Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.21
Kaimynų šventė Ignalinos gimnazijoje

Nors mokslo metai eina į pabaigą, veiklų ir renginių mokyklose netrūksta. Vieni iš jų jau tapę tradiciniais, kiti – kuriantys naujas tradicijas. Būtent taip galima apibūdinti gegužės 16 d. Ignalinos gimnazijos bendruomenės surengtą  smagios kaimynystės  šventę „Vasarą (ne)tingim“, į kurią buvo pakviestos  Česlovo Kudabos progimnazijos ir „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenės. Bendro pasibuvimo tikslas – ne tik skatinti kaimyninių ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, bet ir siekti ilgiausio pyrago „Tinginys“ rekordo.


Šventės dalyviams buvo nurodytas ir aprangos kodas: apsirengti patogiai, spalvingai ir žaismingai, su savimi turėti pagalvėlę ar patiesaliuką. Po gimnazijos kieme vykusio smagaus teatralizuoto pasveikinimo šventės dalyviai pasiskirstė į grupes ir, kad įrodytų šventėje apsilankiusiam Tinginiui, jog laiką galima leisti įdomiai ir turiningai, ėmėsi įvairiausių veiklų. Kol vieni gamino pyragą „Tinginys“, kiti mokėsi šokio žingsnelių, dainavo, gilinosi į teatro meno, grafikos ir scenografijos paslaptis ar net ėmėsi muilo gaminimo.

Kelios valandos, kupinos smagaus šurmulio ir darbo, prabėgo nepastebimai ir kaimynų šventės dalyviai vėl susibūrė gimnazijos kieme, kur visos grupės pristatė savo darbo rezultatus: paruoštus teatro etiudus, dainas, šokius, savo rankomis pagamintą muilą ir dekoracijas, ir įrodė Tinginiui, kad jaunieji ignaliniečiai tikrai netingi ir moka laiką leisti įdomiai. O pasidžiaugus bendrų veiklų rezultatais, pagaliau buvo išmatuotas bent jau į Ignalinos rekordą pretenduojantis trijų kaimyninių mokyklų pagamintas smaližių džiaugsmas – pyragas „Tinginys“. Jo ilgis siekė  25 metrus. Užfiksavus šį rekordą šventės dalyvių laukė arbata ir smagios  saldžios vaišės – ilgiausio „Tinginio“ galėjo paragauti kiekvienas.

 

Kol kas neaišku, ar pavyko pasiekti ilgiausio pyrago „Tinginys“ rekordą, bet, ko gero, ne tai svarbiausia. Svarbiausia – gerai kartu smagios kaimynystės šventės dalyvių praleistas laikas, galimybė geriau pažinti vieniems kitus, puikūs įspūdžiai ir tai, kad galbūt ši šventė taps nauja Ignalinos gimnazijoje gimusia tradicija sukviesti į būrį šalia viena kitos esančių ugdymo įstaigų bendruomenes.  

Daugiau renginio nuotraukų http://www.irg.lt/

Jurgita Trapikienė, Ignalinos gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.