Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Atsiliepimai
Lankytojų atsiliepimai   [rašyti atsiliepimą]
Emigrantas        2018-09-24 05:57
Grižęs iš Anglijos tikėjausi rasti sutvarkytą įvažiavimą prie Aukštaičių 28 namo. O čia seniūno rūpesčiu atvežta į įvažiavimą asfalto mašina išversta ( tai pasakojo močiutė), rankomis išlyginta, kojomis sutankinta, padarytas kalnas, odabar jau atsiradę duobės. Gėda. Šią žiemą kaip ir pernai vėl teks važinėti per pievą, nes įvažiavime pašalus ir atsiradus duobėms gali pramušti mašinos karterį. Dar yra truputis laiko ir galima minėtą bėdą sutvarkyti, jei pats gerb. Seniūne nesupranti, pasikvieski speciacistų. Ačiū už supratimą.


Lankytojas    Ignalina   2018-04-05 12:30
Dar nesenai visi skaiteme spaudoje apie naujai restauruota tilta Ignalinos miesto papludimyje.Siandiena grazus oras,todel ir mes su seima skubame pasizvalgyti, pasidziaukti ir pakvepuoti grynu oru. Bet ar cia dziauktis nauju tiltu, ar cia verkti po to ka pamateme dabar nezinia... Greit arteja vasara,bus maudymosi sezono metas , dauguma musu turbut trauksime prie ezero pasimaudyti ir pasilepinti kaitria saulyte..😊 Taciau siandiena pamaciusi sunerimau del ezero.Kodel taip neatsakingai dirba musu miesto darbuotojai, ir kodel patys tersia musu ezera ir musu gamta??? Pilnas vanduo primetytas medienos drozliu, viniu ir ekektrodu(likuciu nuo metaliniu konstrukciju suvirinimo).Vieni metosi ant dar nenusilusio ezero ledo o kiti jau nugrimzde i vandeni-smelyje. Kad juos kazkas surinks labai abejotina, nes tai turbut butu ir neymanoma😲 Noriu perspeti visus!!!!! Tie "daikciukai" labai smailus ir astrus, ir maudyniu metu gali atsidurti ne vieno is musu kojose😣 Blogiausiu atveju be vandens avalynes net nebristi i vandeni! Labai liudna zinant kad, sis ezeras pries keleta metu buvo visas svariai isvalytas, o dabar ir vel is naujo tersiamas musu paciu,ir net darbuotoju rankomis. Taip zinoma tiltas bus grazus,sutaisytas,bet i vandeni bus tikrai nesaugu bristi..


Nuomonė apie kelius        2018-03-12 09:47
Aplamai kas čia per rajonas? Gyvenu Vilniuje, nemažai važinėju po Lietuvą, tačiau nėra blogesnio rajono, nei Ignalinos rajonas. Čia sugrįžtu bent jau porą kartų į mėnesį aplankyti tėvų. Visoje Lietuvoje nėra nei vieno rajono, kuris dar kaip gūdžiais rusų laikais kelius barstytų beveik vien žvyru. Neįmanoma važiuoti paskui kitą automobilį ar prasilenkti, nes iš karto gauni akmenį į stiklą ar automobilio priekį. Klausykit, gal jau užtenka vogti tuos pinigus ir bent kartą gal pasirūpinkite keliais???


Robertas        2017-12-23 12:04
Sveiki, man labai patinka Ignalinos krastas ir ypatingai slidinejimo pramogos. Bet esu labai gyliai nustebes kaip nera kompetetingai administruojamas Lietuvos ziemos sporto centras 1) kodel nera aktyvi facebooko ir tinklapio paskyra... nera aisku, kad bus atidarytas sezonas ir t.t.t 2) Nera skatinamas siuolaikiniais budais sito centro zinomumas. galima imti pavyzdi ir vilniaus liepkalnio: sutvarkytas tinklapis viskas labai informatyvu ir paprasta , aiski kainodara, yra normali lauko kamera, komunikacija su klientais, nes norinciu yra tikrai daug slidineti. Kodel Jus nevystot vietini turizma? taigi turite tam reikalinga infrastuktura. P.S. cia nera tik mano asmen. nuomone tai yra daugeli zmoniu pastenejimas. Pasiulymas: Suraskite tam tikslui vystyti tinkama/kompetetinga zmogu kuris butu motyvuotas ivykdyti jusu uzkeltus tikslus! Taigi. Jeigu matysime kad si sezona nebus jokiu pozytyviu pokyciu musu bendruomone kreipsis i valsytbines institucijas. Nelabai malonus budas, bet butinas skatinti siuometine LZSC vadovybe.


Jonas    Didžiasalis   2017-12-15 21:51
Nuoširdžiausia padėka visiems,kas kūrė, rengė,įgyvendino Didžiasalio atnaujinimo projektą.Žmonės čia senstame,o gyvenvietė atjaunėjo,išgražėjo neatpažįstamai ir tai atsispindi žmonių veiduose,jų šypsenose. Išskirtinė padėka seniūnui A.Pauliukėnui už jaunatvišką mąstymą,šeimininkavimą visoje seniūnijoje. su šv.Kalėdom,su Naujaisiais Metais!..


Aliana    Didžiasalis   2017-12-14 11:00
Dėkoju Dysnos bibliotekos bibliotininkei Vandai Laurinavičienei už bibliotekoje rengiamas gražias, idomias parodas. Šiuo metu sužavėjo Zarasų krašto su negalia parengta paroda. Ačiū bibliotekininkei ir Zarasų krašto žmonių su negalia sąjungos darbų autoriams ir jų vadovams.


DANUTĖ     vidiškės   2017-10-14 10:11
Laba diena, noriu išreikšti padėką nors žodžiais , už parengtą puikų renginį Mokytojo dienai Vidiškėse.Tad noriu tarti ačiū vietos bibliotekininkei Daliai Švilpienei ir Liudai Palenčienei kurių dėka įvyko šis renginys.Ačiū JUms , linkiu tokios ugnelės, kokia spindi Jūsų akyse .


Vestuvininkas        2017-08-23 21:54
Sveiki, savaitgali teko sudayvauti draugų vestuvėse Ignalinos civilinės metrikacijos skyriuje ir žinote buvo juokinga, nes sutuoktiniu pavardes tai iskraipe, kad net sunku suprasti buvo. Galėjo prieš santuoka pasiklausti kaip tarti, nes pavardės paprastos, trumpos ir Lietuviškos. Labai negraziai isejo


kaimietis    ignalina   2017-08-12 10:43
na gerbiamas eksperte, perdedate, kad seklyčios uždarytos, kiekvieną mėnesį renginiai, reikia džiaugtis , kas dar kaime liko, o ne svaidyti akmenis- žinokit- tas pats akmuo gali grįžti ir į pačio ( ar pačios ) daržą.


Ignalinietis     Ignalina   2017-08-08 19:43
Sveiki Ignalinos renginių organizatoriai, kultūros darbuotojai. Stebėjau Palūšės regata 2017, viskas gražu iki koncerto. Labai neprofesionalaus darbas su garso įranga. Nesugebėta patenkinti, bent minimalius atlikėjų ir žiūrovų poreikius. Ilgas ir nekompetentingas įrangos derinimas, erzino visus. Žymūs atlikėjai atvirais keiksmażodziais koliojo vietinį garso operatorių-Gintą J, tarp kitko, taip buvo ir pernai miesto šventėje. Samdomos įgarsinti ir apšviesti šventės pigios įmonės už didelius pinigus, dirba už dyką arba už kapeikas vietinis Jatulevičius. Jūs manote, kad taip atliekate pareigą prieš savo žmones... Ignalinos rajono kaimų kultūra neegzistuoja. Kaip ir kultūros politika. Egzistuoja tik ataskaitos, kaip vieni lanko kitus. Kultūros namai, seklyčios, uždarytos ištisai. Kur dramos kolektyvai, šokių ir dainų ansambliai... O ne viena kapela ir vienintelis pasiutvakaris, kaip Ceikiniuose. Suprantama. Organizatoriai pagal politine priklausomybę, o ne pagal kompetenciją ir norus kažką keisti.


  
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 69 pirmyn 
  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.