Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.02.04
Kultūros taryba kviečia teikti paraiškas

Lietuvos kultūros taryba (LKT) pradeda priimti kultūros ir meno organizacijų paraiškas į antruoju 2019 m. finansavimo etapu paskelbtus 24 kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus. Paraiškos priimamos iki kovo 1 d. (imtinai).


 

2018 metų pabaigoje Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, siekdama užtikrinti tolygią kultūrinę raidą Lietuvoje, iniciavo regioninių kultūros tarybų steigimąsi apskrityse. Tarybos yra dešimt teritoriniu Lietuvos apskričių pagrindu prie ministerijos veikiančių kolegialių patariamųjų organų, atliekančių apskričių meno ir kultūros ekspertų  funkcijas kiekvienoje iš apskričių.

                      Pirmasis kvietimas projektams pagal naują modelį buvo paskelbtas 2018 metų rudenį. Matyt dėl atsiradusių naujovių, ne visai aktyvios ir aiškios  naujojo projektų finansavimo modelio sklaidos, apskritys negavo tiek daug projektų, kaip buvo tikėtasi. Pvz.: Tauragės apskritis gavo 28 projektus, Alytaus- 42, Marijampolės -46, na o Utenos apskričiai buvo pateikti 53 projektai iš kurių buvo finansuoti 32. Procentine išraiška – finansuota 60 proc. projektų. Utenos regioninėje taryboje finansavimą gavo Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „ Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“ – jam skirta šiek tiek virš 12 tūkst. eurų finansinė parama, o Lietuvos kultūros taryba (Atminties institucijos ir tam tikros jų veiklos sritys vertinamos Vilniuje) finansavo Ignalinos krašto muziejaus projektą „Senųjų lietuviškų vestuvių papročiai ir apeigos (video instaliacija)“ ir skyrė beveik 4 tūkst. eurų paramą. Deja, dar kelioms Ignalinos įstaigoms nepasisekė, jų projektai nesurinko reikiamo balų skaičiaus ir nebuvo finansuoti.

Lietuvos kultūros taryba  paskelbė antrąjį 2019 metų finansavimo kvietimą į 24 kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus (finansavimo sritys, aprašai, paraiškų formos yra pateikiami Lietuvos kultūros tarybos puslapyje www.ltkt.lt ). Paraiškos priimamos iki kovo 1 d. (imtinai).

Vienos įstaigos   teikiamų paraiškų kiekis nėra ribojamas. Paraiškos teikiamos  naudojantis elektronine paraiškų teikimo sistema - popierinių variantų nebeliko, išskyrus tas, kurias teiksite Utenos apskrities regioninei kultūros tarybai- jos paštu yra siunčiamos į Lietuvos kultūros tarybos būstinę Vilniuje.

Paraiškas Tolygios kultūrinės raidos programai gali teikti tik konkrečioje apskrityje registruoti juridiniai asmenys. Kitose kultūros programose (išskyrus Etninės kultūros ir Tremties ir palaidojimo vietų lankymo ir (arba) tvarkymo bei visas atminties institucijų programas) paraiškas teikti gali tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose registruoti juridiniai asmenys. Dėl paraiškų teikimo konsultuoja Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratoriai, kurių kontaktus surasite minėtosios įstaigos internetinėje svetainėje.  

Kviečiu visas Ignalinos krašto įstaigas, bendruomenes, kitus juridinius asmenis   aktyviai dalyvauti konkurse ir teikti paraiškas įdomioms, inovatyvioms kultūrinėms veikloms įgyvendinti.

 

 Daugiau https://bit.ly/2UJS5rB

 

 

 

Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė                                                        

R. Juodagalvienė, tel. (8 386) 52908

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.