Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.21
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt ketvirtasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad net trys mūsų rajono moksleiviai iš Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pateko į geriausiųjų moksleivių Lietuvoje 50-tuką savo amžiaus grupėse, du iš jų septintokas Andrius Gasiukevičius ir aštuntokė Liveta Kavaliauskaitė užėmė garbingas pirmąsias vietas, septintokas Dovydas Vaitkevičius – 21 vietą.


 

Rajono mastu „Nykštukų“ grupėje (1-2 kl.) pirmąsias vietas iškovojo Simas Peciulevičius (Vidiškių gimnazija) ir Nojus Šimkus (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), „Mažylių“ grupėje (3-4 kl.) – Jurgita Pauliukėnaitė (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija) ir Nojus Cicėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), „Bičiulių“ grupėje (5-6 kl.) geriausieji – Laurynas Petraška (Dūkšto mokykla) ir Nerijus Charitonovas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija). „Kadetų“ grupėje (7-8 kl.) neaplenkiami ne tik rajone, bet ir Lietuvoje Andrius Gasiukevičius ir Liveta Kavaliauskaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija), „Juniorų“ grupėje (9-10 kl.) pirmąsias vietas iškovojo Erika Peciulevičiūtė (Vidiškių gimnazija) ir Rokas Jurėnas (Ignalinos gimnazija), „Senjorų“ grupėje (11-12 kl.) geriausieji Danielius Paliakauskas (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija) ir Gytis Bečalis (Ignalinos gimnazija).

Sveikiname šauniausius mūsų rajono ir visos Lietuvos matematikus!

Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkė Vita Bagdonienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.