Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Laba diena,
kur Ignalinoje galima "legaliai" nusiplauti automobilį? Kiemuose, soduose, prie ežerų negalima, o vis dėlto ten plaunant gresia nemažos baudos. Realiai pagal gamtosaugininkus net kilimėlio išsikratyt kieme negalima ir jei kas paskųs tai darant - vėl bauda. Ar planuojama Ignalinoje sūsirūpinti šiuo klausimu? Juolab, kad valdžios dauguma kaip ir "žalieji", reiškia turėtų rūpintis gamta ir gamtosauginiais dalykais. Tikiu, kad pati savivaldybė tikrai nestatys plovyklos ir tai normalu, bet ar nepagalvojama pritraukti verslą šiam dalykui (išnuomojant žemę mažesne kaina arba skatinant verslą vienkartine investicija, ar kitomis idėjomis (gal pasinaudojant gera kitų savivaldybių patirtimi)). Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Spausdinti
2018-04-09

Automobilių plovykla Ignalinoje: Technikos g. 7, UAB „Jungstata“ tel. 370 606 65048

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos  2016 m. kovo 22 d. sprendimu Nr. T- 54 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo” finansinė parama teikiama SVV subjektams: labai mažoms, mažoms ar vidutinėms įmonėms, kurios veiklą vykdo ir kurių buveinės adresas yra Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje, ir fiziniams asmenims (verslininkams), įstatymų nustatyta tvarka turintiems teisę verstis ūkine komercine veikla, įskaitant tą, kuria verčiamasi turint verslo liudijimą ar individualios veiklos vykdymo pažymą, kurie veiklą vykdo Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje. Automobilių plovyklos įrengimas Ignalinoje būtų remtina veikla. Savivaldybė gali suteikti paramą išlaidoms, patirtoms steigiant arba plečiant veiklą (įrangos įsigijimui, patalpų remontui), kompensuoti (maksimali paramos suma – 3500 Eur).  

Kviečiame verslininkus  pasinaudoti savivaldybės teikiama finansine parama

Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos aprašą galima rasti internete adresu www.ignalina.lt (kairėje pusėje nuoroda – Verslas – Parama verslui).

Vidmantas Čepulėnas

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėjas

 
Atgal
Naujienų prenumerata