Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.10
SOLIDARUMO bėgimas suvienijo Vidiškių gimnazijos ir Naujojo Daugėliškio mokyklos bendruomenes

Spalio 9 dieną mokyklose vyko tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ SOLIDARUMO bėgimas JUNKIS-BĖK-PADĖK. 


Mokiniai, mokytojai, darbuotojai rinkosi Vidiškių gimnazijos kiemelyje. Visiems dalyviams buvo išdalinti bėgimo lipdukai ir palinkėta gražaus starto.


SOLIDARUMO bėgimo metu surinktos lėšos skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Ačiū dalyvavusiems ir rėmusiems. Simboliniai kilometrai įveikti, surinktos lėšos – 134 eurai 86 centai – pervestos organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė


Dalyvavome 6-ajame Solidarumo bėgime

 

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre spalio 9 d. kasdienes pamokas paįvairino netradicinė veikla. Jau 6-ąjį kartą įsijungėme į unikalų projektą  „Solidarumo bėgimas“. Jo metu visi norintieji mokyklos bendruomenės nariai susivienijo bendrai sportinei veiklai siekdami padėti vieni kitiems. 

Mes ne tik bėgome ne vieną kilometrą, bet kartu ir aukojome pinigėlius žinodami, kad šiemet jie atiteks organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti nuo karo savo šalyje nukentėjusiems Ukrainos vaikams su negalia. Nubėgtų kilometrų nesuskaičiavome, bet žinome, kad jie virto 65 eurais. Ačiū visiems bėgusiems ir paaukojusiems. Iki kito bėgimo 2020 metais.

 

Direktorė Rima Cibulskienė,

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata