Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.02.28
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija tampa modernesnė

Ignalinos rajono savivaldybės administracija įgyvendina 18 Europos Sąjungos fondų remiamų projektų, dar 22–iems rengiami dokumentai. Šiuo metu baigiamas Edukacinių erdvių kūrimo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje projektas. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pati didžiausia rajono mokykla. Čia mokosi 470 mokinių. Įgyvendinus daugiau nei 350 tūkst. eurų Europos Sąjungos, Lietuvos valstybės ir savivaldybės lėšomis (apie 62 tūkst. eurų)  finansuojamą edukacinių erdvių kūrimo projektą mokykla bus viena modernesnių ne tik rajone, bet ir Lietuvoje.


Projekto metu bus sukurtos kūrybiškumą skatinančios edukacinės erdvės progimnazijos aktų ir sporto salėse, technologijų, gamtos mokslų, dailės kabinetuose, įsigytai techninės įrangos ir baldų. Laiku atliktais remonto darbais džiaugėsi  projekto vadove Gražina Mackonienė ir progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Jos mielai parodė jau atnaujintas erdves. Viena jų – gamtos mokslų laboratorija. Čia jau įrengti baldai, artimiausiu metu bus nupirktos reikiamos priemonės ir įranga.

 

 

Remonto darbai baigti ir technologijų bei dailės kabinetuose. Čia taip pat laukiama baldų ir įrangos. Klasės bus pritaikytos tekstilės, metalo, medžio apdirbimo ir maisto gaminimo užsiėmimams. Mokiniai galės naudotis modernia buitine technika ir kita įranga. Dailės kabinete atsiras specialūs dailės stalai, molbertai. Kiekvienas kabinetas turės  kompiuterinę, vaizdo ir garso įrangą. 

Dar tuščios patalpos, kuriose bus įrengtas poilsio kampelis. Kaip sakė direktorė, mokinių laukia tikra staigmena. Na o kiekvienas mokinys jau dabar džiaugiasi asmenine spintele, kurioje gali palikti viršutinius drabužius, daiktus. Spintelės išdėstytos įvairiose mokyklos vietose. Valgykloje įrengta nauja ventiliacijos sistema bei erdves atskiriančios sienelės, taip pat čia kuriama patalpa tiems mokiniams, kurie nori valgyti atskirai arba atsineša.

Sutvarkius patalpas ir įrengus modernias edukacines bei poilsio erdves, bus skatinamas mokinių kūrybiškumas ir didinama motyvacija mokytis, pagerės ugdymo kokybė. Mokiniams ir mokytojams bus tiesiog maloniau, patogiau ir įdomiau mokytis bei mokyti. Na o graži aplinka savotiškai įpareigoja žmogų gražiai elgtis.

 

Projektas "Edukacinių erdvių kūrimas Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje" finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“. Projekto bendra vertė – 358 491,09 Eur, iš kurių 296 439,65 Eur finansuojama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų, o 62051,44 Eur finansuojama iš Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projektą numatoma įgyvendinti iki 2019 m. gegužės 31 d.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt


 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


 



 




 


 


  


 

 
 

 




 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.