Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.09
Savanorystės idėja pristatyta rajono mokyklose

2018 m. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija patvirtino ir Lietuvoje pradėjo veikti Jaunimo savanoriška tarnyba, kuri pakvietė visus jaunuolius nuo 14 m. iki 29 m. atlikti savanorišką tarnybą pasirinktoje akreditaciją turinčioje organizacijoje ir gauti įgytų kompetencijų pripažinimą. 


Jaunimo savanoriškos tarnybos programa numato sistemingą savanorišką veiklą ne mažiau kaip 6 mėnesius po 40 val. (iš viso nemažiau kaip 240 val.).

Spalio 7 – 8 d. kartu su organizacijos „Tau penki“ atstovu Roku Bėliaku, kuris yra savanorius mūsų regione globojantis mentorius, aplankėme rajono ugdymo įstaigas Ignalinoje, Vidiškėse, Dūkšte, Naujajame Daugėliškyje ir Didžiasalyje. Norėdami, kad savanorystė mūsų rajone taptų įprasta ir madinga, pakvietėme mokinius aktyviau pasidomėti ir įsitraukti į šią veiklą. Juolab, kad, įgyvendinus visas Jaunimo savanoriškos tarnybos sąlygas, galima gauti 0,25 balo, stojant į universitetus ir kolegijas.

Džiaugiamės, kad mokyklų vadovai mus šiltai priėmė ir suteikė galimybę paskleisti gerąją savanorystės žinią savo mokiniams. Labai tikimės, kad Ignalinos rajone savanorių ir juos priimančių akredituotų organizacijų ir įstaigų vis daugės.

 

Daugiau informacijos apie Jaunimo savanorišką tarnybą https://jrd.lt/savanoryste/jst

Jei nori savanoriauti Ignalinos rajone, parašyk žinutę https://www.facebook.com/taupenki/ arba Ignalinos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatoriui.

 

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos

jaunimo reikalų koordinatorė

Asta Savičiūnaitė

Tel. nr. 52 908, el. paštas asta.saviciunaite@ignalina.lt

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata