Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.10
Tartasi dėl festivalio "Ežerų sietuva"
Spalio 9 dieną trijų savivaldybių atstovai – Švenčionių mero pavaduotojas V. Čepukova, Molėtų rajono meras S. Žvinys, Ignalinos rajono meras H. Šiaudinis ir šių savivaldybių kultūros koordinatoriai – susirinko aptarti kitais metais vyksiančio festivalio "Ežerų sietuva" organizacinių klausimų. Pagrindinis klausimas – ar šio festivalio organizatoriais išliks minėtosios savivaldybės ir ar jis apskritai bus organizuojamas.

Atstovai nutarė, kad tiesiog privalu išlaikyti jau daugiau nei 20 metų besitęsiančią tradiciją puoselėti ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio šalių liaudies šokį ir muziką. Nuspręsta, kad nuo visų 3-jų savivaldybių bus teikiamas projektas Kultūros tarybai, o savivaldybės savo kitų metų biudžetuose numatys lėšas šio festivalio organizavimui. Preliminari festivalio data – birželio 28-30 dienos. Kiekviena savivaldybė į renginį kviečiasi savo miesto partnerio kolektyvą ir dar vieną papildomą kolektyvą iš pasirinktos nors šalies. Planuojama, kad festivalis bus atidaromas Molėtuose, o uždarymas vyks Ignalinoje birželio 30 dieną. 
 
 
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.