Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.26
Pagalba įsigyjant apsaugos priemonių ir valdant ekstremalią situaciją

Kaip žinia, šiuo metu vienas iš didžiausių savivaldybės rūpesčių – gauti kuo daugiau apsaugos priemonių, kurių trūksta visiems Lietuvoje. Ypač svarbu, kad šių priemonių nepristigtų jas nuolat naudojančios medicinos įstaigos. 


 

Šiandien savivaldybės meras Justas Rasikas lankėsi Vilniuje ir tarpininkaujant kraštiečiui Mantui Danieliui susitiko su UAB „Rubineta“ valdybos nariu Alij Aleksandrovičiumi, vėliau su verslininku Andriumi Mickumi. Tiesioginiu video ryšiu tartasi su Vilniaus prekybos ir amatų rūmų atstovu Vytautu Gaidamavičiumi.  

Buvo aptartos galimybės skubiai įsigyti respiratorių ir veido kaukių, kalbėta apie galimą ir labai reikalingą paramą savivaldybei. Meras sakė, kad šiuo metu situacija įtempta, nes laukiama savivaldybės užsakytų priemonių, kurios bus maždaug po savaitės. Kalbėta ir apie saviizoliacijos problemas, būtinybę išsaugoti medikų sveikatą, pasirūpinti pagyvenusiais žmonėmis. Meras akcentavo, kad dauguma savivaldybės administracijos darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, visas situacijos valdymo darbas tenka vos 5-6 žmonėms, todėl savivaldybei reikalinga ir kitokia pagalba. Vytautas Gaidamavičius pažadėjo specialistų konsultacijas dėl krizės valdymo komandos darbo efektyvinimo, komunikacijos ir kitų klausimų, kuriuos reikia kuo profesionaliau spręsti šiuo sudėtingu laiku. Na o iš Vilniaus parsivežta įvairių veido kaukių ir respiratorių pavyzdžių, šiek tiek dovanotų apsaugos priemonių ir taip pat nupirkta 500 vnt. respiratorių FFP2. Šiandien iš valstybės rezervo dar gauta 550 litrų rankų dezinfekavimo skysčio. 


 
 
Meras dėkoja teisininkui ir verslo konsultantui Mantui Danieliui, kuris Ignalinos kraštui puoselėja šiltus jausmus. Tverečiuje gyveno jo seneliai. M. Danieliaus teigimu, šiuo laiku turime vienas kitam padėti visais įmanomais būdais.
 

Savivaldybės finansinės galimybės yra labai nedidelės, o apsaugos ir dezinfekavimo priemonės kainuoja nemažai, šių prekių kainos nuolat kyla. Todėl kreipiamės į Ignalinos rajono verslininkus, kraštiečius ir prašome pagalbos. Esame dėkingi už jau gautus pasiūlymus ir džiaugsimės visomis iniciatyvomis. Būkime vieningi!
 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata