Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.15
Ignalinos svečiai iš Švedijos

Gegužės 15 d. Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis priėmė organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovus  iš Švedijos Dals Ed miesto. Elvi Zakariasson ir Tomis Almroth atvyko   jau 27-ąjį kartą. Meras svečiams dėkojo už jų labdaringą veiklą, pagalbą rajono vaikams, seneliams, daugiavaikėms šeimoms. O jie sakė čia patiriantys gerus jausmus ir kaskart atvažiavę, sutikę senus bičiulius,  jaučiasi kaip namie.


Jais rūpinasi ir lankant šeimas lydi organizacijos skyriaus Ignalinoje vadovė Miglė Rakštelienė, kiti nariai. Šįkart suplanuota aplankyti Dūkšto senelių globos namus ir 10 Ignalinos ir Vidiškių sunkiau gyvenančių šeimų. 

 

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja ir organizacijos „Gelbėkit vaikus" narė Danutė Ropienė pastebėjo, kad svečiai atvyko kaip tik  minint Tarptautinę šeimos dieną.  Ji dėkojo už draugystę, pagalbą šeimoms ir rodomą meilės žmogui pavyzdį. D. Ropienė papasakojo apie savivaldybėje vykstančius tėvystės įgūdžių stiprinimo ir globėjų kursus. Švedams pristatytos pertvarkos Vaikų teisių apsaugos srityje, kai nuo liepos 1 dienos už šią sritį bus atsakinga Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, vaiko teisėms atstovaujanti tarptautinė organizacija, šiuo metu turinti 22 struktūrinius padalinius įvairiuose Lietuvos miestuose.  Šios organizacijos tikslas – siekti, kad kiekvienam vaikui būtų suteikta teisė į išlikimą, apsaugą, vystymąsi ir pilnavertį gyvenimą.

 

 

Parengė Lina Kovalevskienė,

Tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.