Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.11.08
Mokiniai domisi savivaldybės veikla

Lapkričio 8 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis priėmė Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro 7-8 klasių mokinių grupę bei mokytojas Marytę Čeponienę ir Rasą Žalnierukynaitę. Naujojo Daugėliškio mokykla dalyvauja Ugdymo plėtotės centro ir Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centro vykdomame projekte „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.


Daugėliškio mokyklos pasirinkta tema – mokymosi nauda, profesijos įgijimas. Mokiniai apsilankė savo seniūnijoje, domėjosi jos darbu, taip pat socialinės paramos, pašalpų mokėjimu. Projektų veiklų metu jie skatinami kurti gyvenimą taip, kad vėliau nereikėtų gyventi tik iš gaunamos paramos.

 

Mero kabinete buvo kalbėta apie vietos valdžią, jos struktūrą, savivaldybės funkcijas, taip pat biudžetą, jo paskirstymą, švietimo ir socialinės paramos sritis, kurioms skiriamos didžiausios lėšos. Meras vaikams parodė pagrindinę savivaldybės salę, kur posėdžiauja rajono taryba. Apie mokymąsi, profesijos pasirinkimą bei rūpinimąsi savo sveikata vaikams pasakojo Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Rita Gasiukevičienė. Meras H. Šiaudinis visiems palinkėjo gražių ir turiningų mokslo metų, įdomaus laisvalaikio ir smagaus švenčių laukimo. Svečiams dovanoti saldumynai, kad daug mokantis nepritrūktų energijos.  Na o projektas „Pažink valstybę“ daugėliškiečius dar pakvies aplankyti kelias įstaigas, taip pat Vilniuje esantį pinigų muziejų.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.