Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.01.11
Epistolinio rašinio konkursas

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“. Lietuvos mokinius laiškuose kviečiama pasidalinti savo mintimis apie didvyrius – t. y. apie tokius žmones, kurie įkvepia, skatina būti geresniais, kuriais didžiuojamasi, žavimasi, kurių pėdomis sekama. Tai – ypatingi asmenys, formuojantys vertybes, požiūrį į pasaulį ir santykį su juo.


 

Epistolinio rašinio konkurse gali dalyvauti ne vyresni nei 15 metų mokiniai.

Sulaukta 6 darbų iš 3 mokyklų. Komisija geriausiais pripažino ir išsiuntė respublikinei komisijai šiuos darbus: Algirdo Pauliukėno, Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazija (mokytoja Nijolė Keraitienė) ir Neringos Drabitovos, Vidiškių gimnazija (mokytoja Ona Lukoševičienė). Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Antrą vietą pasidalino Evelina Šalnaitė, Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras (mokytoja Neringa Mudėnienė) ir Vilija Čičiovaitė, Vidiškių gimnazija (mokytoja Zita Čičelienė), III vietą – Linas Matrinkėnas, Naujojo Daugėliškio mokykla – daugiafunkcis centras (mokytoja Skirmantė Ramelienė) ir Džiugas Rimantas Grikinis, Vidiškių gimnazija (mokytoja Neringa Mudėnienė).

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.