Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.12.06
Didžiasaliečiai viešėjo Kultūros ministerijoje

Respublikiniame projekte "Pažink valstybę" dalyvaujanti Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos IIIg klasės mokinių grupė su mokytojomis Maryte Misiūniene ir Nijole Keraitiene dalyvavo vizite į Kultūros ministeriją, kur buvo apibendrintos projekto veiklos. Ministerijoje viešėjo septynios Lietuvos mokyklos iš skirtingų regionų, sprendusios įvairias kultūros problemas. Visus projekto dalyvius pasveikino kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. „Esate tie žmonės, kurie galite pakeisti Lietuvos ateitį. Būkite atkaklūs ir niekada nenuleiskite rankų", - sakė ministrė.


 

Kiekviena mokykla išradingai pristatė savo darbą. Išgirdome įdomių idėjų: skuodiškiai rinko informaciją apie rajono piliakalnius, zarasiškiai renka TOP 20 kultūrinio paveldo objektų rajone, Vilniaus Juventos gimnazija išradingai pristatė Naujininkų rajono problemas. Mūsų mokiniai Justina Janutėnaitė ir Nedas Papšys papasakojo apie Zigmo Žemaičio atminimo įamžinimo gimtinėje darbus vaizdingu plakatu, kurį parengti padėjo gimnazijos bibliotekininkė Gintarė Jurgelėnienė. Susitikime kalbėję ministerijos specialistai susidomėjo mokinių darbais ir džiaugėsi įdomiomis idėjomis. Projektas tęsiasi toliau. Mes šiuo metu rengiame medžiagą informaciniam stendui apie Zigmą Žemaitį, apie profesorių Česlovą Kudabą ir tikimės pavasarį užbaigti darbus.

Nijolė Keraitienė, Didžiasalio „Ryto" gimnazijos mokytoja
  

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.