneras  vienas iš Palūšės, mažosios Lietuvos kultūros sostinės – 2017, vasaros festivalio „Palūšės vėjai" renginių. Pleneras vyko rugpjūčio mėnesį. Kelis mėnesius paveikslais džiaugėsi Palūšės bibliotekos lankytojai, na o belaukiant šv. Kalėdų šis vasara alsuojantis grožis atkeliavo į Ignaliną. Parodą bus galima aplankyti iki gruodžio 27 dienos. 

2017.12.11  Tarptautinė antikorupcijos diena Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre

Tarptautinę antikorupcijos dieną iniciavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją. Nuo tada kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Palaikydami idėją kovoti su korupcija, gruodžio 11-ąją Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro 10 klasės mokiniai dalyvavo socialinės pedagogės Ramunės Kliaugienės organizuotame renginyje, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

2017.12.11  Papuoškime namus Kalėdoms

Ignalinos krašto muziejus kviečia laikytis senųjų tradicijų ir, ruošiantis adventui bei laukiant Kalėdų, siūlo dalyvauti edukaciniuose renginiuose „Papuoškime namus Kalėdoms". Dalyvaudami  šioje edukacinėje programoje išmoksite pasigaminti žaisliukų, įvairių Kalėdinių dekoracijų iš paprastų priemonių. Būtina išankstinė registracija. Mokymai vyks gruodžio  13-14 dienomis. Informacija ir registracija tel. 8675 01098 arba el. p muziejus@ignalina.lt

2017.12.11  Advento vakaras Kaniūkuose

Gruodžio 8 d. Kaniūkų jaunimo klubas sukvietė į tradicine jau tapusią Advento vakaronę „Gerumo, meilės ir vilties žvakelė“. Advento laikotarpis - metas sustoti, skirti laiko artimui, kaimynui, draugui.   Baigia apsisukti dar vienas didžiulis laiko ratas kartu nešdamasis ant savo sparnų ir mus. Advento vakaronėje norėta suburti žmones ir sukurti šventę, kurioje susivienytų visos Dūkšto organizacijos, benduomenės ir gyventojai. 

2017.12.11  Eglė jau įžiebta. Vaikučiai laukiami Kalėdų Senelio namelyje

Gruodžio 8-ąją Ignalinos Laisvės aikštėje įžiebta miesto eglė. Vaikučiai ir suaugusieji grožėjosi nuostabiais fejerverkais, ugnies šou programa, juos sveikino Kalėdų Senelis, linksmieji elfai, savivaldybės ir miesto vadovai, svečiai. Šiais metais 15 m. eglę visų džiaugsmui padovanojo ignalinietė Danutė Survilienė. Eglė papuošta liaudies ornamentikos motyvų žaisliukais ir Lietuvos vėliavos spalvų šviečiančiomis juostomis. Šalia eglės pastatytas puošnus Kalėdų Senelio namelis. Po šventės čia išsirikiavo vaikučiai su savo tėveliais. Visus juos Kalėdų Senelis priėmė ir pabendravo. Na o kad Senelis norų neužmirštų, vaikai galėjo jam parašyti laišką. Šiame namelyje vaikučiai bus laukiami vakarais ir savaitgaliais iki pačių šv. Kalėdų.

2017.12.11  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.11  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad rajono verslo įmonės ir fiziniai asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos vykdymo pažymą, iki 2017 m. gruodžio 14 d. 17.00 val. gali papildomai teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų.

2017.12.11  Akvakultūros svarba vietovės identitetui

Kas pusmetį organizuojamos Europos žuvininkystės vietos veiklos grupių (ŽVVG) tinklo Farnet konferencijos surenka daugiau kaip 150 dalyvių iš visų ES šalių. Ignalinos VVG nuo  2010 m. dalyvauja šio tinklo renginiuose, kur moderniausiais būdais pristatomos sektoriaus tendencijos, įvairūs Bendruomenių inicijuotos vietos plėtros aspektai. Šių metų lapkričio pabaigoje vykusios konferencijos tema – akvakultūra. Renginys skirtas aptarti įvairius probleminius tvenkininės žuvininkystės ir vietos bendruomenių integracijos aspektus.

