Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.04.30
Informacija ūkininkams

Žemės ūkio ministerija skelbia kvietimą nuo gegužės 1 d. iki birželio 15 d. teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą asmenims, priverstinai paskerdusiems kiaules ir įsigijusiems kitus ūkinius gyvūnus, išskyrus kiaules.Tinkamas pareiškėjas yra asmuo:

-          kurio kiaulių laikymo vieta yra nustatytoje afrikinio kiaulių maro buferinėje zonoje;

-           kuris, vykdydamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) nurodymus, paskerdė, sunaikino kiaules arba kiaulės nugaišo dėl afrikinio kiaulių maro ligos (jei kiaulės buvo registruotos Ūkinių gyvūnų registro centrinėje duomenų bazėje (toliau – CDB));

-          kuris sudarė sąlygas VMVT ištirti skerdžiamas kiaules laboratorijoje dėl afrikinio kiaulių maro ir įsipareigojo trejus metus nuo pagalbos skyrimo dienos nelaikyti kiaulių ir auginti kitų rūšių ūkinius gyvūnus (kiti ūkiniai gyvūnai registruoti  CDB), kurių laikymo vieta yra VMVT direktoriaus įsakymu nustatytoje afrikinio kiaulių maro buferinėje zonoje.

 

Tinkamos finansuoti išlaidos yra susijusios su visų ūkinių gyvūnų, išskyrus kiaules, įsigijimu.

Vienam pareiškėjui atlyginama iki 80 procentų ūkinių gyvūnų, išskyrus kiaules, įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 580 Eur. Pridėtinės vertės mokestis (toliau – PVM) už įsigytus ūkinius gyvūnus nėra tinkama finansuoti išlaida, išskyrus atvejus, kai jį faktiškai ir galutinai sumoka pareiškėjas ne PVM mokėtojas.

Paraiškų priėmimo laikotarpiu pareiškėjas kreipiasi į seniūniją pagal fizinio asmens gyvenamąją vietą ir pateikia šiuos dokumentus: asmens tapatybės patvirtinimo dokumentą, paraišką, ūkinių gyvūnų įsigijimo įrodymo dokumentus, pareiškėjui išduotą mėginių paėmimo gyvūnų ligoms tirti aktą.

Papildomą informaciją teikia Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyr. specialistė  Jolanta Cicėnienė, tel. 8 386 54621.

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.