Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.14
Pristatytas mobilaus paštininko projektas

Birželio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybės vadovai ir seniūnai susitiko su AB „Lietuvos pašto“ atstovėmis, kurios pristatė mobilaus paštininko projektą. Kaip sakė bendrovės Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė, mobilūs paštininkai jau dirba 12-koje Lietuvos rajonų. Jie turi darbui pritaikytus tarnybinius automobilius, dokumentaciją tvarko naudodamiesi planšetėmis ir pas gyventojus atvyksta pagal telefoninius iškvietimus. Kaimų gyventojams suteikiamos visos pašto paslaugos, jie turi galimybę sumokėti mokesčius, įsigyti tam tikrų prekių.


Ignalinos rajone metus laiko bus taikomas pereinamasis laikotarpis, todėl visi kaimų paštai dirbs, tik bus sutrumpintas jų darbo laikas. Vėliau paštus planuojama uždaryti, o pastatus parduoti. Tokios pertvarkos daromos siekiant efektyviai naudoti veiklos išlaidas ir didinti pašto paslaugų prieinamumą kaimo gyventojams, tačiau pati didžiausia blogybė, kurią akcentavo savivaldybės vadovai – tai keliolikos darbuotojų atleidimas. „Žmonės neteks darbo, šeimos pajamų, galbūt jos netgi paliks mūsų rajoną, mokyklose sumažės vaikų...",– apgailestavo meras Justas Rasikas.

Mero pavaduotojas Manfredas Žymantas domėjosi, kaip bus naudojamas tarybinis transportas, kur jis bus laikomas, ar neiškils dėl to problemų atvykstant į darbą. Didžiasalio seniūnas Antanas Pauliukėnas išreiškė abejonę dėl galimybės parduoti pašto pastatą. Jo teigimu, labai tikėtina, kad Didžiasalyje atsiras dar vienas apleistas pastatas. Taip pat minėta, kad toje teritorijoje labai prastas interneto ir mobiliojo telefono ryšys. Pašto atstovės užsirašė joms išsakytas pastabas, galbūt kai kurie klausimai dar bus sprendžiami, derinami, tačiau projektas sparčiai vykdomas ir mūsų rajono jis neaplenks.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.