Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.06
Sveikatingumo popietė Šiūlėnuose

Šiaurietiškas ėjimas – tai puiki laisvalaikio leidimo, sveikatos stiprinimo priemonė tinkanti visiems: jauniems, vidutinio amžiaus žmonėms ir senjorams.


 

Šiandien Šiūlėnuose lankėsi Ignalinos sveikatos biuro specialistė Neringa Patiejūnaitė. Specialistė visus susirinkusius supažindino su šiaurietiško ėjimo istorija, technika, informavo kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas. Taip pat visi norintys turėjo galimybę išbandyti šiaurietišką ėjimą praktiškai.

Šiaurietiškas ėjimas  – tai ėjimas naudojant specialiai šiam ėjimui sukurtas lazdas. Šios lazdos naudojamos tam, kad einant tinkamai judėtų ne tik apatinė kūno dalis, bet ir viršutinė. Tai labai efektyvus ir lengvas būdas pagerinti Jūsų fizinę būklę. Šį ėjimą praktikuoti gali kiekvienas – nėra apribojimų dėl amžiaus, svorio ar fizinio pasirengimo.

Pasirinkus šiaurietišką ėjimą, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog egzistuoja tam tikra vaikščiojimo su lazdomis technika. Ji lengvai įsisavinama, kai moko profesionalas.

Todėl nuoširdžiai dėkojame Ignalinos sveikatos biuro specialistei Neringai Patiejūnaitei už sugebėjimą sudominti gyventojus rūpintis savo ir artimųjų sveikata, nes judėjimas tai gyvenimas...

Ir organizatoriams: Šiūlėnų kaimo bibliotekininkei Vandai Lazarevai ir IKSC Šiūlėnų senųjų amatų metodininkei Marijonai Lukaševičienei.

Tai buvo nuostabi proga sportuoti gryname ore, pasidžiaugti rudens grožiu ir šiluma, pagilinti žinias bei įgūdžius apie  savo sveikatą.

Šiūlėnų bendruomenės informacija

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar esate patenkinti Ignalinos autobusų parko vietinio susisiekimo maršrutais, ar teikiate pasiūlymus?
Taip
Ne, teikiu pasiūlymus dėl jų keitimo
Ne, neteikiu pasiūlymų
Nesinaudoju šiomis paslaugomis
Rezultatai
Balsų: 95 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą