Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.04.12
Vaikams skirti tautiniai kostiumai atkeliavo ir į Ignaliną

Balandžio 12 dieną savivaldybėje vykęs Ignalinos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas prasidėjo netradiciškai. Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė džiaugsmingai informavo apie gražią dovaną – valstybės šimtmečio proga labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ skyrė lėšų mažųjų Lietuvos piliečių etninei edukacijai.


Garsus dizaineris Juozas Statkevičius sukūrė vaikiškus tautinius kostiumus, atsižvelgdamas į kiekvieno Lietuvos etninio regiono unikalumą, spalvas, audinių ir juostų raštus. Iš viso bus išdalinta 18 tūkst. drabužėlių komplektų. Ignalinos rajonui skirti 75 komplektai, tai yra 150 kostiumų, nes komplektą sudaro mergaitei ir berniukui skirtas kostiumėlis. Dovanų perdavimo ceremonijoje dalyvavo meras H. Šiaudinis bei fondo „Švieskime vaikus“ savanorė Onutė Zaleckienė.

Ignalinos „Šaltinėlio“  mokyklai atiteko 20 komplektų, Česlovo Kudabos progimnazijai – 16, Vidiškių gimnazijai – 15, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai – 12, Naujojo Daugėliškio ir Dūkšto mokykloms   -  po 6. „Saugokite šį turtą, puoškite vaikus ir patys ta mada užsikrėskite. Šiais jubiliejiniais metais dar bus daug gražių renginių, tegul juose dalyvauja ir bendruomenę džiugina tautiniais kostiumais vilkintys mokiniai  ir mokytojai...",– sakė meras. Fondo „Švieskime vaikus" savanorė Onutė Zaleckienė sakė, kad jei vaikų širdelės apsivilkus šiuos drabužėlius suspurdės džiaugsmu, pasididžiavimu, tai fondas bus pasiekęs savo tikslą.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.