Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.03.12
Strigailiškio kaimo seklyčioje vyko vyko koncertas skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 10 d. Strigailiškio kaimo seklyčioje vyko koncertas skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys buvo pradėtas Lietuvos Respublikos himnu, kurį, pritariant visiems susirinkusiems, sugiedojo Gintarė Lukijanskaitė.


 

Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo švente sveikino Ignalinos seniūnijos seniūnas Jonas Polito ir linkėjo būti pilietiškais, vieningais, atsakingais už save, ir šalia esantį už savo Tėvynę.
 


 

Strigailiškio meno mylėtojų kolektyvas „Eldija“parengė koncertą. Skambėjo daug, viena už kitą gražesnių dainų apie Lietuvą, gimtinę. Žiūrovus jaudino ir tėvynei skirtos eilės, bei armonikieriaus, Petro Gerojimo griežiami kūriniai, o ypač visus žavėjo Gintarės  Lukijanskaitės atliekamos dainos.
 

 
 


 
Žiūrovai negailėjo karštų aplodismentų, visi dainavo, nuotaika buvo pakili, šventiška. Po renginio niekas neskubėjo skirstytis, prie arbatos puodelio ilgai buvo kalbėta apie kaimo istoriją.

Strigailiškio bendruomenės informacija

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.