Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.03
Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje – atvirų durų dienos

Informuojame, kad š. m. gegužės 1–5 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos visose šalies priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose organizuoja akciją „Svečiuose pas ugniagesius". Akcijos tikslas – didinti gyventojų pasitikėjimą ugniagesiais gelbėtojais ir populiarinti ugniagesių gelbėtojų profesiją.


 

Kviečiame nepraleisti progos ir iš arti pasižiūrėti į ugniagesių gelbėtojų kasdienybę Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Taikos g. 15, Ignalinos mieste, 9.00-16.00 val.

Atvirų durų diena suteiks galimybę tiek gyventojams, tiek moksleiviams apsilankyti ir susipažinti su tarnybos atliekamu darbu. Atvykusius pasitikę pareigūnai supažindins su gaisrų gesinimo įranga, technika, ugniagesių tarnybos sąlygomis, inspektoriai piliečius konsultuos priešgaisrinės saugos klausimais, atkreips visuomenės dėmesį į pagrindines gaisrų ir kitų nelaimių priežastis.

Apsilankykite!

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.