Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.08.07
Svečių iš Švedijos viešnagė Ignalinoje

 

                  

Rugpjūčio 4–7 dienomis Ignalinoje jau 27 kartą viešėjo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padalinio Švedijoje vadovė Elvy Zakarjasson-Almroth ir organizacijos atstovas Tommy Almroth iš Dals Ed miesto. Rugpjūčio 7 dieną svečius savivaldybėje priėmė savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis. Oficialaus susitikimo metu Tommy Almroth pasakojo, kad jų organizacija visus metus renka labdarą, organizuoja muges, labdaros renginius, o už surinktus pinigus teikia paramą socialinę atskirtį patiriančioms šeimoms Lietuvoje. Šio vizito metu svečiai aplankė 5 šeimas ir Mielagėnų Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapinius globos namus.


 

Mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis pasakojo svečiams, kokių priemonių imasi valstybė, siekdama mažinti socialiai pažeidžiamų šeimų skaičių. Tai ilgas ir nuoseklus darbas, kurio rezultatų negalima tikėtis iš karto. Lietuvoje stengiamasi propaguoti aktyvų gyvenimo būdą, kreipti visuomenę į prasmingą ir turiningą veiklą, keisti požiūrį į šventes. Lietuvai daug ko galima būtų pasimokyti iš Švedijos socialinės paramos modelio.

Svečiai pasidžiaugė šiltu priėmimu, pažymėjo, kad su daugeliu jau bendrauja kaip draugai. O šiais metais seniūno Jono Politos kvietimu jie turėjo progą apsilankyti šventėje „Palūšės regata 2017“.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Šiaudinienė dėkojo svečiams už suteiktą paramą vaikams. „Ši parama padeda šeimoms pasitempti ir stengtis gyventi gražiau. Tai kartu ir moralinė parama“, – kalbėjo specialistė.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.