Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.04.25
Tarptautinėje konferencijoje Latvijoje

2019 metų balandžio 18 dieną, mokyklos "Šaltinėlis" pedagogės dalyvavo tarptautinėje  konferencijoje, kuri vyko  Daugpilyje, 15 -oje specialioje ikimokyklinėje įstaigoje. Konferencijos tema "Patriotinis ikimokyklinio amžiaus vaikų auklėjimas". Jos iniciatorė ir sumanytoja bei vedančioji direktorė Nadina Lahoviča. Konferencija atidaryta smagiu vaikų pasirodymu ir švietimo skyriaus specialistės Ingridos Zelenkovos sveikinimu.


Graži draugystė užsimezgusi "Šaltinėlio" pedagogių iniciatyva tęsiasi. Latvijos pedagogės buvo pakviestos į Ignaliną dar 2015 metais,  į tarptautinę konferenciją "Modernus ritmo mokymas ir meninė veikla "Šaltinėlio" mokykloje" ir  2018 metais dalyvavo konferencijoje , kurios tema buvo "Pedagogo integracija į vaikų kūrybiškumo pradą".


 

Kadangi Latvija, kaip ir Lietuva, 2018 metais šventė šalies šimtmetį,  visus renginius skyrė savo šalies jubiliejui. Ši šventė tęsiama ir 2019 metais. Todėl ir konferencijos tema labai simboliška. Jos metu turėjome galimybę pasidalinti patirtimi, palyginti, pasimokyti. Mokyklos "Šaltinėlis" pedagogės, pranešimų metu dalinosi savo darbo metodais, patirtimi, taikomomis savo darbe inovacijomis.  Vokalinis pedagogių ansamblis "Atgaiva" parodė programą, kuri buvo apipinta ne vien dainomis, bet ir tautiniais šokiais. Direktorė Alytė Zakarauskienė padėkojo Latvijos kolegėms už kvietimą ir paskatino toliau bendradarbiauti. Konferencijos pabaigoje buvo įteiktos prisiminimo dovanos.

                 Grįžome su naujais įspūdžiais, mintimis apie tai  ką galime pritaikyti iš kaimynų darbo patirties. Manome, kad tokios konferencijos būtinos siekiant tobulėti darbinėje veikloje.

Meninio ugdymo pedagogė Vida Ksenzovienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.