Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Mielagėnų mokyklos pastato dalies pritaikymas bendruomenės poreikiams, aplinkos bei viešųjų erdvių sutvarkymas

2012 m. spalio 12 d. muzika ir dainos skambėjo Ignalinos rajono Mielagėnų miestelyje. Į šventę renovuotoje ir bendruomenės poreikiams pritaikytoje mokykloje rinkosi vietiniai gyventojai ir svečiai. Naujas patalpas pašventino Mielagėnų klebonas Marijonas Savickas. Simbolinę juostelę perkirpo meras Bronis Ropė, seniūnė Milda Bielinienė ir UAB „Meleksas“ darbų vadovas Arvydas Matuzas.

 

  

Įgyvendinant ES remiamą projektą „Mielagėnų mokyklos pastato pritaikymas bendruomenės poreikiams ir aplinkos bei viešųjų erdvių sutvarkymas" mokyklos pastato dalis modernizuota – sutvarkytas stogas, apšiltintas fasadas, pakeisti langai, durys, atlikta vidaus patalpų renovacija. Prie pastato įrengtos automobilių stovėjimo ir vaikų žaidimų aikštelės. Mielagėnų mokykla, kažkada buvusi progimnazija, vidurine, o vėliau pagrindine su dviem skyriais, dabar tapusi pradine glaudžiasi po Vidiškių gimnazijos sparnu, tačiau dar vis gyvuoja. Čia mokosi 17 mokinių (8 iš jų yra ikimokyklinukai).

 

Į atnaujintas patalpas persikėlė seniūnija, biblioteka, kaimo seklyčia, atskira salė skirta bendruomenei, pirmame aukšte veikia policijos punktas. Pastatas pritaikytas specialių poreikių turintiems žmonėms, įrengtas liftas. „Pagaliau ir Mielagėnuose turim svarbių darbų rezultatą. Pastaruoju metu visame rajone matomi visų mūsų pastangų vaisiai – gražėja pastatai ir viešosios erdvės. Europa remia tuos, kurie dirba, veikia ir kurie sugeba gauti paramą“,- sakė meras B. Ropė. Kaip visada atidarant renovuotas patalpas meras atvežė dovanų ir įteikė padėkas projektui vadovavusiai seniūnei Mildai Bielinienei bei statybos darbus atlikusiai UAB „Meleksas“.

Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-25 11:03:17
Naujienų prenumerata