Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.07.14
Tarptautinis projektas Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre

Birželio 26 – liepos 8 dienomis Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre vyko projektas ,,We do it together“. Tai tarptautinis socialinis meno projektas, kurio tikslas yra  meną pristatyti kaip pagrindą, kuriuo pasinaudojant yra vystoma saviraiška, socialiniai ir bendravimo įgūdžiai, pasitikėjimas savimi ir kūrybingumas. Dvi savaites skirtingų šalių atstovai vaikams vedė užsiėmimus.


Galimybę susipažinti ir išmokti piešimo meno  suteikė  Omar iš Egipto, Minepiz iš Tailando, Zaynep iš Turkijos.  Kartu su jais vaikai mokinosi piešti žmones, figūras, gamino įvairiausius darbelius. Su Mariane iš Brazilijos vaikai klausėsi įvairios muzikos, diskutavo apie ją, žaidė žaidimus pagal muziką bei atliko kvėpavimo pratimus. Abdelmajid, o mums tiesiog Magic, įrodė, kad tunisiečiai -  dainuojanti ir grojanti tauta.  Jis ne tik pats dainavo, grojo gitara, bet ir kiekvieną vaiką išmokino pirmųjų akordų. Su trimis savanorėmis dienos buvo energingos,  judrios  ir linksmos. Bori iš Vengrijos, Fabrizia iš Brazilijos, Manesha iš Singapūro mokė įvairių šokių stilių, tokių kaip hiphopas, stepas.  Su aštuoniais savanoriais ir linksmuoju vertėju Edvinu leidome ir laisvas minutes. Visi kartu žaidėme futbolą, krepšinį, kepėme sausainius, žagarėlius. Žinodami, kad svečiai mūsų krašte lankosi pirmą kartą, aprodėme apylinkes:  vykome į Ginučius, ant Ladakalnio, Ginučių piliakalnio, aplankėme Bitininkystės muziejų. Šis projektas mūsų vaikus supažindino su skirtingomis kitų šalių kultūromis, vaikai turėjo galimybę panaudoti jau turimas anglų kalbos žinias bei įdomiai praleisti laiką. Prisiminimams liks ne tik įspūdžių pilnos akimirkos, bet ir savanorių kartu su vaikais tapyti piešiniai ant  mūsų namų lauko sienų.

 

 

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro

Socialinės darbuotojos Simona Zigmantaitė ir

 Žaneta Meidūnienė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.