Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.04
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Augalų genų bankas, vykdydamas senųjų augalų ir jų veislių atrankos programą, 2016–2017 m. Lietuvoje įregistravo daugiau kaip 300 išlikusių senųjų paprastojo ąžuolo medžių. 2018 m. Augalų bankas pradeda mažalapės liepos išlikusių senųjų medžių atranką Lietuvos teritorijoje. Šių medžių palikuonys (skiepyti klonai), kaip vertingi augalų genetiniai ištekliai, bus perkelti į sėklines plantacijas ir naudojami miškų veisimui, mokslo, visuomenės bei kultūriniais tikslais ir taip bus išsaugoti ateities kartoms.


 

Prašome savivaldybės gyventojų ir bendruomenių, žinančių, kur yra išlikusių senųjų ąžuolų ir liepų, pranešti apie šiuos medžius ir nurodyti kuo tikslesnę jų augimo vietą, apytikslį amžių ir kitas Jums žinomas svarbias detales – jų išskirtinumą, svarbą vietovei ir kt. Informaciją prašome pateikti elektroninio pašto adresu simonas.kajenas@ignalina.lt. Taip pat prašome nurodyti savo kontaktus, kad kilus neaiškumams su Jumis būtų galima susisiekti.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.