Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.01.11
Ignalinos parapijos vaikų dienos centre šventinis laikotarpis užbaigtas mero apsilankymu

Sausio 10 dieną rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, kaip ir kiekvienais metais,  aplankė Ignalinos parapijos Carito dienos centrą „Eldoradas“ lankančius vaikučius, palinkėjo jiems gerų metų, įteikė dovanėles. Centrui buvo perduotos ir savivaldybėje gruodžio mėnesį organizuotos akcijos „Pradžiuginkime vaikus“ dovanos. Tai įvairūs stalo žaidimai, knygos, sąsiuviniai, drabužėliai,– daiktai, kuriais pasidalijo savivaldybės darbuotojai. Vaikai merui dėkojo už dovanas, dovanojo žvakelę ir parodė labai jaudinantį muzikinį spektaklį apie gerumą ir meilę.


Meras taip pat pasveikino kleboną Vidą Smagurauską, auklėtojas Vaivą Juršėnienę ir  neseniai centre dirbti pradėjusią Onutę Sokolovienę, vėliau kalbėjosi apie centro veiklą, laukiantį persikraustymą į naują, vaikams ir įvairioms veikloms labiau pritaikytą pastatą.  Šį dienos centrą lanko 24 vaikai nuo 7 iki 12 metų. Po pamokų jie susirenka pabūti kartu ir laiką laidžia su vadove: ruošia pamokas, žaidžia, piešia, mokosi dainelių, krikščioniškų giesmių ir maldų. Daug dėmesio skiriama socialinių ir buitinių įgūdžių ugdymui. Vaikai su auklėtojomis gamina pavakarius ir kartu valgo. Dar jie  išeina pasivaikščioti, aplanko „Šaltinėlio“ mokyklos Socialinės globos skyrių, kai kurias įstaigas, pramogauja baseine. 


Greitai vaikučiai rinksis jau  naujose patalpose renovuotame parapijos name Atgimimo gatvėje. Visi darbai eina į pabaigą, tačiau labai trūksta baldų: stalų, kėdžių, lentynų, galbūt sofos ar minkšto kampo. Klebonas prašo visų geros valios žmonių pagalbos. Galbūt kažkas kaip tik šiuo metu namuose keičia baldus, arba tiesiog turi minėtų nenaudojamų daiktų. Vaikų dienos centras juos mielai paimtų. 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

 

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt


 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.