Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.14
Vizitas pas kaimynus domintis jų patirtimi

Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė ir Tarybos sekretorius Vilius Cibulskas lankėsi Zarasų rajono savivaldybėje ir domėjosi šiame rajone praeitais metais sėkmingai įgyvendinta atliekų tvarkymo ir apmokėjimo už paslaugas pertvarka.


Zarasų rajono savivaldybė, atsižvelgdama į teisės aktų reglamentavimą, parengė Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus ir dydžių nustatymo metodiką. Ši reforma buvo neišvengiama ir palietė absoliučiai visus zarasiškius. Ignalinos rajono savivaldybė taip pat rengiasi įgyvendinti tokią reformą. Susitikime su Zarasų savivaldybės meru Nikolaju Gusevu, administracijos  direktoriaus pavaduotoju Remigijus Lamanausku ir kitais atsakingais darbuotojais buvo aptartos iškilę problemos ir klausimai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. 

 

Zarasų savivaldybės administracijos nuotrauka

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.