Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.08.10
Susitikimas su tapybos plenero „Ant bangos“ dalyviais

Rugpjūčio 9 d. Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre Palūšėje vyko susitikimas su tapybos plenero „Ant bangos“ dalyviais. Susitikimą pradėjo Palūšėje pas senelius atostogaujantys anūkai, jie susirinkusiems dovanojo dvi dainas, atliekamas pritariant gitarai.

Palūšėje šiuo metu kuria 10 dailininkų iš visos Lietuvos. Po plenero menininkų darbai bus eksponuojami Palūšės bibliotekoje, o vėliau keliaus po Ignalinos rajoną. Kiekvienas plenero dalyvis Palūšės bendruomenei paliks po 2 darbus, kurie papuoš mūsų krašto erdves.


 

Kaip kalbėjo renginį pradėjusi Palūšės bendruomenės siela Dalia Lapėnienė, idėja surengti tapybos plenerą gimė nuo nedrąsių pamąstymų, kurie virto tikrove. Bendruomenė Kultūros tarybai pateikė projektą ir jis buvo įvertintas teigiamai. Taigi ignalinietės dailininkės ir šio projekto veiklų vadovės Nijolės Trinkūnienės pakviesti į plenerą atvyko dailininkai Rima Baukaitė, Ramūnas Dagys, Algirdas Gaižauskas, Algimantas Stanislovas Kliauga, Edita Paulauskienė, Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė, Vilma Vasiliauskaitė, Gražina Vitartaitė, Ilona Žvinakienė. Prie jų žada prisijungti šiuo metu Palūšėje gyvenanti dailininkė Justina Adomavičienė.

 

 

Plenero dalyviai labai gražiai kalbėjo apie Palūšę, jos apylinkes, džiaugėsi piliakalnių gausa ir grožiu, grožėjosi ežerais, miškais, žavėjosi vietinių žmonių gerumu ir šiluma.

„Ramybė ir žmonių geranoriškumas nuteikia darbui“, – sakė dailininkė Rima Baukaitė.

Nors Palūšei šiuo metu suteiktas tik kurortinės vietovės statusas, tačiau menininkai pastebėjo, kad čia tikras kurortas, drąsiai galintis lygiuotis su Pervalka, Preila.

Dailininkė Gražina Vitartaitė sakė, kad čia yra visko, iš ko galima semtis kūrybos ir linkėjo Palūšei tapti kurortu.

Dalia Lapėnienė dėkojo dailininkams, kad jie suteikia pasitikėjimo, kelia mūsų visų savivertę.

 

O savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis pasidžiaugė Palūšės bendruomenės aktyvumu, kuri savo veikla yra lyderė rajone, ir palinkėjo, kad palūšiečių nuveikti darbai turėtų tęstinumą.

„Esame savo žemės šeimininkai, todėl turime ją gražinti savo darbais, kūryba“, – kalbėjo mero pavaduotojas.

 

Parengė 

Laima Sidorenkienė

Tel. (8 386) 52 522

El. p. laima.sidorenkiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.