2017.12.11  Dovanokime naujų knygų savo bibliotekai!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  

2017.12.11  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 50- OJI SAVAITĖ (2017-12-11  –  2017-12-17)

2017.12.11  Savivaldybės etapo informatikos olimpiada

Gruodžio 8 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada 8-9 kl. ir 10-12 kl. mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokslinį kritinį požiūrį į technologijų kūrimą ir taikymą, programavimą, informacinę kultūrą. Svarbu surasti ir ugdyti gabius informatikai ir informacinėms technologijoms mokinius.

2017.12.08  Eglutės įžiebimo šventė jau šiandien

Gruodžio 8 d. 16 val. Ignalinos Laisvės aikštėje sužibs eglė ir prasidės kalėdinių renginių ciklas. Šiais metais Eglutės įžiebimo ceremonijoje ignaliniečių laukia ypatinga staigmena – naujomis dekoracijomis papuoštą eglę nušvies teatralizuotos programos ugnies šou ir fejerverkai. Pirmą kartą Kalėdų Senelis vaikučius pakvies į įspūdingai spindintį savo namelyje. Laukia daug gražių staigmenų.

2017.12.08  Ignalinos viešoji biblioteka kviečia!

Gruodžio 9 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje Kalėdinė edukacija „Uždekime širdy po šventinę žvakutę“: 

11 val. Makiažo pamokos su kosmetologe Edita Leleikaite

14 val. Pasipuoškime Kalėdų stalą su floriste Ieva Žilėnienė

Registracija telef. +370 672 43087

2017.12.08  Gruodžio 9 d. – Blusturgis Ignalinoje

Blusturgis – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur prekės keliauja iš vienų rankų į kitas. Juk visi namuose turime nereikalingų daiktų, tad kodėl jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusturgis kviečia ignaliniečius dalyvauti ypatingame turguje, kur jums nereikalingi daiktai galės rasti naujus šeimininkus.

2017.12.08  Žvakių liejimo mokymai

Kviečiame registruotis į edukacinį užsiėmimą „Žvakių liejimas", kuris vyks 2017 m. gruodžio 10 d. 11.00 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre (Ateities g. 43, Ignalina). Kviečiame registruotis.

2017.12.08  Darbdavių dėmesiui

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia darbdavių atranką laikiniems darbams atlikti nuo 2018 m. sausio 8 d. iki 2018 m. gruodžio 15 d.

2017.12.08  Akcija "Padovanok suknelę"

Ignalinos kredito unija kviečia visas moteris prisijungti prie gražios ir moteriškos iniciatyvos „Padovanok suknelę“. Padovanokime šventę padovanodamos suknelę, kuri galbūt neturi vietos spintoje, tačiau gali papuošti kiekvieną moterį. Padėkime pasipuošti toms moterims, kurios, šiandien negali to padaryti, bet švenčių proga galės džiaugtis Jūsų dovanota suknele. 

2017.12.08  Parengti įsakymų projektai

Parengti įsakymų „Dėl adresų Garbšių k., Kazitiškio sen., suteikimo“ ir  „Dėl adresų Krivasalio k., Linkmenų sen., pakeitimo“ projektai.

2017.12.08  Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursus vadovų pareigoms užimti


2017.12.07  Tverečiaus parapija įgyvendino naudingą projektą

Tverečiaus Švč. Trejybės parapija įgyvendino projektą  „Viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams" pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo  2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse". Ruošiantis projekto pateikimui, gavus žinią apie numatytą skirti lėšų sumą, buvo sušaukta  seniūnaičių išplėstinė sueiga ir nutarta lėšas skirti Parapijos Carito namams atnaujinti.

2017.12.06  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Gruodžio 7 d. 17.15 val. Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą "Kaip be didelių pastangų išsaugoti ir atstatyti gerą regėjimą". Paskaitą ves Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

2017.12.06  Palūšės plenero tapybos darbų paroda "Ant bangos"

Gruodžio 8 d. 14.30 val. Ignalinos krašto muziejuje atidaroma respublikinio tapybos plenero darbų paroda "Ant bangos". Šis pleneras  vienas iš Palūšės, mažosios Lietuvos kultūros sostinės – 2017, vasaros festivalio visai šeimai „Palūšės vėjai" renginių. Anksčiau paveikslai eksponuoti Palūšės bibliotekoje, dabar jie atkeliavo į Ignaliną. Paroda veiks iki gruodžio 27 dienos. 

2017.12.06  Ignalinos miesto seniūnija informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už lapkričio – gruodžio mėn. bus dalinami gruodžio 7-13 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Produktai išduodami adresu Laisvės g. 75A (buitinio pastate) antrame aukšte.

2017.12.06  Didžiasaliečiai viešėjo Kultūros ministerijoje

Respublikiniame projekte "Pažink valstybę" dalyvaujanti Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos IIIg klasės mokinių grupė su mokytojomis Maryte Misiūniene ir Nijole Keraitiene dalyvavo vizite į Kultūros ministeriją, kur buvo apibendrintos projekto veiklos. Ministerijoje viešėjo septynios Lietuvos mokyklos iš skirtingų regionų, sprendusios įvairias kultūros problemas. Visus projekto dalyvius pasveikino kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. „Esate tie žmonės, kurie galite pakeisti Lietuvos ateitį. Būkite atkaklūs ir niekada nenuleiskite rankų", - sakė ministrė.

2017.12.06   Lapkričio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Ar tikrai „Kalėdų Senis“ neteiktinas pavadinimas?

Nuomonė, kad žodis „senis“ turi neigiamą atspalvį ir kad jį reikėtų keisti mažybine forma, niekuo nepagrįsta.

Ir Kalėdų Senelis, ir Kalėdų Senis laikytini bendrinės kalbos norma ir abu vartotini. Abu žodžiai rašomi didžiosiomis raidėmis.

2017.12.05  Paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Kiekvienais metais gruodžio 3-ąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m.  paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši diena – tai tarsi priminimas visuomenei, kad šalia sveikų gyvena ir specialių poreikių turintys žmonės, kurie nori ir gali save išreikšti, būti naudingais, prasmingai veikti. Neįgaliųjų draugijos Ignalinos skyriaus nariai juos vienijančią dieną paminėjo gruodžio 5-ąją. Šventinis renginys vyko  Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centre Ignalinoje.

2017.12.05  Vakarams prailgus

Tą šeštadienio vakarą Grybėnų kaimo seklyčioje sunkiai tilpo gausus būrys svečių ir vietos gyventojų. Skambėjo dainos, sukosi poros ir ilgai negeso šviesos seklyčios languose...Baigiantis lapkričiui, čia vyko Kazitiškio seniūnijos bendruomenių renginys „Vakarams prailgus“. Trečiąjį kartą draugėn susirinko Švedriškės, Kazitiškio, Grybėnų bendruomenių atstovai ir svečiai. Šį kartą vieni kitų amatininkų ir tautodailininkų darbais pasigrožėti bei Dūkšto dainų ansamblio paklausyti.

2017.12.05  Ignalinos karatistai dalyvavo Vilniaus lygos II etapo varžybose Vilniuje!

Š. m. gruožio 2 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO" auklėtiniai Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis, Elanas Tamašauskas, Paulius Lukoševičius ir Justinas Kazimierėnas Vilniuje dalyvavo Vilniaus lygos II etapo turnyre. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš aštuoniolikos Lietuvos kiokušin karatė  klubų. U16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 75 kg Elanas Tamašauskas iškovojo antrą vietą, Jonas Kuliešius iškovojo trečią vieta, buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. U16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kg Justinas Kazimierėnas iškovojo antrą vietą, Paulius Lukoševičius iškovojo trečią vieta, buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

2017.12.05  Pranešimas apie biudžetinės įstaigos Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 ir 9 dalimis, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 21 punktu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 4 ir 14 straipsniu ir Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 23 d. sprendimu Nr. T-138 „Dėl sutikimo reorganizuoti Naujojo Daugėliškio vaikų globos namus prijungiant prie Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro",  2017 m. gruodžio 4 d. parengtas biudžetinės įstaigos Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų reorganizavimo sąlygų aprašas.

2017.12.05  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad gruodžio 15 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinami kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

2017.12.04  Pirmoji paroda taip arti dangaus...

Gruodžio 1 d. Ignalinos krašto muziejuje atidaryta gimnazistės Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų paroda „Dangus labai arti". Kaip sakė parodą pristačiusi muziejaus direktorė Renata Veličkienė, pirmoji žiemos diena ir švenčių laukimo metas prasideda labai šviesiai ir gražiai. Nuostabūs Lėjos paveikslai papuošė muziejaus erdves, sukvietė jos mokytojus, draugus, bičiulius kartu pasidžiaugti jaunosios dailininkės sėkme. Muzikinę nuotaiką kūrė gitara grojęs Titas Jasiulionis. 

2017.12.04  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.04  Ignalinos gimnazijos informacija

Lapkričio 24 dieną Ignalinos gimnazijos metodinė taryba dalyvavo svarbiausiame Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje, kuriame kiekvienais metais susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Parodoje „Mokykla 2017" Ignalinos gimnazijos metodinė taryba interaktyviai pristatė gimnazijoje įrengtas ir nuolat tobulinamas mokymosi erdves bei aplinkas. Pristatyme buvo akcentuojama šių erdvių įtaka mokinių mokymo(-si) motyvacijai, sėkmei ir atradimams. 

2017.12.04  Meironų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Tradiciniai kaimo renginiai ant Meiros tilto“

Meironų kaimo bendruomenė pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų planą" įgyvendino projektą „Tradiciniai kaimo renginiai ant Meiros tilto". Projektas skirtas bendruomenės sutelktumui bei kultūrinės veiklos skatinimui. Įsigyta garso aparatūra su akumuliatoriumi užtikrins kokybišką Užgavėnių, Sekminių, Advento ir kitų bendruomenės renginių organizavimą Meironų kaime.

2017.12.04  „Nordic“ plaukimo čempionate lijo medaliais ir asmeniniais rekordais

 http://ltuswimming.com/135-plaukimas/1660-nordic-plaukimo-cempionate-lijo-medaliais-ir-asmeniniais-rekordais.html

2017.12.04  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 49- OJI SAVAITĖ (2017-12-04  –  2017-12-10)

2017.12.04  Darbo tarybos rinkimų komisijos informacija

2017 m. lapkričio 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvyko Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimai. Rinkimų komisija,  vadovaudamasi  Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsnio 9 dalimi ir Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimų komisijos balsų skaičiavimo protokolu Nr. 1, skelbia Darbo tarybos rinkimų rezultatus.

2017.12.01  Kviečiame į Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų parodos atidarymą

Gruodžio 1-30 dienomis Ignalinos krašto muziejuje - Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų paroda „Dangus labai arti“. Parodos atidarymas įvyks gruodžio 1 dieną 15 val.

2017.12.01  Ignalinos viešojoje bibliotekoje
Gruodžio mėnesio renginiai
2017.12.01  Ignalinos krašto muziejus gruodžio mėnesį kviečia

Parodos ir renginiai Ignalinos krašto muziejuje

2017.12.01  Gruodžio mėnesio sporto varžybų kalendorius


2017.12.01  Priėmimas pas Vyriausybės narius

Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) grafikas.

2017.12.01  Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn.

2017.12.01  Kvietimas teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kiekvienais metais kviečia valstybės ir savivaldybių institucijas, įstaigas, asociacijas, mokslo, mokymo, kultūros įstaigas, piliečių bendruomenes, labdaros organizacijas ir kitus juridinius asmenis teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Ar dalyvaujate kalėdinėse labdaros akcijose?
Taip
Ne
Kartais
Rezultatai
Balsų: 60 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


 


 


 

 

 
  
 

 

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.