Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.11.25
Karantinas pratęstas!

Vyriausybė šiandien nusprendė karantiną Lietuvoje pratęsti iki gruodžio 17 dienos, 24 valandos. Pakeistos ir kai kurios karantino taisyklės.


Nuo gruodžio 10 dienos bus leista lankyti muziejus ir galerijas. Galios šie apribojimai: lankomi muziejai ir galerijos ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius, užtikrinamas 10 m² muziejaus ar galerijos lankomas plotas vienam lankytojui ir laikomasi ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių (iki 5 asmenų ar šeimos narių).


Nuo gruodžio 10 dienos bus leidžiama vykdyti ir ekskursijas,  kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius, laikantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų. Visgi Vyriausybė dar galės Kultūros ministerijos pasiūlytus pakeitimus atšaukti arba perkelti į tolesnį laiką.

Vyriausybė  apsisprendė ir dėl naujos paramos verslui, nukentėjusiems nuo koronaviruso krizės. Subsidijos, kurių dydis priklausys nuo pernai sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, bus mokamos visoms bent 30 proc. apyvartos nuosmukį patyrusioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Be to, pagal tokią pat schemą kaip ir pavasarį bus toliau mokamos subsidijos už darbuotojų prastovas, 257 eurų išmokos nukentėjusiems individualia veikla užsiimantiems žmonėms.

Parengta pagal Vyriausybės pranešimą


 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata