Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2018.02.15
"Gyvasis mikrofonas" skleidė šventinį džiaugsmą, pagarbą Lietuvai ir gimtajai kalbai
"Gyvasis mikrofonas" skleidė šventinį džiaugsmą, pagarbą Lietuvai ir gimtajai kalbai

Vasario 15-ąją  Ignalinos viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose visą dieną vyko graži ir prasminga Lietuvai ir lietuvių kalbai skirta akcija „Gyvasis mikrofonas“. Iš bibliotekoje įrengtos studijos Ignalina galėjo girdėti gražiausius lietuviškus tekstus. „Mes džiaugiamės tuo, kad galime kalbėti ir skaityti lietuvių kalba, kad turime raštą... Mūsų kraštas dažnai buvo skriaudžiamas okupacijų, bet mes išlikome, išlaikėme savo kalbą, vertingas tarmes...“,– sakė bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė. Ji džiaugėsi skaitytojų ir bibliotekos bičiulių aktyvumu bei noru prisidėti prie šios akcijos.

2018.02.14
Savivaldybės tarybos posėdyje
Savivaldybės tarybos posėdyje

Vasario 14 dieną įvyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame priimta 16 sprendimų, išklausyta viena informacija. Tarybos nariai pasveikinti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

2018.02.14
Kontrolės komitetas kviečia teikti siūlymus ir prašymus

Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto 2018 m. veiklos programoje numatytas gaunamų pranešimų ir pareiškimų apie savivaldybės administracijos, įmonių, įstaigų ir jų vadovų veiklą nagrinėjimas ir siūlymų dėl jų teikimas savivaldybės administracijai ir savivaldybės tarybai. Pranešimus ir skundus prašome siųsti Kontrolės komitetui nurodytais kontaktais.

2018.02.14
Konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘
Konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘

Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą. Taip pat siekiama, kad tirdami Lietuvos istoriją darbų autoriai ją „atrastų“ per konkrečių asmenų (tam tikrų istorinių įvykių liudininkų) likimus ir istorijas. Komisija sulaukė daug kūrybinių darbų, mokiniai piešė, rašė, kūrė filmą.

2018.02.14
Savivaldybės etapo technologijų olimpiada
Savivaldybės etapo technologijų olimpiada

Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 8-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ . Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus. Mokiniai dalyvavo konstrukcinių medžiagų, tekstilės ir mitybos sekcijose. Dalyviai atsivežė namų darbą tema ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs‘‘ ir vietoje atliko kūrybinę užduotį.

2018.02.14
Atkurtos Lietuvos 100-etį pasitinkant
Atkurtos Lietuvos 100-etį pasitinkant

Netruks prabėgti dienelė kita ir mes visi švęsime gražų mūsų Lietuvos jubiliejų. O štai Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kartu su technologijų mokytoju Vytautu Varnecku jau nuo mokslo metų pradžios sugalvojo, kaip paminės šią sukaktį. Jie nutarė pagaminti 100-ą lėktuvėlių ir tuojau pat ėmėsi darbų: kūrė eskizus, gamino detales, konstravo, dažė... O taip, spalvos buvo trys – geltona, žalia ir raudona.

2018.02.13
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasipuošė vėliavomis
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasipuošė vėliavomis

  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenė dalijasi džiugiomis švenčių nuotaikomis. Progimnazijos direktorė D. Jatulė vasario 13 dienos rytą pakvietusi visą mokyklos bendruomenę sveikino artėjančio Lietuvos šimtmečio proga ir linkėjo mylėti Lietuvą,  didžiuotis šia nepaprastai ypatinga data mūsų valstybės istorijoje. Skambant lietuviškoms melodijoms progimnazijos languose suplazdėjo Lietuvos vėliavos.

2018.02.13
Užgavėnes Meironyse šventė pareigūnai
Užgavėnes Meironyse šventė pareigūnai

Vasario 10 d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Ignalinos poskyris kartu su Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnais organizavo Užgavėnių šventę pagal Rytų Aukštaitijos tradicijas.  Užgavėnes šventėme Ignalinos rajono Meironų kaime su dideliu būriu kolegų, svečių, artimųjų ir bendraminčių. Susirinko pareigūnai su šeimomis, miškininkai, ugniagesiai gelbėtojai, pasieniečiai, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai, TPA Lietuvos, Latvijos ir Estijos skyrių nariai, policijos departamento komanda ir visi Meironų kaimo gyventojai.

2018.02.13
Ignalinos kraštas pristatytas Estijoje
Ignalinos kraštas pristatytas Estijoje

„Sveiki atvykę į TOUREST, sveiki atvykę į Estiją“. Tokiu šūkiu pasitiko tarptautinė turizmo mugė, vykusi Taline vasario 9-11 dienomis. TOUREST yra seniausia ir didžiausia kelionių mugė Baltijos šalyse, kurią 1991 m. organizavo Estijos kelionių agentūra ir kelionių organizatorių asociacija (ETFL). Ji apima visus pagrindinius kelionių segmentus. „TOURES 2018“ surengta jau 27 kartą, renginyje apsilankė apie 30 000 lankytojų, kurie turėjo puikias galimybes susipažinti su daugiau nei 500 dalyvių iš 30 šalių.

2018.02.13
Savivaldybės etapo rusų kalbos olimpiada
Savivaldybės etapo rusų kalbos olimpiada

Vasario 13 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį. Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, rusų kalba, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, grožine rusų literatūra, skatinti mokinių, besimokančių rusų, lietuvių ir lenkų mokyklose, norą pažinti vieniems kitus, bendrauti.

2018.02.13
Informacija apie sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą bei pasiūlymų teikimą
Informacija apie sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą bei pasiūlymų teikimą

Parengtas sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4537/0007:0036), esančio Grikiapelių k., Kazitiškio sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, kurio tikslas – parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą.

2018.02.13
Kaip elgtis ant ledo
Kaip elgtis ant ledo

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

2018.02.12
Olimpiečių startai. Puikus Tomo Kaukėno pasirodymas
Olimpiečių startai. Puikus Tomo Kaukėno pasirodymas

Rekordinį rezultatą Lietuvos biatlono istorijoje sekmadienį biatlono sprinte pasiekęs Tomas Kaukėnas ir  Vytautas Strolia pirmadienį stojo į antrąjį startą – žiemos olimpinių žaidynių 12,5 km persekiojimo lenktynes. Tomas jose pasirodė puikiai – užėmė 13 vietą. Tai yra geriausias Lietuvos biatlonininkų pasirodymas per visą olimpinių žaidynių istoriją. Mūsiškį tik pačioje pabaigoje aplenkė latvis Andrejus Rastorgujevas (34:29,3). Dviem klaidom daugiau padaręs V. Strolia (37:47,3) buvo 43-ias.

2018.02.12
Dirbti pradėjo Ignalinos TIC direktorė M. Garejeva
Dirbti pradėjo Ignalinos TIC direktorė M. Garejeva

Vasario 12 dieną savivaldybės vadovai pasveikino naujose pareigose dirbti pradėjusią Ignalinos rajono Turizmo informacijos centro direktorę Mariją Garejevą. Sėkmingos veiklos, naujų idėjų įgyvendinimo ir sutarimo su kolektyvu jai linkėjo savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas. „Esu ignalinietė, daugeliui gerai pažįstama. Manau, kad visiems mums kartu tikrai pavyks dirbti vardan savo krašto ir Lietuvos...",– sakė naujoji TIC direkorė.

2018.02.12
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.02.12
Mūsų olimpiečiai
Mūsų olimpiečiai

Į Žiemos olimpines žaidynes Pjongčange išlydėdamas mūsų olimpiečius savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis sportininkams įteikė Ignalinos, o treneriams – Lietuvos vėliavas. Olimpiečiai pažadėjo nusifotografuoti su vėliavomis ir atsiųsti nuotraukų. Šiandien jie dalijasi gera nuotaika ir puikiais vaizdais. Nusiųskime jiems geriausius linkėjimus. 

2018.02.12
Ignalinos plaukikai iš Alytaus grįžo su aukso medaliais ir piniginiais prizais
Ignalinos  plaukikai iš Alytaus grįžo su aukso medaliais ir piniginiais prizais

  Vasario 10 d. Alytuje įvyko baigiamasis (trečiasis) Lietuvos plaukimo federacijos vidutinių ir ilgų nuotolių etapas, kuriame reikėjo plaukti pasirinktinai 400 m laisvuoju stiliumi arba 400 m kompleksiniu plaukimu. Pirmajame etape Kaune plaukikai turėjo įveikti 1500 m laisvuoju stiliumi, o antrajame, Šiauliuose, 800 m laisvuoju stiliumi. Po visų trijų varžybų buvo susumuoti taškai ir nustatyti geriausi plaukikai suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse.

