Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.02.14
Mieli Ignalinos rajono gyventojai,

Kol gyvuoja mūsų tauta, Vasario 16-oji niekada nepraras svarbos, iškilmingumo ir širdis nuskaidrinančios šviesos, nes tai pamatinė istorinė data, tautos dvasinės stiprybės šventė, jungianti dabartį su praeitimi, skatinanti ugdyti pilietiškumą, puoselėti tradicijas. Šiais metais šventė ypatinga – minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Apie tai praneš trispalvių plevenimas, skambantys bažnyčių varpai, degantys laužai. Ta proga vyks  daug įsimintinų renginių.


Kviečiu vienytis su visos šalies miestų, miestelių ir kaimų žmonėmis, kurti bendrą pakilią nuotaiką. Stenkimės  atskleisti savo krašto išskirtinumą, pagerbti iškiliausias istorines asmenybes, įamžinti kovotojų už laisvę atminimą, būti malonūs ir draugiški tiems, kurie šiandien gyvena ir dirba šalia mūsų.

Iš visos širdies dėkoju Jums už nuoširdų darbą, kūrybą, bendradarbiavimą. Linkiu tiesti nuoširdaus bendravimo tiltus, dalytis širdies šiluma, džiaugtis savo šeimomis, bendruomenėmis, tikėti ateitimi. Nepraraskime tikrųjų vertybių, kurios padėjo mūsų tautai išlikti sunkiausiais momentais. Didžiuokimės savo šalimi, savo kraštu, būkime vieningi ir džiaukimės laisve.  

Maloniai kviečiu Jus vasario 16 dieną dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtuose renginiuose:  10.00 val.  šv. Mišiose Linkmenų Švč. Trejybės bažnyčioje,  11.00 val.  paminklinio akmens pasieniečiams, saugojusiems Lietuvos ir Lenkijos demarkacinę liniją, atidengimo ceremonijoje,  14.00 val. šventiniame minėjime-koncerte Ignalinos kultūros ir sporto centre, 18.00 val. akcijoje  „100 laužų Lietuvos ateičiai“.

Ignalinos rajono savivaldybės meras   Henrikas Šiaudinis

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.