Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.14
Sunkiau gyvenančių vaikų vasara bus sveikesnė ir aktyvesnė

Aleksandro Gridino labdaros fondo inicijuotas ir "Lietuvos energijos" paramos fondo remiamassocialinis projektas "Sveika, aktyvi vasara"aprūpino sportiniu inventoriumi ir aktyvaus laisvalaikio žaidimais Lietuvos dienos centrus - 5 000 Eur parama paskirstyta net 10-iai Lietuvos vaikų dienos centrų iš įvairių šalies miestų. Šiame projekte dalyvavo Ignalinos rajono Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras. 


Centrui, atsižvelgus į vaikų poreikius, buvo padovanotos šios priemonės: batutas, tinklinio tinklas, stalo teniso tinklas, biliardo lazdos, biliardo kamuoliai, lauko žaidimas Kroketas, stalo teniso rinkinys, stalo teniso kamuoliukai. 

Projektas "Sveika, aktyvi vasara" skirtas vaikams, augantiems ypač sunkiomis ar nesaugiomis sąlygomis. Pasibaigus pamokoms, šie vaikai, deja, skuba ne į namus, o į Dienos centrus, kurie tampa jiems saugia užuovėja ir antraisiais namais, kur vaikai mokosi, žaidžia, leidžia laisvalaikį, sprendžia problemas.

 
Vaikai bei socialiniai centrų darbuotojai jau džiaugiasi įsigytais dviračiais, badmintono, teniso raketėmis, kamuoliais, futbolo vartais, krepšinio stovais, įvairiais aktyvaus laisvalaikio bei stalo žaidimais, biliardo stalais, taip pat ir terapinėmis priemonėmis.
 
Jei norime apsaugoti vaikus nuo blogos aplinkos įtakos, turime nukreipti juos teigiama linkme, užimti jų laisvalaikį – suteikti galimybę žaisti, atrasti save mėgstamoje veikloje, sveikai augti ir vystytis.
 
 

Pagarbiai

Dr. Inga Laurušonė
Projects Manager
Tel/Fax: +370 5 2618165
Mob: +370 655 18600
mailto:inga@gridinfoundation.org

 
Nuoširdžiai dėkojame "Lietuvos energijos" paramos fondui už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. 
 
Tikime, kad padovanotas sportinis inventorius bei laisvalaikio žaidimai padės vaikams užsiimti mėgstama veikla, sportuoti bei pasitikti vasarą – AKTYVIAI!
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.