2018.02.12
Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą
Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 12 d.  įsakymu Nr. V2-51 patvirtintas žemės sklypo, esančio Garažų g. 6, Ignalinos mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.

2018.02.12
Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė
 Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 7-OJI SAVAITĖ (2018-02-12  –  2018-02-18)

2018.02.09
Ignalinos krašto muziejaus informacija
Ignalinos krašto muziejaus informacija

2010–2012 m. sukūrus Lietuvos integralią muziejų informacinę sistemą (LIMIS) – prieiga internete www.limis.lt, visiems Lietuvos muziejams susidarė galimybė jų sukurtą kultūros paveldo skaitmeninį turinį integruoti į nacionalinę ir tarptautinę virtualią erdvę. Inovatyvi kultūros paveldo sklaida muziejaus informaciją ir eksponatų vaizdus padarė prieinamus didžiulei auditorijai. Šiuolaikinės technologijos leidžia patraukliai vartotojui pateikti eksponatų vaizdus ir informaciją.

2018.02.08
Skelbiamas nereikalingo turto pardavimo aukcionas
Skelbiamas nereikalingo turto pardavimo aukcionas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia nereikalingo turto pardavimo aukcioną. Parduodamo turto sąrašas ir apžiūros vieta skelbiami interneto svetainėje www.ignalina.lt

Aukcionas vyks 2018 m. kovo 2 d. 13.00 val. savivaldybės administracijos patalpose, posėdžių salėje, II aukšte, adresu: Laisvės a. 70, Ignalina. Parduodamą turtą galima apžiūrėti vasario 26–28 d. darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

2018.02.02
Lietuvos garbė 2018
Lietuvos garbė 2018

Artėja iškilmingiausias metų renginys „Lietuvos garbė 2018“. Tradiciškai Kovo 11-osios proga bus pagerbti Lietuvos žmonės, kurių geri darbai ir žygdarbiai paverčia mūsų šalį dar gražesne ir garbingesne valstybe.

2018.02.01
Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo
Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo

Nuo 2018 m. sausio 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII-840 pakeitimo įstatymui, asmenys, kurie iki šio įstatymo įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, per 3 mėnesius privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba deklaravimo įstaigai pateikti prašymą įtraukti juos į  gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

2018.02.01
VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiu
VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiu

Nuo kovo 26 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami įvadinio mokymo kursai. VSAT kviečia turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis rinktis šiuos kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

2018.02.01
Vasario mėnesio renginiai
Vasario mėnesio renginiai

Ignalinos kultūros ir sporto centre,  Ignalinos krašto muziejuje

2018.02.01
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Vasario mėnesio renginiai

2018.02.01
Vasario mėnesio sporto renginiai
Vasario mėnesio sporto renginiai

 

2018.02.01
Sausio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai
Sausio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Kartu ar atskirai rašoma: „kasmetinis“ ar „kas metinis“?

Rašoma kartu – kasmetinis. Iš žodžių samplaikų bei junginių padaryti priesaginiai ir galūniniai vediniai sudaro vieną žodį: kasmėnesinis, šiųdienis.

2018.02.01
Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą
Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-24, tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai ugdyti vaikus pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas priimami centralizuotai. Tėvai, pageidaujantys 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, prašymus turi pateikti iki 2018 m. gegužės 31 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijai.

2018.02.01
Priėmimas pas Vyriausybės narius
Priėmimas pas Vyriausybės narius

Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) grafikas.

2018.02.01
Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais
Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų  (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:

2018.01.31
Nuomos konkursas
Nuomos konkursas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja 1/4 dalį 35 m  aukščio vandens bokšto (inventorinis Nr. 01301304, statybos metai – 1995, įsigijimo vertė – 19 228,48 Eur, likutinė vertė 2018 m. sausio 1 d. – 3 319,70 Eur), esančio Salos g. 31A, Didžiasalio k., Didžiasalio sen., Ignalinos r., nuotolinio ryšio telekomunikacijų paslaugoms teikti iki 2028 m. sausio 1 d.

2018.01.29
Prekybininkų dėmesiui!
Prekybininkų  dėmesiui!

Kovo 3 dieną Palūšėje organizuojama šventė “Trauk stintelę” .

2018.01.18
Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija
Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2018 m. nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2018 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. 3D-20 „Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

 
Daugiau naujienų
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.