Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2018.02.19
Lietuvos 100-mečio Vasario 16-oji Ignalinos krašte
 Lietuvos 100-mečio Vasario 16-oji  Ignalinos krašte

Šiais metais Vasario 16-osios šventė ypatinga – minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Apie tai pranešė trispalvių plevenimas, skambantys bažnyčių varpai, degantys laužai.  Ignalinos krašto žmonės širdyse vienijosi su visos šalies miestų, miestelių ir kaimų gyventojais, kūrė bendrą pakilią nuotaiką, stengėsi atskleisti savo krašto išskirtinumą, pagerbti iškiliausias istorines asmenybes, įamžinti kovotojų už laisvę atminimą... 

2018.02.19
Laužai liepsnojo visame rajone
Laužai liepsnojo visame rajone

Lietuvos valstybės 100-mečiui Ignalinos rajone suliepsnojo 100 laužų. Jų šviesoje ir šilumoje žmonės kviesti burtis, vaišintis arbata, linksmintis ir švęsti! Savivaldybės inicijuotą akciją organizavo seniūnijos, kultūros įstaigos, kaimų bendruomenės, prie jų prisidėjo policijos, pasienio, priešgaisrinės apsaugos tarnybų pareigūnai, verslo atstovai. Gražiai ir prasmingai praleistas laikas tapo vertingomis istorinėmis akimirkomis, suvienijo žmones, dovanojo taip šiais laikais reikalingą buvimo kartu džiaugsmą.

2018.02.19
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginys Kaniūkuose
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginys Kaniūkuose

Renginys Kaniūkuose prasidėjo akcija „100 laužų Lietuvos ateičiai“. Visame rajone tą pačią valandą suliepsnojo šimtas laužų, o vienas iš jų ir prie Kaniūkų jaunimo klubo.  Į laužo uždegimo ceremoniją atėjo daug žmonių kurių dauguma  buvo pasipuošę trispalve atributika, nešėsi valstybės vėliavas. Daugelis kalbėjo, kad žiemą prie laužo įdomu stabtelėti ir pasikalbėti su aplinkiniais, nes buvimas drauge aplink laužus daugeliui  žadina ypatingus jausmus ir brangius prisiminimus, kviečia laikytis išvien, susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai, kartu pasvarstyti - koks kaimas,o ir Lietuva bus dar po 100 metų.

2018.02.19
Pagerbėme Tverečiaus krašto savanorius
Pagerbėme Tverečiaus krašto savanorius

Ryčiausias Lietuvos pakraštys – Tverečiaus kraštas – 1918 metais gyveno su nuolat besikeičiančiomis valdžiomis, žmones alino badas, skurdas, mat didžiojoje krašto dalyje trejetą metų stovėjusio fronto linija nušlavė kaimus, gyventojai buvo išvaryti. Vasario 16 d. Vilniuje paskelbus Nepriklausomybės atkūrimo aktą, nuolat didėjo karinė sovietinės Rusijos ir Lenkijos grėsmė. Tad pirmosios vyriausybės vadovas Augustinas Voldemaras lapkričio 23 d. pasirašo įsaką dėl Lietuvos kariuomenės steigimo. Tverečėnai greitai atsiliepė į kvietimą ginti tėvynę.

2018.02.19
Informacija dėl triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus
Informacija dėl triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo 14 straipsnio 2 dalimi, asmenys, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybių institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą bei numatomas triukšmo mažinimo priemones. Nepateikus pranešimo, darbai negali būti pradėti, o jau pradėti – turi būti nedelsiant nutraukti.

2018.02.19
Skelbiamas paraiškų priėmimas
Skelbiamas paraiškų priėmimas

Skelbiamas Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – Programa) lėšomis finansuojamų 2018 m. priemonių paraiškų priėmimas. Priemonių paraiškos pagal nustatytas formas priimamos iki 2018-03-12. Paraiškas gali teikti juridiniai asmenys (visuomeninės organizacijos, viešosios įstaigos, uždarosios akcinės bendrovės, biudžetinės įstaigos ir kt.), kurie savo veiklą vykdo vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais ir įgyvendina visuomenės sveikatos priemones.

2018.02.19
Kviečiame teikti paraiškas kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonių finansavimui
Kviečiame teikti paraiškas kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonių finansavimui

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 10 d. sprendimu Nr. T-3 patvirtintu  Kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonių finansavimo tvarkos aprašu, skelbia Kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonių finansavimo konkursą. Paraiškas minėtų priemonių finansavimui gauti gali teikti visos Ignalinos rajone registruotos ir / ar veikiančios nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, biudžetinės, viešosios įstaigos bei jų padaliniai.

2018.02.19
Kviečiame savivaldybės įmones, viešąsias įstaigas, kitus juridinius asmenis teikti paraiškas
Kviečiame savivaldybės įmones, viešąsias įstaigas, kitus juridinius asmenis teikti paraiškas

Ignalinos rajono savivaldybės taryba 2018 m. vasario 14 d. sprendimu Nr. T-2 ,,Dėl Ignalinos rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto patvirtinimo“ patvirtino Ignalinos rajono savivaldybės  administracijos  asignavimus šių priemonių daliniam finansavimui 2018 metams.

2018.02.19
Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė
Ignalinos rajono savivaldybės mero  darbotvarkė

2018 METŲ 7-OJI SAVAITĖ (2018-02-19  –  2018-02-25)

2018.02.19
Prekybininkų dėmesiui!
Prekybininkų  dėmesiui!

Kovo 3 dieną Palūšėje organizuojama šventė “Trauk stintelę” .

2018.02.19
VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiu
VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiu

Nuo kovo 26 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami įvadinio mokymo kursai. VSAT kviečia turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis rinktis šiuos kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

2018.02.15
"Gyvasis mikrofonas" skleidė šventinį džiaugsmą, pagarbą Lietuvai ir gimtajai kalbai
"Gyvasis mikrofonas" skleidė šventinį džiaugsmą, pagarbą Lietuvai ir gimtajai kalbai

Vasario 15-ąją  Ignalinos viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose visą dieną vyko graži ir prasminga Lietuvai ir lietuvių kalbai skirta akcija „Gyvasis mikrofonas“. Iš bibliotekoje įrengtos studijos Ignalina galėjo girdėti gražiausius lietuviškus tekstus. „Mes džiaugiamės tuo, kad galime kalbėti ir skaityti lietuvių kalba, kad turime raštą... Mūsų kraštas dažnai buvo skriaudžiamas okupacijų, bet mes išlikome, išlaikėme savo kalbą, vertingas tarmes...“,– sakė bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė. Ji džiaugėsi skaitytojų ir bibliotekos bičiulių aktyvumu bei noru prisidėti prie šios akcijos.

2018.02.14
Savivaldybės tarybos posėdyje
Savivaldybės tarybos posėdyje

Vasario 14 dieną įvyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame priimta 16 sprendimų, išklausyta viena informacija. Tarybos nariai pasveikinti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

2018.02.14
Kontrolės komiteto posėdyje
Kontrolės komiteto posėdyje

Vasario 14 d. įvyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto  posėdis.  Posėdyje dalyvavo Kontrolės komiteto pirmininkas Vilius Cibulskas,  nariai Onutė Zaleckienė, Alfonsas Gasparavičius ir Ignalinos rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierė Vanda Milašienė. Buvo svarstyta Ignalinos rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų IV ketvirčio veiklos ataskaita.

2018.02.14
Kontrolės komitetas kviečia teikti siūlymus ir prašymus
Kontrolės komitetas kviečia teikti siūlymus ir prašymus

Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto 2018 m. veiklos programoje numatytas gaunamų pranešimų ir pareiškimų apie savivaldybės administracijos, įmonių, įstaigų ir jų vadovų veiklą nagrinėjimas ir siūlymų dėl jų teikimas savivaldybės administracijai ir savivaldybės tarybai. Pranešimus ir skundus prašome siųsti Kontrolės komitetui nurodytais kontaktais.

2018.02.14
Konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘
Konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘

Vasario 14 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą. Taip pat siekiama, kad tirdami Lietuvos istoriją darbų autoriai ją „atrastų“ per konkrečių asmenų (tam tikrų istorinių įvykių liudininkų) likimus ir istorijas. Komisija sulaukė daug kūrybinių darbų, mokiniai piešė, rašė, kūrė filmą.

2018.02.14
Savivaldybės etapo technologijų olimpiada
Savivaldybės etapo technologijų olimpiada

Vasario 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 8-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema -  „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ . Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus. Mokiniai dalyvavo konstrukcinių medžiagų, tekstilės ir mitybos sekcijose. Dalyviai atsivežė namų darbą tema ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs‘‘ ir vietoje atliko kūrybinę užduotį.

2018.02.14
Atkurtos Lietuvos 100-etį pasitinkant
Atkurtos Lietuvos 100-etį pasitinkant

Netruks prabėgti dienelė kita ir mes visi švęsime gražų mūsų Lietuvos jubiliejų. O štai Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kartu su technologijų mokytoju Vytautu Varnecku jau nuo mokslo metų pradžios sugalvojo, kaip paminės šią sukaktį. Jie nutarė pagaminti 100-ą lėktuvėlių ir tuojau pat ėmėsi darbų: kūrė eskizus, gamino detales, konstravo, dažė... O taip, spalvos buvo trys – geltona, žalia ir raudona.

2018.02.13
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasipuošė vėliavomis
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasipuošė vėliavomis

  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenė dalijasi džiugiomis švenčių nuotaikomis. Progimnazijos direktorė D. Jatulė vasario 13 dienos rytą pakvietusi visą mokyklos bendruomenę sveikino artėjančio Lietuvos šimtmečio proga ir linkėjo mylėti Lietuvą,  didžiuotis šia nepaprastai ypatinga data mūsų valstybės istorijoje. Skambant lietuviškoms melodijoms progimnazijos languose suplazdėjo Lietuvos vėliavos.

2018.02.13
Užgavėnes Meironyse šventė pareigūnai
Užgavėnes Meironyse šventė pareigūnai

Vasario 10 d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Ignalinos poskyris kartu su Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnais organizavo Užgavėnių šventę pagal Rytų Aukštaitijos tradicijas.  Užgavėnes šventėme Ignalinos rajono Meironų kaime su dideliu būriu kolegų, svečių, artimųjų ir bendraminčių. Susirinko pareigūnai su šeimomis, miškininkai, ugniagesiai gelbėtojai, pasieniečiai, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai, TPA Lietuvos, Latvijos ir Estijos skyrių nariai, policijos departamento komanda ir visi Meironų kaimo gyventojai.

2018.02.13
Ignalinos kraštas pristatytas Estijoje
Ignalinos kraštas pristatytas Estijoje

„Sveiki atvykę į TOUREST, sveiki atvykę į Estiją“. Tokiu šūkiu pasitiko tarptautinė turizmo mugė, vykusi Taline vasario 9-11 dienomis. TOUREST yra seniausia ir didžiausia kelionių mugė Baltijos šalyse, kurią 1991 m. organizavo Estijos kelionių agentūra ir kelionių organizatorių asociacija (ETFL). Ji apima visus pagrindinius kelionių segmentus. „TOURES 2018“ surengta jau 27 kartą, renginyje apsilankė apie 30 000 lankytojų, kurie turėjo puikias galimybes susipažinti su daugiau nei 500 dalyvių iš 30 šalių.

2018.02.13
Informacija apie sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą bei pasiūlymų teikimą
Informacija apie sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą bei pasiūlymų teikimą

Parengtas sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4537/0007:0036), esančio Grikiapelių k., Kazitiškio sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, kurio tikslas – parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą.

2018.02.13
Kaip elgtis ant ledo
Kaip elgtis ant ledo

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

2018.02.12
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.02.08
Skelbiamas nereikalingo turto pardavimo aukcionas
Skelbiamas nereikalingo turto pardavimo aukcionas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia nereikalingo turto pardavimo aukcioną. Parduodamo turto sąrašas ir apžiūros vieta skelbiami interneto svetainėje www.ignalina.lt

Aukcionas vyks 2018 m. kovo 2 d. 13.00 val. savivaldybės administracijos patalpose, posėdžių salėje, II aukšte, adresu: Laisvės a. 70, Ignalina. Parduodamą turtą galima apžiūrėti vasario 26–28 d. darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

2018.02.02
Lietuvos garbė 2018
Lietuvos garbė 2018

Artėja iškilmingiausias metų renginys „Lietuvos garbė 2018“. Tradiciškai Kovo 11-osios proga bus pagerbti Lietuvos žmonės, kurių geri darbai ir žygdarbiai paverčia mūsų šalį dar gražesne ir garbingesne valstybe.

2018.02.01
Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo
Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo

Nuo 2018 m. sausio 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII-840 pakeitimo įstatymui, asmenys, kurie iki šio įstatymo įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, per 3 mėnesius privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba deklaravimo įstaigai pateikti prašymą įtraukti juos į  gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

2018.02.01
Vasario mėnesio renginiai
Vasario mėnesio renginiai

Ignalinos kultūros ir sporto centre,  Ignalinos krašto muziejuje

2018.02.01
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Vasario mėnesio renginiai

2018.02.01
Vasario mėnesio sporto renginiai
Vasario mėnesio sporto renginiai

 

2018.02.01
Sausio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai
Sausio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Kartu ar atskirai rašoma: „kasmetinis“ ar „kas metinis“?

Rašoma kartu – kasmetinis. Iš žodžių samplaikų bei junginių padaryti priesaginiai ir galūniniai vediniai sudaro vieną žodį: kasmėnesinis, šiųdienis.

2018.02.01
Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą
Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-24, tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai ugdyti vaikus pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas priimami centralizuotai. Tėvai, pageidaujantys 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, prašymus turi pateikti iki 2018 m. gegužės 31 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijai.

2018.02.01
Priėmimas pas Vyriausybės narius
Priėmimas pas Vyriausybės narius

Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) grafikas.

2018.02.01
Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais
Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų  (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:

 
Daugiau naujienų
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.