Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.11.30
Visų Ignalinos rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų dėmesiui!

Atsižvelgdami į nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojančius LR Jaunimo politikos pagrindų įstatymo pakeitimus, atnaujinama Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (toliau – SJRT) sudėtis. SJRT – tai visuomeninė patariamoji institucija, vadovaujantis lygybės principu sudaroma iš savivaldybės administracijos ir (ar) savivaldybės tarybos ir savivaldybės teritorijoje veikiančių savivaldybės jaunimo organizacijų tarybos deleguotų atstovų.


Ignalinos rajono SJRT pagal veikiančius nuostatus yra sudaryta iš 8 narių (4 jų – jaunimo atstovai). Todėl kviečiame jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas iki 2018 m. gruodžio 7 d. deleguoti savo kandidatus į SJRT (kandidatas užpildo kandidato registracijos anketą, kitus reikalingus dokumentus ir atsiunčia jaunimo reikalų koordinatorei Astai Savičiūnaitei el. paštu asta.saviciunaite@ignalina.lt arba atneša į savivaldybės administracijos, esančios Laisvės a. 70, Ignalinoje, 29 kabinetą).

ANKETA.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.