Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.14
Kazitiškyje apsilankė Nomeda Marčėnaitė

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną bibliotekininkė Rasa Trubilienė, atradusi rėmėjus, kazitiškiečiams organizavo  susitikimą su menininke ir laidų vedėja Nomeda Marčėnaite. Sunku buvo patikėti, kad tokia žinoma moteris atras laiko mažam Lietuvos kaimeliui! Kaip gaivus pavasario gūsis ji atvyko į Kazitiškio biblioteką ir pakerėjo visus savo  paprastumu, švelnia šypsena.


„Aš atsisėsiu, nes stovėdama jaučiuosi kaip mokytoja“,- pokalbį pradėjo Nomeda. Daug ką mes išgirdome, daug ką prisitaikėme iš jos gyvenimo sau. Buvo įdomu. Sulaukėme nemažai klausimų. Kėlėme rankas, kurie jaučiasi laimingi, kurie jaučiasi talentingi. O kiek procentais žmogus turi talento? Sakydama, kad iš akių gali pasakyti, kuris žmogus yra laimingas, nepasakė, bet pamatė.

 

Nomeda papasakojo ir apie savo asmeninį gyvenimą, savo močiutę, pas kurią augo, apie tėvelius ir vaikus. Dabar ji daug laiko leidžia kaimo sodyboje, tad užsiminė  ir apie ūkininkavimą, šernų išknistą sodą. Labai greit prabėgo valandos. Padėkoję Nomedai, kad rado laiko aplankyti mažo kaimelio biblioteką, paprašėme, kad mums nupieštų po mažą paveikslėlį su autografu.

Labai dėkojame bibliotekininkei Rasai už suorganizuotą susitikimą. O Nomedai už dvasinį peną ir linkime jai visokeriopos sėkmės.

Dėkojame laikraščiams „Mūsų Ignalina“, „Nauja Vaga“. Ir aišku rėmėjams Viktorijai Luneckienei, seniūnui Drąsučiui Jelinskui.

 

Bendruomenės narė Vida

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.