Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.28
Pasveikinta linksmuolė 90-metė

Ignalinos rajone tikrai daug garbingo amžiaus gyventojų. Jubiliatų sveikinimas tapo gražia ir prasminga tradicija, o šilti susitikimai – įsimintinomis išminties ir gyvenimo patirties pagerbimo akimirkomis. Lapkričio 27 dieną aplankyta Rimšės seniūnijos Gaidės kaime gyvenanti Stanislava Zenevskaja. 


90-ojo jubiliejaus proga ją sveikino savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, Rimšės seniūnė Tatjana Jarutienė, socialinė darbuotoja Ona Boguševičienė ir Gaidės seniūnaitė Marija Gasevičienė.

 

Jubiliatei linkėta ir toliau būti tokiai energingai, tokiai smagiai ir sveikai. Stanislavos nė negali vadinti senole – tiek energijos ir tikro džiaugsmo spinduliuoja ši moteris, visus tuos metus savo gyvenimo keliu ėjusi optimistiškai, su humoru ir geru nusiteikimu. Ir viešnias ji pirmiausia sutiko jas juokais apibardama, kad neatsivežė nė vieno vyro, nes ji juk vyrus taip mylinti. Lenkiškai kalbanti ir vieną kitą lietuvišką žodelį lyg juokais įterpianti moteris labai nustebo, kad ir mero J. Rasiko jai surašytas sveikinimas ne lenkiškai, o lietuviškai.  

Stanislava pasakojo, kad visą gyvenimą dirbo mokyklos valgykloje, keletą metų kolūkio fermoje melžė karves, prižiūrėjo avis. Visada mėgo megzti ir nerti, jos namai išpuošti rankų darbo staltiesėmis, pagalvėlėmis. Paklausta, ar ir dabar dar mezga, paklausė: „Ar ir jums kojinių reikia?“. O jos ilgo gyvenimo receptas irgi neprastas: "Reikia daugiau gerti, tai ir gyvensi, ne taip kad iki nugriuvimo, o po trupučiuką, kad kraujas geriau vaikščiotų". Ir dar maldą minėjo. Sakė, kad "Sveika, Marija" geriausias vaistas nuo visų ligų. 

Dabar moteris gyvena su sūnumi, kitas sūnus su šeima mamos atvažiuoja aplankyti iš Visagino. Labiausiai Stanislavą džiugina 3 anūkai, du proanūkiai. Ir šiaip ji moka viskuo pasidžiaugti ir niekada nesiskundžia. Susitikimas su šia 90-mete buvo ištisas juokimasis. Ir šimto metų ji sakė būtinai sulauksianti.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt 

 

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata