Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Sėkmingo kelio abiturientams!
Sėkmingo kelio abiturientams! 2020.08.07

Mieli abiturientai, vieną svarbų gyvenimo etapą jau baigėte. Greitai užsimirš egzaminų jaudulys ir visi buvę išbandymai. Šypsokitės, džiaukitės – šiandien visi keliai Jums atviri. Eikite ten, kur veda širdis, nepameskite savo svajonių, auginkite joms sparnus. 

Plačiau >
Informacija apie 2020 m. brandos egzaminų rezultatus
Informacija apie 2020 m. brandos egzaminų rezultatus 2020.08.07

Kiekvienam besimokančiajam šie mokslo metai buvo kitokie, o ypač abiturientams. Pasibaigus ugdymo procesui jų laukė įtempta brandos egzaminų sesija, kuri prasidėjo daug vėliau nei įprastai – nuo birželio 22  dienos ir tęsėsi visą mėnesį.

Plačiau >
Drakonų varžybos ir kitos linksmybės Palūšėje!
Drakonų varžybos ir kitos linksmybės Palūšėje! 2020.08.07

Rugpjūčio 8 d. Palūšėje vyks Drakonų valčių varžybos. Kviečiame Jus ir Jūsų komandą prisijungti ir dalyvauti smagioje vasaros atrakcijoje. 14 val. vyks komandų registravimas prie Amatų centro. Komandą sudaro 10 žmonių, starto mokestis – 5 Eur žmogui. Nugalėtojų laukia prizai ir apdovanojimai, visi varžybų dalyviai nemokamai vaišinami pietumis Piratų užeigoje.

Plačiau >
Dviračių sporto mėgėjams
Dviračių sporto mėgėjams 2020.08.07

Rugpjūčio 8 dieną nuo 10 val. Lietuvos žiemos sporto centre vyks dviračių varžybos – Baltic Cup 2 etapas ir NESK Lietuvos Nacionalinis Downhill čempionatas.

Plačiau >
Palūšės bažnyčios jubiliejui –„Koncertų ciklo „Klasika visiems" koncertas
Palūšės bažnyčios jubiliejui –„Koncertų ciklo „Klasika visiems" koncertas 2020.08.07

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla  maloniai  kviečia į projekto „Koncertų ciklas „Klasika visiems" koncertą. Rugpjūčio 9 d. 12.30 val. Palūšės Šv. Juozapo bažnyčioje  koncertuos akordeonininkas Tadas Motiečius.

Plačiau >
Medkopio pabaigos šventė
Medkopio pabaigos šventė 2020.08.07

Rugpjūčio 15 dieną nuo 13 val. Senovinės bitininkystės muziejuje vyks tradicinė medkopio pabaigos šventė. Visiems atvyksiantiems parengta įdomi ir turininga programa, kvies pažintinės ir kūrybinės veiklos, skambės gera muzika, šurmuliuos kermošius ir varvės saldus medutis.

Plačiau >
Susitikime prie Paplovinio
Susitikime prie Paplovinio 2020.08.07

Rugpjūčio mėnesio penktadienių muzikiniai vakarai vėl kviečia maloniai praleisti laiką.

Plačiau >
Ekstremalių situacijų posėdyje nuspręsta riboti renginių organizavimą
Ekstremalių situacijų posėdyje nuspręsta riboti renginių organizavimą 2020.08.06

Rugpjūčio 6 dieną įvyko Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Pagrindinis klausimas – priemonės, kurių būtina imtis atsižvelgiant į sudėtingą situaciją rajone dėl padidėjusio skaičiaus COVID-19 atvejų. Pagal Visuomenės sveikatos centro pateiktus duomenis, šiuo metu Ignalinos rajone 17-kai asmenų nustatytas teigiamas COVID-19 ligos testas. 

Plačiau >
Svarbus pranešimas!
Svarbus pranešimas! 2020.08.06

Rugpjūčio 6 dieną, apie 15 val., savivaldybės vadovai gavo pranešimą, kad iš savivaldybės įrengtų izoliacijos patalpų pabėgo Afganistano pilietis, sergantis COVID-19 liga. Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir policijos pareigūnai nedelsiant ėmėsi veiksmų jam sulaikyti. 

Plačiau >
Ignalinos viešoji biblioteka kviečia aplankyti Labanoro bažnyčią
Ignalinos viešoji biblioteka kviečia aplankyti Labanoro bažnyčią 2020.08.06

Rugpjūčio 11 d. 15 val. pažintinė išvyka į Labanoro Švč. Mergelės Marijos Gimimo     bažnyčią ir Šv. Jurgio muziejų

Plačiau >
Parengti valstybinių pažeistų žemių tvarkymo projektai
Parengti valstybinių pažeistų žemių tvarkymo projektai 2020.08.06

Informacinis pranešimas apie Ignalinos rajono savivaldybės Mielagėnų seniūnijos Krikonių I kaime kasybos darbais pažeisto žemės sklypo kad. Nr. 4547/0006:232, Ignalinos rajono savivaldybės Rimšės seniūnijos Tryčiūnų kaime kasybos darbais pažeisto žemės sklypo, kad. Nr. 4544/0006:230, Ignalinos rajono savivaldybės Ignalinos seniūnijos Zuikų kaime kasybos darbais pažeisto žemės sklypo kad. Nr. 4505/0002:331 rekultivavimo projektų parengimą.

Plačiau >
Kviečiame rajono motociklininkus dalyvauti žygyje per Lietuvą
Kviečiame rajono motociklininkus dalyvauti žygyje per Lietuvą 2020.08.06

Jau 10 metus startuos „Ryterna Modul Mototourism Rally“ po visą Lietuvą. Tai yra didžiausias Lietuvos pažinimo žygis, kurio metu šimtai motociklininkų entuziastų per vieną dieną aplankys daugiau nei 40 objektų, susijusių su Lietuvos kultūra, istorija ir paveldu. Daugelyje vietų dalyvius pasitiks vietiniai žmonės, savo krašto mylėtojai ir žinovai. 

Plačiau >
M. Baranausko fotografuoti Šv. Lauryno atlaidai po 50 metų sugrįžta į Palūšės bažnyčią
M. Baranausko fotografuoti Šv. Lauryno atlaidai po 50 metų sugrįžta į Palūšės bažnyčią 2020.08.06

Minint unikalios Palūšės bažnyčios 270 metų sukaktį, Lietuvos nacionalinis muziejus kartu su vietos bendruomene parengė ir rugpjūčio 9 dieną joje atidaro Mariaus Baranausko fotografijų parodą „Sugrįžimai“. Fotografo objektyve prieš penkis dešimtmečius atsidūrusi Šv. Lauryno atlaidų šventė į Palūšę vėl sugrįžta...

Plačiau >
Kviečiame visus įgyvendinti chartiją kartu!
Kviečiame visus įgyvendinti chartiją kartu! 2020.08.06

Tobulinant paslaugų kokybę visame pasaulyje paplito geroji praktika – rengti ir įgyvendinti chartijas. Ignalinos rajono savivaldybė pritaikiusi šią pažangią vadybos praktiką gerins gyventojų gyvenimo kokybę pasitelkdama piliečių chartiją – dokumentą, skirtą Ignalinos rajono savivaldybės administracijos (įskaitant seniūnijų) teikiamų administracinių paslaugų bei aptarnavimo kokybės užtikrinimui ir tobulinimui, įgyvendinant chartijoje apibrėžtus veiklos principus, vertybes, paslaugų standartus.

Plačiau >
Parengtas sprendimo projektas
Parengtas sprendimo projektas 2020.08.06

Parengtas sprendimo „Dėl pavadinimo gatvei suteikimo“ projektas.

Plačiau >
Seminaras Visuomenės sveikatos biure
Seminaras Visuomenės sveikatos biure 2020.08.06

2020 m. rugpjūčio 21 d. kviečiame į seminarą „Emocinė sveikata: iššūkiai ir galimybės" (8 val.). Seminaras vyks Ignalinos visuomenės sveikatos biure, pradžai – 9 val. Prašome registruotis. 

Plačiau >
SĮ „Kompata“ informuoja
SĮ „Kompata“ informuoja 2020.08.05

SĮ „Kompata“ tęsia konteinerių žymėjimą ir antrinių žaliavų konteinerių dalijimą, atliekų išvežimą Ignalinos rajone. Pateikiame grafikus ir svarbią informaciją. 

Plačiau >
Pažink Ignaliną kitaip!
Pažink Ignaliną kitaip! 2020.08.05

Pristatydamas Ignalinos krašto turistinius objektus ir skatindamas turistauti, Ignalinos rajono turizmo informacijos centras, dalyvauja  įvairiuose renginiuose ir kviečia žaisti lauko žaidimus. Pirmieji šį savaitgalį  juos išbandė „Palūšės regatos“ svečiai.

Plačiau >
Situacija Ignalinos rajone
Situacija Ignalinos rajone 2020.08.05

Šiuo metu Ignalinos rajone yra  17 atvejų, kai nustatyti COVID-19 teigiami testai. Visi šie asmenys yra saviizoliacijoje, trims iš jų teigiamas tyrimas nustatytas jau esant saviizoliacijoje. Rugpjūčio 5 d. Ignalinos ,,Šaltinėlio'' mokykloje buvo atlikta prevencinė dezinfekcija nuo COVID-19 visose įstaigos patalpose. Rugpjūčio 6 d. vaikučiai jau vėl gali lankyti darželį.

Plačiau >
Pagalba klausos negalią turintiems
Pagalba klausos negalią turintiems 2020.08.05

Nuo 2020 m. liepos 1 d. klausos negalią turintys asmenys turi galimybę išsikviesti skubią pagalbą gimtąja lietuvių gestų kalba, grėsmės sveikatai, gyvybei ar turtui atvejais, tiesioginio vaizdo, teksto ir (arba) balso pokalbio režimu. 

Plačiau >
Maltiečių iniciatyva – padėkime vaikams pasiruošti mokyklai
Maltiečių iniciatyva – padėkime vaikams pasiruošti mokyklai 2020.08.05

Maltiečiai jau aštuntus metus vykdo vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Jos tikslas – surinkti lėšų ir mokyklinių priemonių vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų.

 

Plačiau >
Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – didžiausia skulptūra ant vandens!
Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – didžiausia skulptūra ant vandens! 2020.08.04

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Palūšėje šurmulio netrūko – miškais žygiavo šimtai žygeivių, o Lūšių ežere varžėsi regatos dalyviai. Žiūrovai su nekantrumu laukė tradicinės Linksmosios regatos, kurios dalyviai kasmet stebina savo išmone ir išradingumu. Vienas šių metų linksmosios regatos dalyvis parengė ir netikėtą staigmeną - jo sukurta plaukimo priemonė tapo VšĮ „Agentūros Factum“ užfiksuoto Lietuvos rekordo savininke – didžiausia skulptūra ant vandens. 

Plačiau >
Skelbiamas mokinių priėmimas į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją
Skelbiamas mokinių priėmimas į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją 2020.08.04

Priimami prašymai mokytis pagal pradinio ugdymo (1–4 kl.) ir pagrindinio ugdymo I dalies (5–8 kl.) programas.

Plačiau >
Prašome teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams 2020–2021 mokslo metams
Prašome teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams 2020–2021 mokslo metams 2020.08.04

Tėveliams primename, kad nuo liepos 1 d. prasidėjo prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2020–2021 mokslo metams – priėmimas.

Plačiau >
Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį visi keliai vedė į Palūšę
Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį visi keliai vedė į Palūšę 2020.08.03

„Palūšės regata“ jau dešimtąjį kartą sukvietė buriuotojus, vietinius žmones, kraštiečius ir svečius iš visos Lietuvos pasidžiaugti vasara ir šauniai pasilinksminti. Šis renginys vis plačiau pristato ne tik Palūšę, bet ir visą Ignalinos kraštą. 

Plačiau >
Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas finišavo Ignalinoje
Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas finišavo Ignalinoje 2020.08.03

Rugpjūčio 1 dieną Ignalinoje buvo pasveikinti Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato nugalėtojai – Vilniaus „Igol“ komanda, finale nurungusi Vilniaus „Audrą“. Čempionate dalyvavo aštuonios stipriausios šalies komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kupiškio, Mažeikių, Elektrėnų ir Prienų. Visą dieną varžybos vyko miesto paplūdimyje prie Gavio ežero, naujoje futbolo aikštėje, kuri neseniai įrengta ir atidaryta būtent  šio renginio metu.

Plačiau >
Nuomos konkursas
Nuomos konkursas 2020.08.03

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja 1/3 dalį  buvusios katilinės kamino (inventorinis  Nr. 01210003-2, įsigijimo vertė –  10 200,56 Eur, likutinė vertė – 0,00 Eur), esantį Mokyklos g. 7, Rimšės mstl., Rimšės sen., Ignalinos r., nuotolinio ryšio paslaugoms teikti iki 2030 m. liepos 1 d. Nuomos sąlygos:

Plačiau >
Ignalinos rajono seniūnijų žaidynės
Ignalinos rajono seniūnijų žaidynės 2020.08.03

Liepos 31 d. baigėsi XIII Lietuvos seniūnijų žaidynių I etapo atrankinės varžybos. Paskutinėse organizuojamose stalo teniso varžybose pirmąją vietą iškovojo Dūkšto, antrąją – Vidiškių, trečiąją – Ignalinos miesto seniūnijų komandos. Iš viso žaidynėse dalyvavo 6 seniūnijos. 

Plačiau >
Paplūdimio tinklinio turnyras
Paplūdimio tinklinio turnyras 2020.08.03

Rugpjūčio 1 d. „Palūšės regatos“ šventėje vyko paplūdimio tinklinis. Dalyvavo 3 merginų ir 9 vyrų komandos. Merginų tarpe pirmąją v. iškovojo Pusontro, antrąją – O&S, trečiąją For Fun komandos. Vyrų grupėje I vietą iškovojo Visagino, antrąją – Rokiškio, trečiąją – Strigailiškio komandos. Komandos buvo apdovanotos medaliais.

Plačiau >
Olimpinio čempiono A.Šalnos biatlono taurės varžybos
Olimpinio čempiono A.Šalnos biatlono taurės varžybos 2020.08.03

Liepos 31 d. sportininkai varžėsi bėgimo rungtyje Nemenčinėje. Ignaliniečiams geriausiai sekėsi savo amžiaus grupėse: pirmasias vietas iškovojo Jokūbas Mačkinė, Deimantė Šerėnaitė, trečiąsias vietas iškovojo Dovydas Stepaniuk, Nojus Sabaliauskas. 

Plačiau >
Mūsų krašto kūrėjai. Jonas Grunda – laimingas ir laisvas menininkas.
Mūsų krašto kūrėjai. Jonas Grunda – laimingas ir laisvas menininkas. 2020.08.03

„Esu labai laimingas, nes nepriklausau nei nuo politikos, nei nuo religijos, nejaučiu jokios baimės. Tiesiog laisvas. Mano gyvenimo pagrindas – meilė...“ – sako ignalinietis menininkas Jonas Grunda, vieną vakarą sėdint sode, šalia gimtojo namo ir galerijos, ramiai šnekučiuojantis apie gyvenimą, kūrybą, Dievą... 

Plačiau >
Skaudvilės triatlone – net 8 taurės Ignalinai
Skaudvilės triatlone – net 8 taurės Ignalinai 2020.08.03

Rugpjūčio 2 dieną, mažame miestelyje netoli Tauragės, Skaudvilėje  įvyko trečiasis triatlono taurės etapas (https://www.triatlonotaure.lt/stages/52/results). Čia susirinko apie 300 dalyvių, tarp jų 9 Ignalinos kultūros ir sporto centro sportininkai. Iš devynių startavusių mūsiškių, net aštuoni grįžo su taurėmis.

Plačiau >
Rugpjūčio mėnesio renginiai
Rugpjūčio mėnesio renginiai 2020.08.03

Pridedama Ignalinos kultūros ir sporto centro, Ignalinos krašto muziejaus organizuojamų renginių programa.

Plačiau >
Parengtas Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas
Parengtas Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas 2020.08.03

Liepos 30 d. prasidėjo Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano viešinimo procedūra, supažindinimas su parengtu dokumentu ir konsultavimasis su kompetentingomis suinteresuotomis organizacijomis bei suinteresuota visuomene.

Plačiau >
Kviečiame investuoti Ignalinoje – neatrastų galimybių krašte!
Kviečiame investuoti Ignalinoje – neatrastų galimybių krašte! 2020.07.31

Ignalina – tai tyros gamtos, ramybės ir poilsio uostas, kartu su Strigailiškio ir Palūšės vietovėmis turintis kurortinės teritorijos statusą.  Šis dviejų šimtų ežerų kraštas yra tarsi neatrasta sala, slepianti didelį potencialą:  dar vis neišnaudotas galimybes, perspektyvas ir vidinę jėgą, kuriai būtinas veržlus postūmis. Nauja Ignalinos pradžia siejama su naujais žmonėmis, drąsiomis idėjomis ir ryžtingais sprendimais.    

Plačiau >
Liepos mėnesį dominę kalbos kultūros klausimai
Liepos mėnesį dominę kalbos kultūros klausimai 2020.07.31

Ar gali būti „iššaukiantis elgesys“? Toks pasakymas netaisyklingas. Dalyvis „iššaukiantis(-i)“ nevartotinas reikšmėmis „įžūlus(-i)“, „provokuojamas(-a)“. Taigi turėtų būti „įžūlus elgesys“, „provokuojamas elgesys“.

Plačiau >
Mūsų krašto kūrėjai. Režisierė Jolanta Narbutaitienė.
Mūsų krašto kūrėjai. Režisierė Jolanta Narbutaitienė. 2020.07.24

Režisierė, mokytoja, teatrų įkūrėja ir vadovė Jolanta Narbutaitienė – Ignalinos krašto ir Lietuvos šviesuolė, teatrinės kultūros puoselėtoja. VšĮ „Meno bangų" publikacija. 

Plačiau >
Savivaldybė perka socialinius būstus
Savivaldybė perka socialinius būstus 2020.07.22

Ignalinos rajono savivaldybė  skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – vieno kambario butą Dūkšto mieste, Ignalinos mieste, Vidiškių k. bei  dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Atviros Lietuvos fondas skelbia žinią
Atviros Lietuvos fondas skelbia žinią 2020.07.02

Atviros Lietuvos fondas skelbia žinią apie 2020 rudenį startuosiančią Aktyvių piliečių fondo Gebėjimų stiprinimo programą “SIEKIO ID”.

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata