Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.02.14
Informacija apie planuojamą koreguoti specialųjį planą

Informuojame apie planuojamą koreguoti Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialųjį planą, parengtą sprendimo dėl specialiojo plano koregavimo ir planavimo tikslo nustatymo projektą ir galimybę teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų.


Planuojamas koreguoti savivaldybės lygmens specialiojo teritorijų planavimo dokumentas – Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano, patvirtinto Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2008 m. gruodžio 17 d. sprendimu Nr. T-390 „Dėl Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano tvirtinimo“, koregavimas, patvirtintas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 13 d. sprendimu Nr. T-151 „Dėl Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koregavimo patvirtinimo“ (toliau – specialusis planas).

Specialusis planas koreguojamas nekeičiant specialiojo plano planavimo tikslų ir plano uždavinių.

Koreguojama teritorija – Ignalinos rajono savivaldybės teritorija.

Specialiojo plano koregavimo planavimo tikslas – nustatyti aglomeracijas.

Planavimo organizatorius – Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Skelbiame planavimo organizatoriaus sprendimo (įsakymo) dėl specialiojo plano koregavimo ir planavimo tikslo nustatymo projektą (PDF).

Susipažinti su sprendimo projekto ir planavimo tikslų dokumentais galima Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriuje. Informaciją teikia sprendimo (įsakymo) projekto rengėja, vyriausioji specialistė Inga Bielinytė, 31 kabinetas, tel. (8 386) 39145, el. paštas inga.bielinyte@ignalina.lt

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti raštu iki vasario 28 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriui, adresu: Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina, arba el. paštu inga.bielinyte@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata