Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.10
Savivaldybės meras dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentu

Gruodžio 10 dieną Utenoje lankėsi ir su apskrities savivaldybių merais susitiko Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Kiekvienas meras išsakė savo pastebėjimus ir išryškino didžiausias problemas. 


Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas kalbėjo apie mažą dėmesį regionams, sveikatos apsaugos, švietimo įstaigų ir kitas problemas. Po susitikimo Prezidentas  pakomentavo aptartas temas ir akcentavo, kad pokalbis buvęs labai naudingas, nes identifikuotos viso Rytų Aukštaitijos regiono aktualijos.

Meras Justas Rasikas sakė, kad susitikime buvusi labai gera darbinė atmosfera ir kalbantis su Prezidentu jautėsi jo dėmesys, šiltas santykis, noras įsiklausyti. „Problemų išsakiau labai daug. Nors kiekvienam merui pasisakyti buvo skirtos 5 min., bet Prezidentas pasakė, jog į laikrodį nežiūrėsime, taigi pokalbis su merais tęsėsi ilgiaus nei valandą. Akcentavau mūsų rajono problemas, susijusias su švietimu, mokyklų tinklo galima pertvarka, taip pat pristačiau ligoninės situaciją, minėjau, kad mūsų rajonas pats seniausias gyventojų amžiumi. Išsakiau svarbų dalyką  dėl biudžeto sumažėjimo dėl to, kad iš mūsų buvo atimta beveik 900 darbo vietų. Todėl ir  verslumo skatinimo eilutėje biudžete galimai neteksime pinigų. Matėsi, kad Prezidentas žino, kas vyksta, supranta ir didelius netolygumus tarp apskrities rajonų. Apskritai džiugina Prezidento regionų matymas. Liūdniausias dalykas, ką galiu pasakyti apie mūsų rajoną, yra tas, kad mes Utenos regione atsilikę 10-15 metų. Taigi bėgsime, vysimės, mes turėsim sudaryti investuotojams daug geresnes sąlygas nei kiti, nes tiesiog neturime kitos išeities...",– po susitikimo kalbėjo meras Justas Rasikas.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
Savivaldybės meras dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentu
spausdinti visus
 
Marytė 2019-12-11 12:56 spausdinti
Mūsų rajonas pats seniausias gyventojų amžiumi ,todėl susenusieji ir dėl to atskirtyje atsidūrė gyventojai puoselėja viltį jog atsiras galimybė naudotis bent minimaliomis socialinėmis paslaugomis savo namuose.
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 1
Naujienų prenumerata