Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.11.08
Šiais metais Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynės bus modernesnės

Š.m. lapkričio mėnesį prasideda Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynės, kurios vyks iki vasario pabaigos. Į žaidynes bus įtrauktos papildomos rungtys, atspindinčios Ignalinos miesto gyventojų poreikius.


Dirbančiųjų ignaliniečių patogumui, žaidynių rungtys bus sudėliotos kiekvieną savaitę darbo dienomis, po darbo valandų. Siekiant padidinti skaidrumą bei dirbančių komandų integraciją, besiregistruojančios komandos turės deleguoti ir savo teisėją. Už teisėjavimą bus atlyginta finansiškai, pagal LR sporto įstatymuose numatytą tvarką.

Žaidynių rungtys ir datos yra derinamos su komandomis ir galutinai bus patvirtintos antrojo susirinkimo metu Ignalinos kultūros ir sporto centro Sporto skyriuje, kuris vyks š.m. lapkričio 12 d. 17.00 val. Susirinkime kviečiami dalyvauti visi komandų atstovai.

Taip pat, siekiant užtikrinti žaidynių naudingumą bei praktiškumą dalyvių atžvilgiu, žaidynės bus organizuojamas atsižvelgiant į informaciją pateiktą dalyvių apklausos anketose. Anketos bus priimamos š.m. lapkričio 12 d. 17.00 val. Apklausos anketas jau galima pildyti internete  paspaudus šią nuorodą.
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.