Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.10.13
Kontrolės komiteto posėdyje – apie vykstančius ir būsimus auditus

Spalio 13 dieną vykusiame Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdyje buvo apsvarstytas Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2021 metų veiklos planas bei pateikta 2020 metų trečiojo ketvirčio darbo ataskaita.


Kaip sakė planą pristatęs kontrolierius Sergejus Mickevičius, 2021 metais iki liepos 15 dienos numatyta atlikti Ignalinos rajono savivaldybės konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio ir savivaldybės lėšų bei turto naudojimo auditą. Kitais metais suplanuoti du didelės apimties auditai, kurių metu bus ištirta UAB Ignalinos autobusų parko ir VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos veikla. Iki šių metų pabaigos bus baigtas VšĮ Ignalinos rajono ligoninės auditas, kuris atliekamas savivaldybės tarybos pavedimu. Kaip pastebėjo kontrolierius, minėto audito metu nustatyta nemažai trūkumų, todėl kitais metais nuspręsta audituoti ir polikliniką, kadangi šių įstaigų veikla labai susijusi. Ligoninės finansavimas priklauso nuo pirminio lygio paslaugų prieinamumo gyventojams, išduodamų siuntimų. Informuota, kad įstaigos auditas apima daugelį veiklos sričių ir trunka apie 3–4 mėnesius.

 

2021 metais numatyta sukurti Kontrolės ir audito tarnybos interneto svetainę, kurioje būtų viešinama tarnybos veikla, teikiama informacija gyventojams. Taip pat iš savivaldybės administracijos planuojama perimti tarnybos buhalterinę apskaitą. 2021 m. veiklos planui įgyvendinti preliminariai numatyta apie 70 tūkst. eurų. Šiuo metu tarnyboje dirba du darbuotojai, tačiau numatyti trys etatai ir apie dar vieno darbuotojo priėmimą bus svarstoma.

 

Kalbėdamas apie kitus pastarojo laiko darbus, kontrolierius informavo, kad buvo patvirtintas strateginis 2020-2023 m. tarnybos veiklos planas, taip pat asmenų aptarnavimo, skundų nagrinėjimo tvarkos, parengtas dokumentacijos planas. Organizuota konferencija, kurioje  Utenos apskrities kontrolės ir audito tarnybų darbuotojai dalijosi savo darbo patirtimi. Dalyvauta Lietuvos savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų asociacijos veikloje.

Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2021 metų veiklos planui Kontrolės komiteto nariai pritarė be pasiūlymų ir linkėjo sėkmingai jį įgyvendinti, taip pat užbaigti šių metų darbus. Posėdyje dalyvavo komiteto pirmininkė Ona Zaleckienė ir nariai Jonas Baltakis, Alfonsas Gasparavičius. 

Kontrolierius sakė, kad kol kas negavo nė vieno gyventojo skundo. Galbūt trūksta informacijos, galbūt šis pandemijos laikas pristabdo žmonių aktyvumą. Savivaldybės kontrolierius gyventojus priima pirmadieniais nuo 14 iki 16 val. (Ateities g. 23, 2 aukštas, 11 kabinetas). Priėmimas vykdomas tik užsiregistravus iš anksto – tel. (8 386) 5 23 09, el. p. kontrole@ignalina.lt

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata