Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.01.10
Prasmingas savivaldybės ir kraštiečių bendravimas

2005 metais Vilniuje įsikūręs Ignalinos kraštiečių klubas vienija daugiau nei 60 narių. Tai ir žinomi politikai, menininkai, mokslo žmonės, įvairių sričių specialistai, gimę ir augę Ignalinoje, arba tiesiog labai mylintys šį kraštą. Kraštiečių klubo nariai visada šiltai sutinkami Ignalinoje, savivaldybėje, kurios vadovai juos pakviečia į svarbiausius renginius, džiaugiasi bendromis iniciatyvomis, organizuojamais renginiais. Ir ignaliniečiai mielai dalyvauja kraštiečių renginiuose.


Sausio 9 dieną Ignalinos rajono savivaldybės delegacija lankėsi Vilniuje ir dalyvavo Ignalinos kraštiečių klubo organizuotame susitikime, kuris vyko Vilniaus mažajame teatre. Į teatrą atvyko ir Seimo narys Gintautas Kindurys. Ignaliniečiai kartu su kraštiečiais buvo nustebinti puikia dovana. Jie žiūrėjo režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklį „Dėdės ir dėdienės" pagal Juozo Tumo-Vaižganto apysaką. Juk 2019-ieji būtent ir yra skirti šiam puikiam rašytojui, Lietuvos "deimančiukų" rankiotojui. Ignaliniečiai netgi turėjo progą susipažinti su spektaklio režisiere, pabendrauti su Rapolo vaidmenį puikiai atliekančiu Mindaugu Capu. 

Susitikimą organizavo klubo prezidentė Renė Jakubėnaitė, svečius mielai sutiko ir apie Vilniaus mažąjį teatrą bei jo pastato istoriją papasakojo teatro darbuotoja Audronė Valivonienė. Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis dėkojo kraštiečiams už jų aktyvumą,  meilę Ignalinai ir  gražų priėmimą. Prasmingais susitikimais ir klubo prezidentės talentu suburti žmones džiaugėsi Seimo narys Gintautas Kindurys. Renė Jakubėnaitė sakė, kad jai labai malonu lankytis Ignalinoje, organizuoti tokius susitikimus, nes ji visada sulaukia palaikymo ir mato, kad tokie renginiai yra labai reikalingi.  Ir šis vakaras buvo užpildytas gera nuotaika, maloniu bendravimu, pokalbiais apie šių metų planus ir būsimus renginius.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.