Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2016   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2016.12.30  Kaip Vidiškių gimnazija šventes šventė

Jau tapo nerašyta tradicija, kad advento – rimties ir laukimo metu – visų miestų ir miestelių aikštėse nušurmuliuoja žaliaskarių įžiebimo šventės, nupokši fejerverkai, o parduotuvių vitrinos suraibuliuoja sutviska lempelėmis, girliandomis, šventinių žaislų ir dovanų spalvomis kviesdamos plačiau atverti pinigines švenčių vardan! O ir iš televizorių ekranų skambantys pasauliniai kalėdiniai hitai, drumsdami susikaupimo, apmąstymų ir laukimo ramybę, kasdien primena apie artėjančias šventes.

2016.12.30  Padėkos vakaras Ceikiniuose

„Ar norim, ar ne, bet iš šalčio delnų/Kalėdos alsuoja į langą šerkšnu./Šuoliuoja Naujieji žvaigždėtu taku./Ar norim – nenorim, jie neša mus vėl į naują rytojų tikriausiai todėl,/Kad viską pradėtume jau be klaidų./Ir meilė pripildytų širdis visų!",- tokiais žodžiais gruodžio 29 d. padėkos vakarą Ceikinių bibliotekoje pradėjo vyr. bibliotekininkė Ona Martinėnienė.  Prie sveikinimų ir palinkėjimų prisidėjo ir šventėje dalyvavęs seniūnas Saulius Zaboliavičius.

2016.12.30  Strigailiškio kaimo seklyčioje apsilankė Kalėdų senelis

Gruodžio 28 d. Strigailiškio kaimo seklyčią sušildė linksmas vaikų klegesys, juokas, nepaliaujamas noras susitikti su Kalėdų seneliu, išsipasakoti savo norus, gauti dovanų. Į šventę vaikučiai atskubėjo su tėveliais iš visų  Ignalinos  seniūnijos kaimų: Antagavės, Bėčiūnų, Gaveikėnų, Kazokinės, Palūšės, Rimašių, Zuikų, Strigailiškio ir kt. Seniūnijos darbuotojai  pasirūpino transportu, kvietė į šventę. Pilnutėlėje salėje klegėjo vaikų juokas ir šventinis džiaugsmas. Susirinkusius skambia daina pasveikino Gintarė Lukijanskaitė.

2016.12.30  „Kalėdinė pasaka" Kazitiškyje

Atėjus gražiausiai metų šventei  – šv. Kalėdoms – Kazitiškio seklyčioje netilo šurmulys. Jaudinosi prieš pasirodymą mažieji dalyviai, ne ką mažiau jaudulio turėjo ir jų tėveliai. Į smagų koncertą „Kalėdinė pasaka' prigužėjo pilna salė žiūrovų. 

2016.12.30   Šventės praėjo, prisiminimai ir džiaugsmas liko

Kiekviena šventė, svarbi ir ypatinga.Pasitikdami jas artimiausių žmonių rate, pajuntame, kokios yra mielos ir brangios akimirkos, kai randame laiko pabūti kartu.Gražiausios metų šventės sujungia ir sustiprina mus visus. Baigiantis 2016-metams geros nuotaikos lydimi kaimo gyventojai ir svečiai skubėjo į Grybėnų kaimo seklyčioje organizuojamą renginį, kur visų laukė išsipuošusi žaliaskarė, dovanos, dainos ir atgaiva sielai.

2016.12.30  Šeimadienis Dūkšte

Gruodžio 30 dieną visos Dūkšto ir aplinkinių parapijų šeimos kviečiamos į Šeimadienio renginius. Prasmingai užbaikime 2016 metus.  

2016.12.30  Keramikos užsiėmimas Naujajame Daugėliškyje

Gruodžio 29 dieną Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre keramikos paslaptis kartu su keramikos būrelio vadove Jolita Bužinskiene gvildeno šešiolika moterų, atvykusių iš Daugėliškio ir jo apylinkių bei čia dirbančios. Pradžioje mums buvo papasakota apie molį, jo savybes, rūšis. Po to buvome supažindintos su trimis keramikos dirbinių gaminimo būdais.

2016.12.30  Meikštų bendruomenė džiaugiasi atnaujinta biblioteka

Gruodžio 28 dieną Ignalinos rajono Meikštų kaime į renovuotas patalpas savo skaitytojus ir svečius sukvietė bibliotekininkė Jolanta Šalnienė. Ji džiaugėsi šviesiomis, šiltomis ir jaukiomis erdvėmis, visos bendruomenės vardu dėkojo už gražią kalėdinę dovaną.

2016.12.30  Šiūlėnuose pagerbti senoliai

Ignalinos rajono Šiūlėnų kaimo bendruomenė puoselėja gražią tradiciją – palydint praeinančius metus suruošia iškilmingą šventę „Sugrįžkim ir pabūkim kartu“,  kurioje pagerbia ir pasveikina vyriausius gyventojus. Šventės sumanytoja, kaimo bendruomenės pirmininkė Marijona Lukaševičienė kartu su savo jaunaisiais pagalbininkais pasistengia, kad renginys būtų įsimintinas ir tikrai nuoširdus.

2016.12.30  Informacija apie socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Projektų vertinimo ir atrankos komisija įvertino gautus Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2017 metais finansuoti.

2016.12.30  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad 2017 m. sausio 6 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinami kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

2016.12.29  Dūkštiečių išvyka į Seimą

Šių metų gruodžio 27 d. grupė Dūkšto mokyklos mokinių ir mokytojų vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Ekskursijos Seimo rūmuose metu aplankėme naująją Seimo posėdžių bei istorinę Kovo 11-osios Akto salę, kur 1990 m. kovo 11 d. atkurta Lietuvos valstybės nepriklausomybė.

2016.12.29  Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. gruodžio 29 d.  įsakymu Nr. V2-989 patvirtintas žemės sklypo Vilniaus  aklg. 5, Ignalinos mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.

 

2016.12.28  Edukacinis keramikos užsiėmimas

Kalėdiniam šurmuliui šiek tiek aprimus, Naujiesiems atkeliaujant, gruodžio 29 d. 11 val. kviečiame atvykti   į Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro amatų centrą,   kur vyks mokytojos Jolitos Bužinskienės edukacinis keramikos užsiėmimas.

2016.12.28  Kalėdinis protmūšis

Gruodžio 29 dieną 18 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre organizuojamas Kalėdinis protų mūšis. Komandoje gali dalyvauti iki 9 žmonių. Būtina išankstinė registracija.

2016.12.28  Koncertas Dūkšte

Gruodžio 29 d. 18 val. Dūkšto kultūros centre į koncertą "Kalėdos pas mus..." kviečia Dūkšto dainų ansamblis.

2016.12.27  Vaikų dienos centro išvyka į Vilnių

Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapija, vykdydama vaikų dienos centro "Eldoradas" projektą, suorganizavo išvyką į Vilnių. „Vingio" kino teatre vaikų dienos centro auklėtiniai žiūrėjo filmą „Ledynmetis – 5", vaikštinėjo po kalėdiškai išpuoštą miestą.

2016.12.27  „Sugrįžkim ir pabūkim kartu"

Gruodžio 28 d. 12 val. kviečiame į Šiūlėnų kaimo seklyčioje įvyksiančią bendruomenės šventę „Sugrįžkim ir pabūkim kartu". 

2016.12.27  Kalėdinis koncertas ignaliniečius sugrąžino į praeitį

Gruodžio 26 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre tradiciškai pasveikinti geriausi rajono sportininkai, pasidžiaugta meno mėgėjų kolektyvų surengtu kalėdiniu koncertu.  Ši šventė Ignalinoje turi gražias tradicijas ir visuomet yra labai laukiama. Tai pats šilčiausias ir įspūdingiausias metų renginys, į kurį susirenka daugiausia žiūrovų. Organizatorių, o pirmiausia režisierės Jolantos Narbutaitienės, pastangomis kasmet sukuriamas nuostabus muzikos ir spalvų spektaklis. Šįkart – paminėtas Ignalinos kultūros namų 40-metis ir trumpam sugrįžta į 1976-uosius metus. Dėl žiūrovų gausos koncertas buvo kartojamas.

2016.12.27  Jaunimo koncertas

Gruodžio 23 dieną gražia įžanga į didžiąsias metų šventes tapo dainuojančio ir muzikuojančio Ignalinos jaunimo koncertas. Buvę aktyvūs Ignalinos rajono mokinių asociacijos nariai, dabar jau studentai, neužmiršta gimtojo miesto ir ignaliniečius nudžiugina savo talentais. Jie atlieka gražiausias  lietuvių ir užsienio atlikėjų, savo kūrybos dainas. Šventinis koncertas - tikrai įspūdinga dovana. Ja džiaugiasi bičiuliai, šeimos nariai. Tikrai smagu vienoje vietoje matyti tiek daug gražaus jaunimo.

2016.12.27  Šventinė spaudos konferencija

Gruodžio 23 d. savivaldybės administracijoje vyko šventinė spaudos konferencija. Meras Henrikas Šiaudinis susitiko su rajono žurnalistais, aptarė svarbiausius besibaigiančių metų darbus ir aktualijas, atsakė į klausimus. Meras žurnalistams dėkojo už bendradarbiavimą informuojant gyventojus, linkėjo sėkmingų ir kūrybingų Naujųjų bei įteikė kalėdines savivaldybės dovanėles. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis.

2016.12.27  Ceikinių vaikučių Kalėdos

Gruodžio 23 d. 11 val. Ceikinių kaimo seklyčioje vyko kalėdinė vaikučių šventė-karnavalas „Naktis stebuklo laukia“.

2016.12.27  Šventinis stebuklas Dūkšte

Šv. Kalėdos – tai stebuklų metas bei puiki proga prisiminti tuos, kuriems sunkiausia. Dūkšto seniūnijos socialinių darbuotojų iniciatyva pavyko rasti neabejingų žmonių, o tiksliau vaikų iš Vokietijos, kurie galėjo prisidėti prie Kalėdinio stebuklo ir padovanoti sunkumus patiriančioms šeimoms dovanėles, kuriose buvo higienos reikmenų, žaislų, saldainių, sausainių, kanceliarinių prekių, drabužių ir kt. Aplankyta 30 šeimų, dovanėls gavo 47 vaikai. Įteiktos dovanos ne tik socialinės rizikos šeimų vaikams ar gaunančioms socialinę paramą šeimoms, bet ir šeimoms, kurios tinkamai rūpinasi ir myli savo vaikus ar juos globoja. 

2016.12.27  Akcijos "Maltiečių sriuba" rezultatai Ignalinoje

Gruodžio 22 dieną Ignalinos Laisvės aikštėje skambėjo linksma muzika, o maltiečių ženklu papuoštoje palapinėje garavo karšta ir labai skani kalėdinė maltiečių sriuba, kurios paragauti ir pagal galimybes paaukoti vargstantiems senoliams kvietė Nijolė Misiūnaitė. Akcijos „Maltiečių sriuba" tikslas – atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į senus, vienišus, sergančius žmones ir pagalbos jiems reikalingumą. Taip pat siekiama skleisti krikščioniškas bendruomenines paramos vienas kitam vertybes, artimo meilę, skatinti savanorystę. Ši akcija – puiki proga maltiečiams pristatyti Lietuvai savo socialinius projektus ir globojamus žmones, paskatinti remti vargstančiuosius.

2016.12.27  Informacija apie žemės sklypo Ignalinos mieste formavimo ir pertvarkymo projektą

 

2016.12.27   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2016 METŲ 52-OJI SAVAITĖ (2016-12-26– 2017-01-01)

2016.12.26  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2016.12.23  Tarybos posėdyje

Gruodžio 22 dieną įvyko paskutinis 2016 metų Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Buvo priimta 18 sprendimų, išklausytos dvi informacijos.

2016.12.23  Išrinkti geriausi 2016 metų jaunieji rajono sportininkai

Sportininkų rinkimų rezultatai

2016.12.23  Kalėdinis plaukimas

Gruodžio 22 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine tradicinėse vaikų plaukimo varžybose dalyvavo 3 komandos, turėdamos kiekviena po maždaug 70 įvairaus amžiaus dalyvių. Vyko 120 individualių plaukimų ir komandinės estafetės. Mero taurę laimėjo jungtinė Ignalinos ir Vilniaus komanda

2016.12.22  Ignalinos bibliotekai 75-eri

Šiais laikais biblioteka yra modernus vietos bendruomenės  kultūros ir mokslo židinys, siūlantis vis naujas paslaugas, džiuginantis skaitytojus vis įdomesniais renginiais. „Esat jaukūs ir šilti namai, kuriuose sukaupti dideli lobiai ir visomis spalvomis skleidžiasi kūrybinė dvasia", - tokie ir panašūs pagiriamieji žodžiai skambėjo gruodžio 22 dieną Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kuri minėjo savo veiklos 75-metį. Graži sukaktis švęsta kalėdiškai išpuoštoje didžiojoje skaitykloje kartu su ištikimiausiais skaitytojais, bičiuliais, draugais, rėmėjais ir pagalbininkais.

2016.12.22  Kalėdinis koncertas

Gruodžio 26 dieną 14 val. Ignalinos kultūros ir sporto centras kviečia į kalėdinį koncertą. Koncertas bus kartojamas tą pačią dieną 17 val. Kviečiame pasidžiaugti mūsų meno mėgėjų kolektyvų, kūrybingų žmonių visiems ignaliniečiams parengta įspūdinga dovana. 

2016.12.22  Jaunimo dovana

Gruodžio 23 dieną 21 val. ignaliniečius kviečiame  į kūrybingo jaunimo dovanojamą Advento koncertą, kuris vyks  Ignalinos kultūros centre.

2016.12.21  Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras

Krepšinio mėgėjai kviečiami dalyvauti tradiciniame kalėdiniame 3x3 turnyre, kuris vyks Ignalinos sporto ir pramogų centre gruodžio 23 d. Komandos rungtyniaus 3 amžiaus grupių varžybose.

2016.12.21  Futbolo naujienos

Gruodžio 16, 17 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje vyko trijų grupių tarptautinis salės futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 18 komandų.

2016.12.20  Kviečiame į bibliotekos šventę!

Mieli skaitytojai, bibliotekininkai, gyvenimą siejantys ir sieję su biblioteka, bei visi, kam artima biblioteka, gruodžio 21 d. 14 val. kviečiame Jus į Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos 75-mečio šventę „Biblioteka metų vingiuose”.

Renginys skirtas Ignalinos miesto 150-ties metų jubiliejui.

Gruodžio 21 d. skaitytojų neaptarnausime, visus kviečiame į šventę!

2016.12.20  Ignalinos kraštiečių klubo šventė

Gruodžio 16 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė dalyvavo Ignalinos kraštiečių klubo 10-mečio renginyje. Kraštiečius pasveikinti taip pat vyko Europos parlamento narys Bronis Ropė ir Seimo narys Gintautas Kindurys. Meras ir minėti svečiai kraštiečiams dėkojo už jų gražius darbus, iniciatyvas, linkėjo linksmų švenčių, prasmingų darbų ir bendradarbiavimo.

2016.12.20  Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės. Pasveikinti geriausi metų verslininkai.

Jau įprasta, kad baigiantis metams apžvelgiami nuveikti darbai, džiaugiamasi pasiekimais, sveikinama ir apdovanojama. Gruodžio 16 d. Ignalinoje pagerbti geriausi metų verslininkai. Ignalinos rajono vietos veiklos grupė ir Ignalinos rajono savivaldybė šiemet sujungė du tradicinius šventinius metų renginius: verslo apdovanojimų ir bendruomenių pagerbimo. Surengta  šventinė konferencija „Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės" paragino visus naujai pažvelgti į galimybes kaimo vietovėse. Verslininkai kviesti pabūti kartu, pabendrauti, pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais.

2016.12.20  Tverečiaus krašto bendruomenės projektas

Tverečiaus krašto bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Bangos Vasiljevienės,  kartu su Tverečiaus Švč. Trejybės parapijos bendruomene 2016 metais dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės paskelbtame Ignalinos rajono teritorijoje veikiančių juridinių asmenų, asociacijų, nevyriausybinių organizacijų, biudžetinių įstaigų ir viešųjų įstaigų priemonių, susijusių su kultūrinių, socialinių, švietimo ir kitų veiklų rėmimu ir jų skatinimu, finansavimo paraiškų pateikimo konkurse.

2016.12.20   Kalėdinė eglė suteikė džiaugsmo Dūkšte

Penktadienio vakarą Dūkšte, Vilties aikštėje įvairiaspalvėmis girliandomis suspindusi Kalėdinė eglė suteikė džiaugsmo į jos įžiebimo šventę susirinkusiems dūkštiečiams. Šiemet Kalėdų eglė Dūkšte papuošta Dūkšto krašto bendruomenės vaikų rankų darbo žaislais, o eglė ir aikštė suspindo nuostabiomis girliandomis, kurios buvo įsigytos už Dūkšto gyventojų padovanotas lėšas.

2016.12.19  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

 

2016.12.19  Informacija apie parengtus sprendimų projektus

Parengti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėjo sprendimų projektai dėl žemės sklypų kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2016.12.19  Ignalinos karatistai dalyvavo Ippon taurės varžybose Vilniuje

Š. m. gruodžio 17 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO“ auklėtiniai Germantė Gečaitė, Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis, Austėja Tėlyčėnaitė, Domas Mickevič ir Dominykas Nalivaika Vilniuje dalyvavo Ippon klubo  kalėdiniame turnyre. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 350 sportininkų iš keturiolikos Lietuvos kiokušin karatė  klubų.

2016.12.19  Iš Lietuvos plaukimo čempionato Ignalinos plaukikai parsivežė 6 medalius

Gruodžio 15 – 17 dienomis Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo čempionatas 25 metrų baseine. Šiose varžybose po ilgos pertraukos galėjome pamatyti ir olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę.

2016.12.19  Savivaldybės meras H. Šiaudinis kviečia paragauti maltiečių sriubos

Gruodžio 22 dieną 10.30 val. Ignalinos Laisvės aikštėje vyks maltiečių organizuojama tradicinė akcija „Maltiečių sriuba". Kviečiu  savivaldybės darbuotojus, įstaigų, įmonių  ir organizacijų atstovus, ignaliniečius nebūti abejingus ir pagal išgales aktyviai dalyvauti šioje kilnioje akcijoje. Tegul visų mūsų nuoširdžios aukos virsta šiltais pietumis stokojančiųjų namuose.

2016.12.19  Akcijos „Maltiečių sriuba 2016“ renginys Ignalinoje

Kviečiame į paramos akcijos „Maltiečių sriuba 2016“ renginį Ignalinoje, kuris vyks gruodžio 22 d. Laisvės a.10.30 – 13.30 val. Akcijos tikslas – atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į vienišų, senų bei sunkiai sergančių žmonių padėtį ir visuomenės pagalbos jiems reikalingumą. Akciją „Maltiečių sriuba 2016“  sudaro renginiai 40-yje Lietuvos miestų centrinėse aikštėse ir jaunimo labdaros idėjų konkursas „Idėjos padėjėjos 2016". Akcijos globėjas – kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.

2016.12.19  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2016 METŲ 51-OJI SAVAITĖ (2016-12-19– 2016-12-25)

2016.12.16  Kalėdinė mugė Ignalinoje!

Artėjant gražiausiai metų šventei –  Kalėdoms, Ignalinos kultūros ir sporto centras 2016 m. gruodžio 17 d. nuo 10 val. iki 19 val. organizuoja Kalėdinę mugę ir kviečia ignaliniečius ir visus Lietuvos amatininkus, tautodailininkus, kulinarus ir prekybininkus pristatyti mūsų kraštiečiams savo rankų darbo gaminių, kalėdinių dovanėlių, maisto produktų ar kitokių šventinių prekių.  Registracija ir informacija tel. (8 386) 52185, mob. tel. 8 606  22045. Maloniai praleiskime laiką ir pajuskime kalėdinę dvasią.

2016.12.16  Renkamas geriausių Ignalinos rajono 2016 metų jaunųjų sportininkų penketukas

Balsavimas vyks internetu. Balsuoti galima iki 2016 m. gruodžio 22 d. elektroniniu paštu anutjovai@gmail.com. Tas pats asmuo gali balsuoti 1 kartą. Pasibaigus balsavimui rinkimų rezultatus lems gyventojų ir komisijos nuomonė. Geriausių sportininkų penketukas bus apdovanotas specialiais prizais 2016 m. gruodžio 26 d. „Teatralizuoto Kalėdinio koncerto“ metu Ignalinos kultūros ir sporto centre. Galite siūlyti savo kandidatus. 

2016.12.15  Parengtas įsakymo projektas ir informacija apie įregistruotus adresus

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Niukiškės k., Naujojo Daugėliškio sen., ir Didžiasalio k., Didžiasalio sen., suteikimo“ projektas ir informacija apie įregistruotus adresus Navikų kaime ir Daržininkų kaime, Kazitiškio seniūnijoje.

2016.12.15  Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. gruodžio 14 d. įsakymu Nr. V2-952 patvirtintas žemės sklypo Gėlių g. 8, Ignalinos mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.

2016.12.15  Gruodžio 22 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Darbotvarkė

2016.12.15  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę

 

2016.12.15  Informacija apie nekilnojamojo turto mokesčio tarifą

Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. gruodžio 12 d. įsakymu Nr. VT-149 „Dėl nekilnojamojo turto objektų, kuriems taikomas atskiras nekilnojamojo turto mokesčio tarifas“ patvirtintas Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje esančių apleistų, neprižiūrimų, naudojamų ne pagal paskirtį arba naudojamų neužbaigtų nekilnojamojo turto objektų, kuriems taikomas atskiras nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, ir jų savininkų (naudotojų) sąrašas.

2016.12.15  Kalėdiniai edukaciniai mokymai muziejuje

Gruodžio 14-15 dienomis Ignalinos krašto muziejuje buvo dovanojama kalėdine nuotaika, kvepėjo arbata ir pyragu – vyko edukaciniai mokymai, kuriuose muziejaus direktorė Renata Veličkienė dalijosi savo kūrybinėmis idėjomis, kaip papuošti namus Kalėdoms. Visi norime, kad ši laukiama šventė būtų nepakartojama, išskirtinė ir stebuklinga. Tam kai ką malonaus galima ir patiems padaryti. Kartais visai paprasti dalykai, maža detalė ar spalvingas akcentas gali sukurti ypatingą jausmą.  

2016.12.14  Renkama gražiausia eglė
Lietuva balsuoja už gražiausią eglę. Kviečiame apžiūrėti didžiųjų miestų ir kaimynų puošmenas bei palaikyti Ignaliną. Mūsų eglė taip pat neprastai atrodo:   http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/balsavimas-isrinkite-graziausia-kaledu-egle-lietuvoje.htm
2016.12.14  Muziejuje pristatytas lobis

Ignalinos krašto muziejus metus baigia įsimintinu įvykiu. Gruodžio 13 dieną visuomenei pristatytas naujas eksponatas – senovinių monetų lobis. Lobis tikrų tikriausias – beveik 300 metų senumo 84 žalvarinės monetos, surastos prieš penkerius metus Ignalinos rajono Keižių kaime.

2016.12.14  Konferencija ir verslo nominacijos

2016 m. gruodžio 16 dieną 13.00 val. Ignalinos AE regiono plėtros agentūros salėje (Ateities g. 23, Ignalina) vyks Ignalinos rajono vietos veiklos grupės ir Ignalinos rajono savivaldybės organizuojama konferencija "Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės". Kviečiame susipažinti su programa.

2016.12.14  Sporto informacija

Gruodžio 16, 17 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje vyks trijų amžiaus grupių tarptautinis salės futbolo turnyras.

2016.12.14  Kviečiame į paskaitą

Gruodžio 15 d. 17 val. kviečiame į paskaitą „Mitybos reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui bei prevencijai". Paskaitoje bus mokoma: Sveikos mitybos principų, kūno masės, kūno indekso (KMI) matavimo reikšmių, kaip mažinti antsvorį ir nutukimą, kaip pasirinkti sveikatai palankų maistą.  Paskaitą ves sveikatos stiprinimo specialistė (dietologė) –Neringa Patiejūnaitė.

2016.12.14  Informacija apie įregistruotus adresus

Informacija apie įregistruotus adresus Prūtelės kaime, Rimšės seniūnijoje.

2016.12.13  Projekto "Atrask save" vietos JGI koordinatorių susitikimas

Gruodžio 8 d. Kaune įvyko projekto "Atrask save" vietos JGI koordinatorių susitikimas. Susitikimo metu Jaunimo reikalų departamento prie SADM JRD įgyvendinamų veiklų vadovė Gintarė Sabaliauskaitė apžvelgė projekto eigos situaciją visoje Lietuvoje. Darbo pasiūlymų galimybę projekto „Atrask save“ dalyviams pristatė Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Levickis. Jaunimo reikalų departamento projekto „Atrask save“ veiklų koordinatorė Viktorija Znojevaitė pristatė technines laikinosios stebėsenos sistemos detales efektyvesniam darbui su sistema.

2016.12.13  Vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada 8-9 kl. ir 10-12 kl. mokiniams

Gruodžio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada 8-9 kl. ir 10-12 kl. mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias.

2016.12.13  Elektros lengvata išliks

Nors pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus 2016-ieji metai turėjo būti paskutiniai elektros energijos kainų lengvatų taikymo Ignalinos AE regione metai, tačiau pavyko pasiekti susitarimą ir lengvatą pratęsti. 2017 m. sausio 1 dieną įsigaliosiančiu Lietuvos Respublikos  Vyriausybės 2016-12-07 nutarimu Nr. 1249 buvo pakeistas praeitais metais patvirtintas Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo tarpinstitucinis veiklos planas. Šio plano 2.3.1 priemonė skelbia, kad 2017 metais Ignalinos AE regiono gyventojams bus taikomas 10 procentų mažesnis elektros energijos tarifas. 

2016.12.13  Civilinės saugos mokymai

Gruodžio 15 d. 9. val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose II a. vyks tęstinis civilininės saugos seminaras ūkio subjektams, atsakingiems už civilinę saugą.

2016.12.13  Ignalinos kultūros ir sporto centro informacija

Gruodžio 8 dieną suvesti rezultatai  Lietuvos mokinių meninės kūrybos darbų konkurso "Teatras, muzika ir kinas mažuosiuose Radvilų rūmuose‘‘, skirto Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus 90 m. jubiliejui.

2016.12.13  Edukaciniai užsiėmimai

Artėjant  gražiausioms metų šventėms pats metas kurti šventinę nuotaiką ir puošti namus.  Ignalinos krašto muziejus gruodžio 14 d. 11val.  ir gruodžio 15 d.  14 val. organizuoja edukacinius užsiėmimus „Papuoškime namus Kalėdoms". Užsukite pas mus puodeliui arbatos, jaukiai paplepėti apie kalėdines puošmenas, naujausias jų tendencijas, išmokti pasigaminti kalėdinių kompozicijų, išmokti įdomiai pakuoti dovanas bei išsinešti kalėdinės nuotaikos į namus. Kviečiame registruotis. 

2016.12.13  Knygų Kalėdos: knygos, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. Akcija ,,Knygų Kalėdos’’ skatina bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus.

2016.12.12  Kaimynų teatrų šventė Ignalinoje

Šis laikas Ignalinoje turtingas teatrinio šurmulio. Lapkričio mėnesį džiaugtasi spalvingais Bildučiais ir jų svečiais, o antrąjį gruodžio šeštadienį – suaugusiais scenos mylėtojais. Jau septintus metus Ignalinos kultūros centre  surengtas teatrų festivalis „Kaimynų teatrų šventė“. Ignaliną aplankė mėgėjų teatrai iš Jonavos, Birštono, Šiaulių  bei  profesionalus Panevėžio Juozo Miltinio teatras. Teatrinio meistriškumo pamoką žiūrovams vedė Ignalinos rajono linkmenų kaime gyvenanti aktorė Irena Kriauzaitė. Teatrų šventėje būta ir linksmos muzikos. Pertraukų metu koncertavo Ignalinos jaunieji dainininkai ir šokėjai, o festivalio dovana ignaliniečiams tapo labai puikus grupės „Arbata" koncertas.  

2016.12.12   „Reitingai“: kas parašyta ir kas ne

Gruodžio pradžioje pasirodžius žurnalui „Reitingai" ir išgirdus nuolat linksniuojamą Ignalinos rajono savivaldybę ne pačiame geriausiame kontekste, norisi dar kartą pažvelgti į šiuos rezultatus ir pasvarstyti, ar nieko nenutyli šio žurnalo vyr. redaktorius, garsiai skanduojantis viešojoje erdvėje kai kurių savivaldybių pavadinimus ir menkinantis ugdymo procesą, vykstantį jose, netgi siūlantis mokinius vežti iš vienų savivaldybių į kitas. Reitingą vertiname skeptiškai, kaip ir kasmet.

2016.12.12  Lobio pristatymas

Kviečiame į Keižių kaime rasto lobio (senovinių monetų) pristatymą „Legendos ir tikrovė",  kuris įvyks 2016 m. gruodžio 13 d. 16  val. Ignalinos krašto muziejuje.   

2016.12.12  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2016.12.12  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2016 METŲ 50-OJI SAVAITĖ (2016-12-12– 2016-12-18)

2016.12.12  Kviečia kraštiečių klubas

Kviečiame 2016 m. gruodžio 16 d. (penktadienį), 15 val. į Ignalinos kraštiečių klubo renginį, skirtą klubo įkūrimo 10-mečiui. Šventinis renginys vyks Šv. Kazimiero bažnyčioje (Didžioji g. 34), Vilniuje. Programoje: vargonų muzikos koncertas (vargonuos Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, prof. Leopoldas Digrys), pažintis su Šv. Kazimiero bažnyčios vargonų istorija, kraštiečių tarpusavio bendravimas.

2016.12.12  Ignalinos kultūros ir sporto centro liaudiškų šokių kolektyvai dalyvavo festivalio „Aguonėlė“ nacionaliniame ture

Gruodžio 10-11 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centro jaunuolių liaudiškų šokių kolektyvas „Lelijėlė“ bei Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos jaunučių liaudiškų šokių kolektyvas „Dringelė“, vadovė Nijolė Žygienė, dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė“ nacionaliniame ture, kuris vyko Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Abu kolektyvai pasirodė sėkmingai ir buvo apdovanoti II laipsnio diplomais.

2016.12.12  Vyko respublikinio mokinių fotografijos konkurso baigiamasis etapas

Gruodžio 9 dieną Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko respublikinio mokinių fotografijos konkurso baigiamasis etapas. Konkurso tikslas – populiarinti mokinių fotografiją, ugdyti kūrybinius gebėjimus. 274 autoriai konkursui pateikė 1647 darbus.

2016.12.12  Erikas Kapočius iš Danijos grįžo su Lietuvos rekordu ir bronzos medaliu

Gruodžio 9 – 11 dienomis Danijoje Koldingo mieste vyko Šiaurės šalių (Nordic) čempionatas, kuriame varžėsi apie 200 plaukikų iš 9 šalių. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas Erikas Kapočius.

2016.12.09  Ir Ignalinoje eglė jau įžiebta

Didžiuosiuose miestuose eglutės jau seniau papuoštos, o Ignalina tradiciškai eglę įžiebia įpusėjus adventui.  Gruodžio 9 d., iki šv. Kalėdų likus dviems savaitėms, Ignalinos Laisvės aikštėje šventiškai sužibo gražuolė miesto eglė. Linksma muzika, fejerverkais ir spalvingu vaidinimu pasveikinta pagrindinė Ignalinos puošmena. Gaila tik vieno, kad sniego nebuvo ir lijo lietus, tačiau dėl to galbūt šiek tiek paburbėjo tik suaugusieji, o  patys mažiausieji į tai nekreipė dėmesio. Tiek daug spalvų, muzikos ir veiksmo buvo prieš jų akis. Visi laukė eglės įžiebimo. Nuo to momento Ignalinoje prasideda tikrasis švenčių laukimas. 

2016.12.09  Keramikos paroda

Ignalinos krašto muziejuje galima pasigrožėti puikiais keramikos dirbiniais. Ignalinos kultūros ir sporto centro Keramikos būrelio vadovė Aldona Jakubovskienė kartu su mokiniais parengė parodą "Apšerkšniję mūsų žiemos". Paroda iki švenčių bus vis papildoma. Kviečiame pasižiūrėti keletą nuotraukų, daugiau darbelių pamatysite muziejuje.

2016.12.09  Tarptautinė antikorupcijos diena

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Minėdama Tarptautinę antikorupcijos dieną, Ignalinos rajono savivaldybės administracija ragina gyventojus nebūti abejingais. Reikėtų kiekvienam pradėti nuo savęs: netoleruoti neteisėtos veiklos savo artimiausioje aplinkoje, darbovietėje, naudojantis viešosiomis paslaugomis, taip pat visuomeninėje ir politinėje veikloje.

2016.12.08  Bus bendradarbiaujama su Panevėžio Juozo Miltinio teatru

Gruodžio 7 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre prasidėjo Kaimynų teatrų šventė. Scenoje vaidino profesionalai – Panevėžio Juozo Miltinio teatras.  Šventės atidarymas ir pagrindiniai renginiai vyks šeštadienį, gruodžio 10-ąją, kuomet spektaklius pristatys Ignalinos, Birštono, Šiaulių ir Jonavos mėgėjų teatrai. Na o ši pirmoji šventės diena skirta Ignalinos rajono savivaldybės ir Panevėžio Juozo Miltinio teatro bendradarbiavimo pradžiai paminėti. Kaip sakė savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, sutartį su šiuo teatru pasirašys Ignalinos kultūros ir sporto centras, o pilna žiūrovų salė ir jų plojimai rodo pritarimą tokiam bendradarbiavimui.

2016.12.08  Informacija apie parengtus sprendimų projektus

Parengti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėjo sprendimų projektai dėl žemės sklypų kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2016.12.08  Apdovanoti jaunieji talentai

Jaunųjų talentų konkursas ir apdovanojimų šventė Ignalinoje surengta jau 17-ąjį kartą. Tai baigiamasis Vaikų teisių apsaugos savaitės renginys, kuriuo siekiama  atrasti naujus talentus, skatinti vaikus kūrybai, ugdyti jų norą mokytis, tobulėti, būti aktyviais ir pasitikinčiais savimi. Gruodžio 7 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2015-2016  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

2016.12.08  Kraštiečio siuvinėtų paveikslų paroda

Kraštietis Petras Laucius į Ignaliną antrąkart atvežė savo siuvinėtų paveikslų parodą. Pirmoji surengta prieš dvejus metus. Taigi šįkart jau niekas  per daug nesistebėjo matydami siuvinėjantį vyrą, tačiau džiaugėsi naujais gražiais darbais. Parodoje dalyvavo ir prisiminimais dalijosi buvusi Petro auklėtoja Alfonsa Skripskienė ir klasiokai Vidmantas Čepulėnas bei pirmąją parodą paskatinęs surengti Juozas Rokas.  

2016.12.08  Aplankė seni draugai iš Vokietijos

Gruodžio 5-8 dienomis Ignalinoje lankėsi Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Tai buvo jau 19-asis vizitas. Apsirengę raudonomis uniformomis vokiečiai tarsi pirmieji Kalėdų seneliai kūrė šventinę nuotaiką, aplsilankė Dūkšto globos namuose, taip pat nudžiugino Didžiasalio, Naujojo Daugėliškio globos namuose gyvenančius vaikus. Kiekvienam jų įteikta asmeniškai paruošta dovanėlė.

2016.12.08  Kaimynų teatrų šventė

Gruodžio 7 ir 10 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centre vyks Kaimynų teatrų šventė. Spektaklius parodys Ignalinos mėgėjų teatras „Salos" ir svečiai: Birštono, Šiaulių, Jonavos mėgėjų teatrai. Ignalinos rajone gyvenanti aktorė Irena Kriauzaitė ves atvirą aktorinio meistriškumo pamoką.  Gruodžio 7 dieną žiūrovus nudžiugins profesionalai – Panevėžio J. Miltinio tetaro ir Ignalinos draugystės ir bendradarbiavimo pradžiai skirtas spektaklis  Neil Saimon „Basomis parke".  

2016.12.08  Galimybė gauti finansinę paramą iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad rajono verslo įmonės ir fiziniai asmenys, dirbantys su verslo liudijimu ar individualios veiklos vykdymo pažyma, iki 2016 m. gruodžio 15 dienos gali teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų.

2016.12.08  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitas

Gruodžio 8 d. 17.15 val. – paskaita „Kaip valdyti savo ir kitų emocijas". Paskaitą ves ugdančioji vadovė, asmenybės ugdymo trenerė Rita Regalė. Abi paskaitos vyks Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (antrame aukšte).

2016.12.08  Socialinio verslo mokymai

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė atrinkta dalyvauti tęstinėje socialinio verslo mokymų programoje, kuri orientuota į organizacijų ir naujų socialinio verslo iniciatyvų vystymą regionuose.  Š.m. gruodžio 9 d. 10 val. kviečiame į įvadinį programos susitikimą, skirtą vietos valdžios atstovams. Susitikimas vyks Ateities g. 23, Ignalinoje. Būtume dėkingi, jeigu praneštumėte apie savo dalyvavimą tel. 8 620 81 580, vvg@ignalina.lt

2016.12.08  Socialinio verslo akseleravimo programa "Socifaction" Ignalinoje!

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė buvo atrinkta dalyvavimui socialinio verslo mokymo propgramoje, kurią įgyvendina NVO „Avilys" ir VšĮ „Geri norai" kartu su partneriu - Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centru. Programos ekspertai dirbs su vietovėje besikuriančiomis potencialiomis socialinio verslo iniciatyvomis - susitiks su vietos savivaldos, NVO bei kitų potencialių socialinio verslo iniciatyvų atstovais, padės „išgryninti" socialinio verslo iniciatyvas, įgyti reikalingų kompetencijų ir pan.

2016.12.08  Advento vakaras

Gruodžio 9 d. (penktadienį) 16 val. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje – ADVENTO VAKARAS. Dalyvauja folkloro ansamblis "Čiulbutė" (vad. S. Mudinienė), Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos meno kolektyvai: akordeonų, styginių, gitarų ansambliai.

2016.12.08  Gruodžio 9 d. 16 val. kviečiame į paskaitą „Streso valdymas ir jo įveikimo būdai“

Paskaitoje bus mokoma atsipalaidavimo pratimų (kvėpavimo, raumenų įtempimo ir atpalaidavimo, autogeninės treniruotės) individualių darbo ir poilsio planų sudarymo principų.

2016.12.08  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis

Gruodžio 14 d. 10 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis.

2016.12.07  Meras pasveikino "Auksinio proto" nugalėtojus

Rugsėjo mėnesį Ignalinoje startavęs „Auksinio proto" žaidimas gruodžio 6 dieną iškilmingai baigtas, paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai, padėkota žaidimo organizatoriams. Arūno Valinsko  ir Andriaus Tapino vedamo žaidimo „Auksinis protas“ visoje Lietuvoje išplitęs ir pamėgtas dvylikos turų maratonas pasiekė finišą. Ignalinoje, restorane „Žuvėdra", į paskutinį žaidimą susirinko 10 komandų, beveik 100 žmonių. Vieną komandą sudarė Švenčionėlių gyventojai, mat jų mieste tokie žaidimai nebuvo organizuoti.

2016.12.07  Gamtos peizažų atspindžiai drobėje

Gruodžio 6–31 dienomis Ceikinių kaimo seklyčioje eksponuojami Rubelninkų kaimo gyventojos Natalijos Juknevičienės tapybos darbai. Ši paroda – tai dvidešimt per pastaruosius penkerius metus į drobę nugulusių gamtos peizažų atspindžių.

2016.12.06  Gruodžio 22 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionas

Parduodami šie objektai

2016.12.06  Prasmingai paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena – tai tarsi priminimas visuomenei, kad šalia sveikų gyvena ir specialių poreikių turintys žmonės, kurie nori ir gali save išreikšti, būti naudingais, prasmingai veikti. Neįgaliųjų draugijos Ignalinos skyriaus nariai juos vienijančią dieną paminėjo gruodžio 6-ąją. Šventinis renginys vyko  Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centre Ignalinoje.

2016.12.06  Advento šviesa "Lakštingalėlių" grupėje

Lapkričio 30 d. Ignalinos "Šaltinėlio" mokyklos "Lakštingalėlių" grupės auklėtojos Živilė Šišovienė ir Stasė Jurgelevičienė, aktyvūs vaikai ir žingeidūs jų tėveliai susirinko į organizuojamą advento vakarą.

2016.12.05  Geriausia dovana vaikui - galimybė turėti šeimą

Kasmet labai laukiame Kalėdų, ir kasmet stengiamės, kad jos būtų kitokios negu ankstesnės - dar jaukesnės, nuoširdesnės, teikiančios daugiau vilčių. Prieš šventes tampame geresni, norime dalintis šiluma ir dovanomis, atsisukame į nuskriaustuosius, prisimename tuos, kuriuos buvome pamiršę. Dažnai savo prisiminimais nuklystame į vaikystę, nes tai pats nuostabiausias laikas, kai tikėjome stebuklais, buvome nerūpestingi ir tiesiog laimingi.

2016.12.05  Siuvinėtų paveikslų paroda

2016 m. gruodžio 6 d. 16 val. kviečiame į Petro Lauciaus siuvinėtų paveikslų  parodos atidarymą Ignalinos krašto muziejuje. Kraštiečio P. Lauciaus siuvinėti paveikslai sukurti linijinio dygsnio technika. Tai jo antroji paroda Ignalinoje. Kaip sako pats autorius, tik preciziškas darbas, subtilus spalvų ir atspalvių derinimas įgalina sukurti tapybiškas kompozicijas.

2016.12.05  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

 

2016.12.05  Bus apdovanoti jaunieji talentai

Gruodžio 7 d. 14 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje (II aukštas) vyks Jaunųjų talentų apdovanojimo popietė. Už pasiekimus mokslo ir meno srityse  savivaldybės padėkos raštais, medinėmis pelėdžiukų statulėlėmis ir atminimo dovanomis bus apdovanota  20 mokinių.

2016.12.05  Paroda ir filmas apie gyvenimą, kuris yra "Tik ėjimas"

Gruodžio 2 dieną Ignalinos krašto muziejuje pristatyta trečioji menininko Gvido Kovėros fotografijos paroda „Tikėjimas", kurioje eksponuojami pastarųjų septynerių metų ieškojimai. Autorius, kuris visus sutiko dūdmaišio muzika,  sakė, kad paroda gimusi iš  kelionių po Indiją ir Nepalą, kur jis atrado save ir kur nuolat sugrįžta kaip į namus.  „Visas gyvenimas  yra tikėjimas, jei netikėsi, tiesiog sugriūsi...",– sako fotografas, televizijos operatorius, filmų kūrėjas ir muzikantas.

2016.12.05  Muziejuje - nauja ekspozicija

Gruodžio 2 dieną Ignalinos krašto muziejuje pristatyta nauja ekspoziciją, kurią sudaro senosios maldaknygės, abrozdėliai ir liturginiai drabužiai. Prasmingas ir gražus muziejaus darbuotojų noras belaukiant šv. Kalėdų  atsigręžti į  senąją lietuvių rašytinę kultūrą ir religinę istoriją pristatančius ženklus.

2016.12.05  Didžiasalio kultūros namuose vyko popietė "Adventinis kalendorius kitaip”

Žiemos pirmąją dieną Didžiasalio kultūros namuose vyko popietė “Adventinis kalendorius kitaip”. Artėjant Kalėdoms dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norisi, kad švenčių laukimas būtų prasmingesnis, šiltesnis, kad sukurtų daugiau teigiamų emocijų.

2016.12.05   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2016 METŲ 49-OJI SAVAITĖ (2016-12-05– 2016-12-11)

2016.12.02  Kviečiame į Gvido Kovėros fotografijos „Tikėjimas" parodos atidarymą

Paroda atidaroma 2016 m. gruodžio 2 d. 14 val. Ignalinos krašto muziejuje. Parodos atidarymo metu bus pristatyta ir naujai atidaroma ekspozicija „Maldaknygės" bei rodomas dokumentinis filmas „Debesų avys". Anot idėjos autoriaus Gvido Kovėros filmas pasakoja apie žmones, bandančius būti "prie žemės", apie debesis, avimis virtusius, mūsų krašto žmonių gražumą, buvimo savimi įdomumą ir truputį apie meilę…

2016.12.02  Edukacinis keramikos užsiėmimas

Gruodžio 3 dieną, 14 valandą, Ignalinos kultūro ir sporto centre vyks Edukacinis keramikos užsiėmimas, kartu su keramikos mokytoja Jolita Bužinskiene. Kviečiame visus – mažuosius, jaunuolius ir vyresnius. Būtina išankstinė registracija tel. (8 386) 52185, mob. tel. 8 606 22045.

2016.12.02  Sporto informacija

Gruodžio 3 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje vyks rajono stalo teniso pirmenybės.

2016.12.02  Socialinė akcija "Aš ir Tu - tai MES!!!"

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. 1983 m. buvo pradėta aktyviai supažindinti plačiąją visuomenę su neįgaliųjų žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, kad jiems būtų sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje.
Bemaž po dešimt metų, 1992 m. pabaigoje, Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3-ąją Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Šiais metais Šiaulių apskrities cerebrinio paralyţiaus asociacija, Šiaulių nevyriausybinių organizacijų sąjunga (pirmininkė Edita Navickienė), asociacija "Maži Žingsneliai” (pirmininkė Živilė Kulėšė) inicijuoja socialinę akciją "Aš ir Tu – tai MES".

2016.12.02  Ignalinos miesto seniūnija informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už lapkričio –gruodžio mėn. bus dalinami gruodžio 5 – 9 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Produktai išduodami adresu Laisvės g. 75A (buitinio pastate) antrame aukšte.

2016.12.02  Mero pavaduotojas pasveikino naująjį Ignalinos rinktinės vadą

Gruodžio 1 dieną paskirtasis Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis  pasveikino tarnybą pradėjusį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės vadą pulkininką leitenantą  Saulių Tamulevičių, kuris pakeitė į pensiją išėjusį pulkininką Vladimirą Ščajevą. Prie rinktinės pastato buvo surengta iškilminga ceremonija ir pareigūnų rikiuotė, pagerbta rinktinės vėliava, sugiedotas Lietuvos himnas.

2016.12.02  Advento vakaras Taujūnuose
Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką, kuomet tikintieji laukia Jėzaus gimimo metinių ir ruošiasi joms. Viena iš svarbiausių advento akcentų - tai advento vainikas. Lapkričio 27 d. popietę Taujūnų kaimo pynėjos Onutė Lunytė ir Onutė Panavienė pynė advento vainikus, iš eglės, pušies šakų bei samanų, puošdami obuoliais, kakorėžiais, uogų šakelėmis.
2016.12.02  Muzikuoja vaikai

Lapkričio 24 – 25 dienomis Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje vyko VII  tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“. Šis konkursas organizuojamas kas dveji metai. Šį kartą varžėsi 63 duetai, vaikai grojo įvairiais instrumentais – fortepijonu, smuiku, fleita, trimitu, kanklėmis, arfa, violončele, akordeonu, obojumi ir kitais. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklą atstovavo moksleiviai Kostas Kutra ir Eimantas Labuckas, paruošę du skirtingo charakterio muzikos kūrinius fleitai ir fortepijonui. Savo kategorijoje berniukai tapo III vietos laureatais.

2016.12.01  Eglė aikštėje jau stovi

Gruodžio 1 dieną Ignalinos Laisvės aikštėje pastatyta eglė. Ji bus papuošta ir lauks įžiebimo šventės – gruodžio 9 dieną 16 val. Seniūnas Valentinas Rumbutis džiaugėsi, kad gražuolę eglę miestui padovanojo ignaliniečiai Valentinas ir Irena Juršos. Ji buvo nupjauta ir aikštėn atgabenta iš jų namų kiemo Liaudies gatvėje. Audriaus Smagurausko nuotraukose – eglės atvežimo istorija.

2016.12.01  Informacija apie įregistruotus adresus

Informacija apie įregistruotus adresus Kiauneliškio kaime, Linkmenų seniūnijoje, Pažieviškės kaime, Kazitiškio seniūnijoje ir Jonėnų kaime, Vidiškių seniūnijoje.

2016.12.01  Susumuoti 4-osios NMA matematikos olimpiados rezultatai

Lapkričio 26 d. Kauno technologijos universitete vyko 4-oji Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuota matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams. Olimpiadoje buvo kviečiami dalyvauti visų šalies miestų ir rajonų atskirų mokyklų atstovai.

2016.12.01  Viešas transporto priemonės aukcionas

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras  (toliau – Centras) skelbia pripažinto nereikalingu turto pardavimą viešame prekių aukcione  (toliau – aukcionas), kuriame bus parduodamas naudotas, netinkamas eksploatacijai mikroautobusas FIAT DUCATO: variklio tūris cm³, galia (KW) - 2800 (90), pagaminimo metai 2001, pavarų dėžė mechaninė, pradinė kaina 300,00 Eurų.

2016.12.01  Meras susitiko su NATO kariūnais

Lapkričio 29 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis dalyvavo susitikime su NATO pajėgų kariūnais. Nuo lapkričio 17 dienos Ignalinos aerodrome bazavosi Tarptautinių mokymų Geležinis kardas JAV 173-čia oro desantininkų brigada. Mokymai vyko ir Ignalinos aerodrome, ir Pabradės poligone. Iš viso aerodromo patalpose gyveno 29 kariai. Baigdami savo misiją jie pristatė techniką ir surengė iškilmingą Padėkos vakarienę. 

2016.12.01  Biblioteka kviečia!

Gruodžio 1 d. 17.30 val. Ignalinos viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skaitykloje etnografinė vakaronė „PADAINUOSIM MES SUSĖDĘ“ su folkloro ansambliu „Čiulbutė“.

2016.12.01  Lapkričio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Didžiąja ar mažąja raide rašomas žodis „adventas“?

Kadangi tai ne šventės, o laikotarpio pavadinimas, žodis adventas rašomas mažąja raide.

2016.12.01  Gruodžio mėnesio renginiai

Kviečiame susipažinti su šventiniais gruodžio mėnesio renginiais Ignalinoje ir rajone

2016.12.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Gruodžio renginiai
2016.12.01  Gruodžio mėnesio sporto renginiai

 

 

2016.12.01  Kviečiame dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programoje

Širdies ir kraujagyslių ligos visame pasaulyje siejamos su netinkama žmonių gyvensena: nesveika mityba (maiste per daug riebalų, cholesterolio, druskos), rūkymu, sumažėjusiu fiziniu aktyvumu, antsvoriu bei negydomu padidėjusiu arteriniu kraujospūdžiu ar cukriniu diabetu. Užsienio ir mūsų šalies patirtis rodo, kad galima išvengti daugelio širdies ir kraujagyslių ligų bei pailginti žmonių gyvenimą. Tam reikia perprasti ligos prigimtį, nustatyti ją skatinančius rizikos veiksnius ir atkakliai su jais kovoti. Pokyčių pirmiausia turime norėti patys ir ryžtis keisti savo gyvenseną.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Ar dalyvaujate kalėdinėse labdaros akcijose?
Taip
Ne
Kartais
Rezultatai
Balsų: 56 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


 


 


 

 

 
  
 

 

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.