Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.02.08
Ignaliniečiai išlydėti į Europos jaunių žiemos olimpinį festivalį

Šių metų vasario 9-16 d. Sarajeve (Bosnija/Hercogovina) vyks svarbiausias Jaunųjų sportininkų renginys –  Europos jaunių žiemos olimpinis festivalis (EJOF), kuriame dalyvauja Europos pajėgiausi žiemos sporto šakų jaunieji sportininkai. Lietuvos rinktinės sudėtyje matysime ir Ignalinos sportininkus: slidininką Gabrielių Paukštę ir biatlonininką Darių Dindą. Vasario 8 d. Ignalinos rajono savivaldybėje surengtos sportininkų palydėtuvės.


Meras Henrikas Šiaudinis jiems  palinkėjo sėkmingų startų ir įteikė Ignalinos rajono savivaldybės vėliavas. Taip pat pasveikino ir kartu į Sarajevą vykstančią trenerę Kazimierą Strolienę, vaikinų biatlono trenerį Karolį Baltakį. Sportininkus pasveikino ir  Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas.

"Džiugu, kad jūs sugebate mūsų mažame miestelyje atrasti ir išugdyti puikius sportininkus, kurie gali atstovauti Lietuvai. Tai didelis trenerių nuopelnas",– sakė meras. K. Strolienė gyrė Ignalinoje esančias sąlygas, nes niekur kitur Lietuvoje nėra tokių trasų ir dirbtinio sniego. Sportininkams linkėta kuo geriau pasirodyti olimpiniame festivalyje ir nesustoti šiame kelyje. 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.