Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.22
Respublikiniame internetiniame konkurse „Išmanioji diena“ ignaliniečius lydėjo sėkmė

Spalio 10 d. 19 Ignalinos gimnazijos mokinių savo jėgas išbandė jau ketvirtą kartą vykusiame internetiniame konkurse „Išmanioji diena“. Vienos iš lyderiaujančių gabių vaikų ugdymo įstaigų – Nacionalinės moksleivių akademijos – inicijuoto konkurso „Išmanioji diena“ tikslas – suteikti galimybę mokiniams, gyvenantiems įvairiausiuose šalies kampeliuose, ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir smagiai, turiningai praleisti laiką bei tobulėti.


Dalyvaudami šiuolaikiškame konkurse, skatinančiame domėtis, klausti ir atrasti naujus dalykus bei apimančiame net septynis mokomuosius dalykus (chemiją, fiziką, biologiją, informatiką, matematiką, ekonomiką, išmaniąsias technologijas), gimnazistai galėjo pasitikrinti ne tik šių dalykų  žinias, bet ir bendrą išsilavinimą.

Konkurso „Išmanioji diena“ metu kiekvienas mokinys gavo 70 užduočių (po 10 klausimų iš kiekvieno dalyko), kurioms atlikti turėjo 90 minučių. Kai tiek užduočių – tik spėk suktis. Rezultatą lėmė ne vieno dalyko žinios, o bendra chemijos, fizikos, biologijos, informatikos, matematikos, ekonomikos bei bendrojo išsilavinimo taškų suma.

Svarbu ir tai, kad pasibaigus konkursui visi dalyviai galėjo susipažinti su vertinimais. Buvo pateikta detali kiekvieno klausimo, mokinio, mokyklos, regiono bei visos Lietuvos rezultatų analizė. Tai puiki galimybė įsivertinti savo žinias, praplėsti akiratį ir sužinoti naujų, galbūt ateityje praversiančių dalykų.

Iš 19 konkurse „Išmanioji diena“ dalyvavusių gimnazistų didžiausia sėkmė lydėjo IIb klasės mokinį Matą Kovalevskį. Jis pateko į 9-10 klasių respublikos geriausiųjų 50-tuką (užėmė 24 vietą). Ypač džiugu, kad Matas gavo asmeninį kvietimą prisijungti prie Nacionalinės moksleivių akademijos. Apdovanoti buvo ir kiti konkurso dalyviai. Kiekvienas gavo dalyvavimą patvirtinantį diplomą, o spalio 26 dieną Vilniuje vyks baigiamasis konkurso renginys, kuriame lauks įdomios paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, laureatų apdovanojimai.

Ignalinos gimnazijos informacija

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar esate patenkinti Ignalinos autobusų parko vietinio susisiekimo maršrutais, ar teikiate pasiūlymus?
Taip
Ne, teikiu pasiūlymus dėl jų keitimo
Ne, neteikiu pasiūlymų
Nesinaudoju šiomis paslaugomis
Rezultatai
Balsų: 108 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą